تاج اثر

هیچ به لطف گسترش Covid-19 ویروس بیزار شده است بازیگران در تجمع جمعی از همه نوع, حداقل برای دو هفته دیگر و تئاتر وسایل شده اند بدون استثنا با این حال مخاطبان تو رفتگی در دیوار آنها تهیه شود ممکن است. برخی از گروه ها و سازمان های سریع بوده به اقدامات پیشگیرانه در ابتدا بسیار در حالی که دیگران در صبر-و-تماشای حالت. پاسخ به همه گیر شده است صنعت گسترده در ایالات متحده و انگلستان است اما در هند که در آن تئاتر نیست و کاملا یک حرکت سازمان یافته در بخش تصمیم گیری را متوقف و دست بردارد به طور جداگانه ساخته شده و به صورت جداگانه.

به موقع تصمیم گیری

در اوایل این هفته, سازمان دهندگان از 15 نسخه از ماهیندرا تعالی در تئاتر جوایز (متا) اعلام کرد که این جشنواره قرار است خود را به پرواز شب گذشته در دهلی نو شده بود به تعویق افتاد. این جشنواره به طور معمول به ارمغان می آورد با هم تئاتر تئاتر از سراسر کشور و در این سال خط شامل نمایشنامه از کرالا ماهاراشترا آسام و کارناتاکا. اغلب META-نامزد تولیدات تئاتر شامل بزرگ خدمه از بازیگران و تکنسین ها و جشنواره را فراهم می کند به صورت هوایی و با قطار, مسافرت و محلی اقامت در دهلی نو و همچنین به عنوان تنظیم مکانهای مانند Kamani سالن و Sriram مرکز که در آن اجراهای صحنه هستند جذب قابل ملاحظه سوئیچ از تئاتر است. با توجه به تدارکاتی میدان مین این ارائه هر سال برگزارکنندگان (کار گروهی هنر) به خوبی انجام داده اند به توجه دولت مشاوره و فشار این جشنواره بعد از آن تاریخ بدون شک در هزینه های بزرگ به خزانه. کار تیمی را Suraj Dhingra در یک پیام شخصی به نمایندگان نوشت: “ما همه آماده و هیجان زده به ارائه این جشنواره این ماه و این یک تصمیم دشوار است. با توجه به نگرانی های جدی در سلامتی و ایمنی ما مخاطبان و هنرمندان باقی می ماند اولویت ما است.”

به طور مشابه Akhil Bharatiya Natyaparishad اعلام کرد روز گذشته از طریق یک کثیرالانتشار اطلاعیه رسمی که در این سال مراتی Natya Sammelan به تعویق افتاده است. این بود که 100 نسخه از این کنفرانس به ریاست دکتر جبار پاتل و قرار بود پرچم در تانجاوور در مارس 25, قبل از جشن جشن در سنگلی — سایت از اولین مراتی عملکرد تئاتر در سال 1843 — در مارس 27, تاریخ جشن در سراسر جهان به عنوان جهانی تئاتر روز. تئاتر, حوادث تحت پوشش از Sammelan شد برنامه ریزی شده به یک برنامه سفر که میرم تمدید تا 14 ژوئن در مکان پرت و دور افتاده به عنوان Kolhapur Raigad, ناندید, Solapur, Ahmednagar, لاتور, Kalyan, Nashik, ران, Vidarbha و بمبئی (که در آن فینال بود برگزار می شود). این 12 هفته و تقویم که قرار داده شده در معرض خطر گسترش coronavirus اما در دراز مدت این اقدامات پیشگیرانه ممکن است اساسا کمک به مهار شیوع با پتانسیل بسیار بیشتر از پیامدهای گسترده تر از آنچه که ما احتمالا می تواند پیش بینی در این نقطه است.

برادوی می رود آرام

در منهتن فرماندار اندرو کومو اعلام کرد در مارس 12 که سالن برادوی می تواند باز باقی می ماند اما باید در عمل 50 درصد از مخاطبان به طور منظم ظرفیت. دقیقه بعد به سی ان ان گزارش برادوی لیگ ملی انجمن تجارت اعلام کرد که همه نشان می دهد در برادوی خواهد بود معلق با اثر فوری از طریق مارس 12. “اولویت ما بوده است و ادامه خواهد داد به سلامت و رفاه برادوی theatregoers و هزاران نفر از مردم که در کار تئاتر صنعت هر روز از جمله بازیگران نوازندگان, کردند, ushers و بسیاری دیگر از حرفه ای اختصاص داده شده گفت:” شارلوت St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ. کشت اطلاعیه یک روز پس از یک usher که تا به حال مشغول به کار در اخیر پیش نمایش اجرای ادوارد آلبی است که ترس از ویرجینیا وولف و موسیقی شش آزمایش مثبت برای کوروناویروس. فرد مورد نظر قرار داده شده است در قرنطینه و سالن های عمیق-تمیز’. ششکه تا به حال اجرا شده است و پیش نمایش از اواسط ماه فوریه بود که میله میله برای باز کردن در مارس 12. این آلبی بازی بالا به انتظارنشسته بودند توسط Rupert Everett and Russell Tovey بود برای باز کردن در 9 آوریل. قبل از تعلیق محبوب برادوی را نشان می دهد در حال حاضر در حال تجربه یک اسلاید در, حضور در بخش, با توجه به رکود در گردشگری بین المللی است.

در پایان غرب لندن تئاتر توصیه شده است یک سری از اقدامات پیشگیرانه مانند محدود کردن مرحله-درب ظاهر و منع پشت صحنه, مهمانان, با توجه به مرحله. بالا مشخصات محصولات مانند اندرو لوید وبر بعدی موسیقی شده اند به تعویق افتاد و, بازیگران, شغل از دست داده اند. شهرداری را در مدرسه موسیقی و درام و دوباره باز در اوایل این هفته پس از بسته شدن درخواست توسط یک معلم تست مثبت است. خرید اینترنتی همچنان به عنوان موارد جدید و جدید احتیاطی اعلام روزمره است که به احتمال زیاد مورد در هند طی هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر