مورد عجیب گل سرخ در بنگلور را K. R. بازار

بیش از نسل و سراسر فرهنگ رز نماد عشق است. یک گل رز می ایستد برای عشق در نگاه اول; دو به صورت متقابل و دوستی; سه طلسم عبارت ‘I love you’. اما چه یک تن گل چیست ؟ کسب و کار ،

این 2 صبح در K. R. بازار در بنگلور و کامیون های حامل گل سرخ در تمام رنگ ها در حال نورد در. هوا تزریق با مخلوط عطر هزاران گل. به زودی جمعیت شروع به آمد و کسب و کار آغاز می شود. و در روز ولنتاین گل رز ستاره آشکار.

هند عطریست با گل سرخ رود به مغول که با توجه به افزایش فدراسیون به کشور آمد با شتر-بارهای از گل. به عنوان گل شکوفا شده از طریق این کشور و باغبانی بالا آن را به یک فرم هنری گل عبور از مرزها و امپراطوری. بنگلور, آب و هوای مناسب برای رشد آن و Mysuru پادشاهان Hyder علی و تیپو سلطان در زمان علاقه های فعال در باغبانی.

گل زندگی نفس برای سایر صنایع از جمله عطار یا رز معطر agarbatti. بنگلور به تنهایی به فروش می رساند 30 تا 40 لاخ رز ساقه در هر روز می گوید B. B. Devaiah مدیر کل بین المللی گل حراج بنگلور (IFAB). A. S. Patil رشد می کند گل سرخ در Doddaballapura و او برنامه های خود را برداشت چرخه در چنین راهی که او می تواند به ارمغان بیاورد ترین گل رز به K. R. بازار و IFAB در اطراف فوریه 14. “رز شاه گل” او به سادگی می گوید.

(تصاویر و متن توسط Bhagya Prakash K)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر