پرده ها: Chennai را AVM Rajeswari غنی سینمایی میراث فرهنگی و چرا آن را تا به حال به پایان

این Covid-19 همه گیر و مستند مجبور است چندین تئاتر صاحبان به نظر اختراع مجدد و یا بسته شدن.

اما اخیر بسته شدن چنای محبوب تئاتر AVM Rajeswari تا به چیزی برای انجام با زمان مشکل ما در. “ما تصمیم گرفتیم آن را چند ماه پیش و خودی در تجارت می دانستم که در حال حاضر. آن را خیلی اتفاق افتاده است که Covid-19 و مستند آمار آمریکا در حدود همان زمان می گوید:” AVM K Shanmugam که به طور مشترک موفق تئاتر به همراه پدر خود AVM Kumaran.

پرده پایین آمدن در این Vadapalani سالن سینما خبر غم انگیز برای طرفداران سینمای: این یکی از مهمترین و با قیمت مناسب تئاتر در این شهرستان است. این نیز که در آن دستیار کارگردان و بازیگری جزوات خواهد ازدحام توجه به نزدیکی آن به استودیو و تولید در خانه. “ما نرخ بلیت در میان پایین ترین در شهر. پدر من (Kumaran) بسیار روشن است که در آن نیاز به یک بودجه دوستانه تئاتر که تمام اعضای خانواده می آیند می گوید:” Shanmugam.

زمانی که تئاتر آغاز شد و در سال 1979 یک بلیط تومان هزینه 2.50. در اوایل سال 2020 آن را کمتر از 70 تومان.

سحر و جادو از فیلم

تئاتر بود زاییده افکار Shanmugam پدربزرگ و فیلم مغول AV Meiyappan به طور گسترده ای به عنوان یکی از پیشگامان سینمای تامیل و مردی که تاسیس AVM محصولات.آن را نیز در میان آخرین کسب و کار راه اندازی قبل از او در گذشت. “او بسیار مشتاق خرید اودئون (که شد ملودی تئاتر بعد) اما صاحبان آن فروخته شده به یک گروه از بنگلور. سپس تمرکز خود را معطوف به خلبان تئاتر است که او احساس بسیار امیدوار کننده است اما حتی کسانی که در مذاکرات از طریق سقوط کرد.” این زمانی است که AV Meiyappan تصمیم به ایجاد یک سالن سینما از خود و در نتیجه متولد شد ‘AVM Rajeswari’ تاسیس در محل Vadapalani مطبوعات یک شرکت که تولید و داد و ستد بسته بندی جعبه.

The curtains are down: Chennai’s AVM Rajeswari’s rich cinematic heritage, and why it had to end 

Meiyappan بود شخصا با ساخت سالن سینما. “ما تا به حال در شش ماه تعطیلات و پسر عموی من Karthik و من تو را دیدم آن را ساخته شده از ابتدا می گوید:” Shanmugam. بود که زمانی که تمام اعضای خانواده زندگی می کردند در AVM خانه در Mylapore. “یک روز به من نامیده می شود ، با من هندسه جعبه. من خوب بود و در هندسه و او (Meiyappan) به من داد برخی از اندازه گیری برای رسم یک دایره با خطوط در حال اجرا در میان است. پس از انجام این فرض شکل یک ستاره در داخل یک دایره است. او این طرح به کارگران و می خواستم آنها را به طراحی چراغ در کنار سالن سینما در آن شکل است.” متاسفانه این ستاره ها نمی ویژگی در طرح نهایی تئاتر برای Meiyappan گذشت و سالن تکمیل شد توسط برادران خود را.

همه مجموعه ای برای نشان دادن

  • تاسیس شده در سال 1979 آن را به محبوب برای غذا به مخاطبان خانواده و بودن بودجه پسند. آن را نیز به خوبی شناخته شده برای نواختن سرود ملی قبل از بسیار نشان می دهد.
  • در میان اولین تئاتر در چنای برای رفتن برای صدای دالبی سیستم.
  • تایتانیک بزرگترین grosser در اینجا آن زد نه ماه.

تئاتر باز در Vinayaka Chaturthi بعد از 1979: این فیلم به نمایش در آمد به چند انتخاب شد روپیه والییک سال 1945 فیلم که Meiyappan تولید کرده و شرکت به کارگردانی. “من به یاد داشته باشید که هیجان زده هنگامی که توالی شامل یک فیل آمد تا بر روی صفحه نمایش بزرگ; او (Meiyappan) بود و در واقع لقب برای فیل به عنوان” به یاد می آورد Shanmugam.

اولین فیلم منتشر شد American crime, فیلم Scorchy. “آن نسبتا ناشناخته فیلم بود اما superhit اینجا و فرار بیش از 100 روز” او می گوید. به طور منظم نمایش تامیل فیلم دنبال کرد; AVM Rajeswari دیده است انتشار هر بزرگ Rajinikanth و Kamal Haasan فیلم بوده است. دیگر زبان فیلم منتشر شده بیش از حد برگزار شد اینجا Mr هند بود و به عنوان مثال. بزرگترین فیلم های پرفروش در Rajeswari تا تاریخ باقی می ماند 1997 انگلیسی تلنگر تایتانیک.

که احساس غرق شدن

Shanmugam روایت داستان تایتانیک انتشار همین دیروز بود. “یک روز صبح از من خواسته شد برای حفظ تئاتر و یک فیلم پخش شد به چند را انتخاب کنید از ما. ذهن شما این بود که در ماه دسامبر چند ماه قبل از این فیلم را اکران در هند. ما را به تماشای آن بودند دمیده دور. من به یاد داشته باشید تماس Kamal Haasan پس از آن, و درخواست او را برای آمدن به تئاتر…و ما دوباره آن را تماشا.”

Kamal Haasan ایستاد و appaluded در پایان اعتبارات به یاد می آورد Shanmugam که می دانستند که او تا به حال برنده در دست خود را. “تایتانیک زد نه ماه. ما حتی تا به حال تلفن رزرو برای فیلم است. ما شاغل پسران که تحویل بلیط در خانه و برای که ما تا به حال درخواست در آینده از آنجا که Kilpauk و جورج تاون است. مردم از سراسر مدرس آمد در اینجا برای تماشای تایتانیک.”

در طول زمان به خصوص در چند سال گذشته وجود کاهش مداوم در مخاطبان به سالن. “ما نمی تواند پمپ برگشت پول زیادی به تئاتر ما کم هزینه روش. تجارت که قرار بود باشه تا چند سال پیش زمانی که ما تا به حال یک مجموعه منظم از مدیران. امروز برای اجرای بیش از یک هفته است که یک چالش بزرگ و فیلم های دیگر سالم خانوادگی هنرمندان. مدیران در حال تلاش برای seclude آن را برای یک بخش خاص از مردم… من به آنها تماس بگیرید ‘سگمنتال فیلم’ که درخواست تجدید نظر برای همه در خانواده است.”

Rajeswari شد از دست دادن درآمد هفته پس از هفته. “یک KS Ravikumar فیلم مورد استفاده را در پنج نفر از اعضای خانواده. حتی به تازگی یک Pandiraj فیلم می کند که. اما این مورد با دیگر فیلمسازان” می افزاید: Shanmugam.

رو به کاهش مخاطبان به معنای آن است که اجتناب ناپذیر تصمیم به وب سایت فروشگاه به حال گرفته شود در اوایل این سال فقط قبل از همه گیر آمار جهان است. آینده از محل نامشخص است در حال حاضر اما Shanmugham معتقد است که این سالن دارای “رهبری و کامل زندگی است.” “تئاتر کسب و کار تبدیل شده است بیشتر شبیه به یک آخر هفته کسب و کار. وقتی که مورد آن را دشوار است برای حفظ همه چیز و هنوز هم اجرا نشان می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>