در اوایل این سال, آگهی متنی پیچیده آن ابرقهرمان جریان نشان می دهد که آن را تا به حال پنج در Netflix بکشد — Daredevil, The Punisher, Jessica Jones, Luke Cage و مشت آهنین. (آنها همچنین همگرا در یک متقاطع miniseries به نام مدافعان.) با پنج نشان می دهد که نشان از کاهش می گرداند با پی در پی فصل همه آنها لغو شد. خود را به خروج در سمت چپ CW را ‘Arrowverse’ را نشان می دهد (فلش, فلش, Supergirl و غیره) به عنوان بی چون و چرای رهبران شبکه تلویزیونی ابرقهرمان بازی. هر سال Arrowverse نشان می دهد که متقاطع ‘حوادث’ مستقل چند قسمت کمان است که قهرمانان ما teaming تا با هم به مبارزه با مقیاس بزرگ فجایع و کرم د لا کرم از خائنانی فوق العاده. 2020 متقاطع یک چندجهانی داستان به نام “بحران در moviepilot’ به این نتیجه رسیدند که در اوایل این ماه.

2020 نیز شاهد Arrowverse گسترش برای اولین Batwomanبازیگران روبی رز. با بسیار خوب کمی از توطئه آن را نیز به طور رسمی شامل سیاه و سفید از رعد و برق (در دسترس در Netflix بکشد) بریزید. هر دو این را نشان می دهد آخرین کسانی که به آنچه که در حال حاضر یک باشگاه شش (به غیر از پنج در حال حاضر ذکر شده نیز وجود دارد Legends of Tomorrowیک دکتر کهالهام گرفته از زمان سفر درام) و نسبتا نماینده نمونه برجسته CW ابرقهرمان ‘خانه به سبک’ اگر شما خواهد شد.

قهرمان doppelgangers

این Arrowverse برای قرار دادن آن را به سادگی یک سری از نشان می دهد که با استفاده از ابرقهرمان/ vigilante چارچوب به ارائه والدین soap opera. قهرمان خالی از سکنه است مرگ یا ناپدید شدن یک دوست. (برای Batwoman این است که خواهر او برای فلش این مادر خود را.) اخلاقی معضلات در سفر خود تمایل به شامل والدین و ارقام. در حالی که آنها به طور فزاینده ای بیشتر شوم خائنانی تشدید باک همیشه به نظر می رسد با توقف خود را — این است که چرا بسیاری از خائنانی در Arrowverse نشان می دهد شده اند قهرمان doppelgangers. Bizarros واقعا استعاره برای آنچه ممکن است آن را به حال شده است برای قهرمان اخلاقی کد و….

در نظر گرفتن سیاه و سفید از رعد و برقشاید بهترین والدین درام از کل دسته. Jefferson پیرس مدیر دبیرستان و قهرمان eponymous نشان می دهد تا به مبارزه با جرم و جنایت زندگی را برای خود, خانواده, خاطر تنها بود مجبور به بازگشت به گوشته. هنگامی که دختران خود جنیفر و Anissa شروع به تجلی قدرت خود را برای پیدا کردن یک راه از یکپارچه سازی واقعیت ابرقدرت خود را به خانواده خود زندگی است.

سیاه, رعد و برق بسیار بالا-اکتان مدرن روز, اکشن, درام, با شرط آتش بازی و snappily شات مبارزه با توالی. اما از همه مهمتر آن را پیدا کرد راهی برای بحث در مورد بسیاری از دنیای واقعی مسائل در بدون درز, غیر موعظه راه — خشونت پلیس, ‘busing’, queerness تقاطع مذهب و سیاست و بسیار دیگری علاوه بر. در فصل سوم در مورد به پایان رسید و این نشان می دهد تنها رشد قوی تر است.

Batwomanکه دیدم یک نرم خلبان در 2019 بحران متقاطع را آغاز کرده است در همین اعتماد به نفس داشته باشید. در روبی رز آن را به یک رهبری کاریزماتیک که به سرعت تبدیل به یک فن مورد علاقه. آنچه در آن نیاز به جلوگیری از برخی از defensiveness که خدشه دار برخی از فصل های اخیر از فلش و کلیدهای خاص. قهرمانان ما از اواخر سال شده است و ساخت همان ابتدایی اشتباهات را بارها و بارها می سازد که فیلمنامه نگاه تنبل.

بسیار وجود دارد برای تحسین در مورد Arrowverse. در بهترین حالت خود نشان می دهد که هوشمندانه نوشته شده bubblegum تلویزیون تنها با تعادل مناسب از ترحم و لرزش. و چالش های پیش رو خواهد بود برای حفظ و بالا بردن این بازی است. زیرا در حالی که مارول را نشان می دهد شده است outlasted یک کودک سیاه Yoda-led موج bubblegum تلویزیون در راه است, حسن نیت ارائه میدهد دیزنی.

نویسنده و روزنامه نگار مشغول کار بر روی اولین کتاب غیر داستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی