بیشتر از نه چیز را به محل سقوط ، اعطای الیوت باید بدانید. در شب مارس 24 2015 در اوکلند او فرستاده دارای شور و شعف Eden Park به هذیان زمانی که با پنج نیاز کردن دو توپ او clubbed Dale Steyn بیش گسترده ای طولانی در به قدرت نیوزیلند به ازدواج خود را نهایی جام جهانی.

در یک چت با Sportstarاز 41 ساله سابق همه طفیلی گروه راک نهایی دو اور از اجرا-تعقیب و گریز.

س: گذشته بیش از 12 به آنچه شما بودند و دن Vettori بحث در مورد?

من احساس مانند بازی از دست رفته بود هنگامی که من آمار کامل بازی شیر یا خط مستقیم به پوشش اضافی اما دن به ضرب گلوله به گسترده سوم مرد به ما لبه دوباره. با دو توپ برای رفتن به دن گفت: آن را به من به پایان بازی. من مرد در 70 عجیب و غریب. آن است که رضایت بخش ترین کار در جهان هنگامی که شما را مدیریت به وجود نمی کردن و ضربه زدن به برنده شدن اجرا می شود.

س: با پنج اجرا می شود مورد نیاز کردن دو و Dale Steyn بخار در چه بود رفتن را از طریق سر خود را ؟

اولین چیزی که رفت و از طریق سر من است “نمی f%^& این!” نیز وجود دارد که این موضوع از عروسی خواهر من, که من به او گفتم به کتاب (روز آخر). اگر من ضربه برنده اجرا می شود من قادر نخواهد بود برای رفتن. چه آرام من بود برای پیدا کردن در میان جمعیت. بنابراین نگاه من به سمت جایی که او نشسته بود و من نمی خواستم به یاد آن مرد که نمی تواند این تیم بیش از این خط در نیمه نهایی.

س: به دنبال بازگشت به که مبارزات انتخاباتی, چگونه آن را احساس می کنید در حال حاضر ؟

وجود دارد بنابراین بسیاری از اجراهای ویژه که به ما کمک کرد تا رسیدن به فینال. تیم Southee 7 ویکت Martin Guptill 200 دن Vettori رهبری و گرفتن در مقابل غرب هند ایمپلنت McCullum شگفت انگیز cameos در بالا کین ویلیامسون شش برابر استرالیا, ترنت, Karl تمام مسابقات را آدم Milne, سرعت, تیلور تجربه ….. لیست در می رود. همه پا تا زمانی که ما نیاز به.

س: Brendon McCullum نفوذ در آن مبارزات انتخاباتی ؟

ایمپلنت کسی است که منجر به اقدامات او در ترانشه با ما و خواستار پر تلاش است. اگر او کردم که او خوشحال بود و اگر او او نمی خواهد اجازه دهید شما می دانید.

س: در سال گذشته از آن باید سخت بوده است, تماشای نهایی مقابل انگلستان ؟

کاملا رک و پوست کنده من نمی توانم این بازی دوباره! من احساس برای بازیکنان اما راه آنها انجام شده خود چیزی بود که همه مشتاق آینده ستاره کریکت می توانید دنبال کنید.

س: چقدر به نیوزیلند کریکت تغییر در پنج سال گذشته?

من فکر نمی کنم بیش از حد تغییر کرده است. را 3-0 برنده در ODI را در برابر هند و سپس 2-0 در آزمون پیروزی نشان می دهد آنچه در کلاس جهانی تیم ملی ما داشته باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی