“من 60 به فروش شال. Yardage, ساری, همه چیز فروخته می کردم. من وارد شده بیش از Rs. 3.5 لاخ ارزش فروش” می گوید Itishree سور از Gopalpur, Odisha. در مردسالار بافی از tussar و ghicha در اوریسا Itishree خارج از غرفه به عنوان یک زن نادر ویور. “بسیاری از سفارشات که من از دست داده اند پیگیری از فروش است که بیش از Rs. 3 lakhs می گوید:” Bikash Mahapatra یک ikkat ویور از Maniabandha (منحصر به فرد بودایی روستا در Odisha که در آن کل هملت است که در ikkat پنبه بافی).

هر دو بخشی از Antaran صنعتگر اتصال بشردوستانه ابتکار توسط تاتا تراست. شادی خود را ابلاغ می شود به من بیش از این گوشی. من شنیده ام نیست از جمله جايزه داستان از handloom بخش حتی در قبل از Covid عصر. یک مورد کلاسیک از ‘به مرد ماهی و شما او را تغذیه برای یک روز; آموزش یک مرد به ماهی و شما او را تغذیه برای یک عمر.’ چندین سازمان از جمله تاتا تراست, Kutch صنعت ابتکار انجمن و Paramparik Karigar در حال کمک به صنعتگران در Covid بحران است.

نحوه کار ساده است. محصولات ساخته شده توسط صنعتگران قرار داده تا برای فروش در وب سایت Facebook صفحه و یا واتساپ. خریدار مکان سفارش و پرداخت در پیشبرد برابر قول می دهم که این محصولات روانه بازار خواهد شد که مستند برداشته شده است. پول مستقیم به craftpersons’ حساب. این سازمان به عنوان یک تسهیل کننده اطمینان حاصل کرد که خریدار باید یک تجربه صاف و نمی شود فریب خورده. صنعتگران دریافت سرمایه در گردش برای ایجاد محصولات بیشتر است. آنها نیاز نیست پریشانی فروش. برای خریدار این است که پول خوبی به سر برد — کمک به یک هنرمند البته با تخفیف در پرتاب.

Bikash Mahapatra

Bikash Mahapatra

محک

Sharda Gautam, رئیس صنایع تاتا اعتماد می گوید: “ما شروع به کار در سال 2018 در سه خوشه و در حال حاضر در شش. تاتا اعتماد است یک موسسه خیریه و کار ما این است که با هدف پرورش صنعتگران کمک به آنها در ارتباط با بازار به طور مستقیم و بدون هیچ واسطه. ما تا به حال آموزش داده craftspersons به استفاده از سیستم عامل های دیجیتال برای به اشتراک گذاری به طور منظم به روز رسانی محصول بیش از واتساپ و ایمیل, با خریداران و برای پرداخت آنلاین. با مستند ما در زمین تیم تا به حال نقل مکان کرد. برای ما این یک محک برای دیدن اگر آموزش و زمینه سازی های انجام شده توسط ما مشغول به کار بود. آن است. پس ما راه اندازی شد Antaran Covid کمپین صنعتگر کارآفرینان باید بریده فروش بیش از Rs. 32 lakhs در یک ماه از طریق Antaran صنعتگر اتصال وب سایت.”

برای صنعتگران این تعامل مستقیم با بازار است و با توجه به آنها یک ایده در مورد روند. Vekuvolu Dozo از دیمپور ناگالند متعلق به Chakhesang قبیله و متخصص در backstrap برچسبها. او می گوید: “من فروش شال و شال, اما من کوسن را پوشش می دهد و دونده انجام داده اند بسیار خوب است. به خصوص کسانی که در طرح های سنتی.” اکثر بافندگان تجربه با طرح های جدید. Vekuvolu ساخته شده است یک روتختی در باریک برچسبها. “من پیوست پنج نوار از 18 اینچ به یک روتختی 90-اینچ عرض است. من را ساخته اند زیبا کوله پشتی خواهد شد که در دسترس آنلاین به زودی” او می افزاید.

هیجان همه چیز در مورد رسیدن از طریق رسانه های جدید بدون خروج از محدوده خانه است. گوتام توضیح می دهد: “مدل ما این است که برای فعال کردن B2B اتصال صنعتگر کارآفرینان اما با سفارش لغو به علت Covid, B2C در نظر گرفته شد برای کمک به نقدشوندگی سهام در کوتاه مدت گام. با موفقیت در این حوزه ما در حال حاضر به دنبال در یک سفارشی سازی گزینه که در آن خریداران می توانید به طرح های خود را به بافنده کارآفرینان. صنعتگر کارآفرینان می تواند سفارشی ایجاد طرح های جدید به دلیل طراحی آموزش و پرورش است که آنها دریافت کرده اند در دو سال گذشته است.”

Itishree

Itishree

Pankaj شاه, مربی, Kutch صنایع دستی جمعی و است که در ارتباط با صنایع دستی کوچ برای بیش از دو دهه می گوید: “صنایع دستی سازمان کوچ — Kalaraksha, Shrujan, Mawlid, خمر و VRDI — در حال حاضر در حال توسعه استراتژی های به صورت جداگانه و هم به عنوان Kutch صنایع دستی جمعی برای کار پست-مستند. همه چیز تغییر خواهد کرد. همچنین همه گروه ها و بسیاری از صنعتگران را unsold در آن زمان سهام و انحلال آن در اولویت است. ما ضمن استقبال از کارآفرینان و طراحان و افراد به آنها را خرید. پرداخت در پیشبرد را در مفید آمده است برای صنعتگران است.”

Paramparik Karigar آغاز شده است سرمایه گذاری مشابه هر چند در مقیاس کوچکتر در Facebook. Vaishali Goel, عضو کمیته مدیریت می گوید: “ما کار کرده اند با تیم ما از craftspersons در سطح شخصی اما این آنلاین روش جدید برای هر دو ما. ما شروع کردیم به Facebook صفحه که در آن یک هنرمند است ترویج روزمره است. محصولات را می توان به طور مستقیم. تمرکز ما بر روی پارچه هفته آغاز خواهد شد.”

خواهد صنعتگر توانمندسازی مستقیم با خریدار تماس طلیعه چیزی بودن در یک فیلم جدید سحر به صورت دست ساز صنعت ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی