این مخل عشق Amélie Poulain

من 21 بود که من برای اولین بار به تماشای Jean-Pierre Jeunet را Amélieیک فیلم در مورد یک زن 23 ساله پاریس پیشخدمت. به عنوان یک درونگرا من احساس نمایندگی: زنده اولیه پالت رنگ, Yann Tiersen را افسرده, موسیقی, شخصیت دمدمی و غیر عادی عکس های شرح داری. آملی بود انتقاد کرد زبان از انزوا. تصویر غم انگیز و رویایی قورباغه در چاه عینک انرژی پر جنب و جوش خوشحال جانور وحشی. زل زل نگاه کردن ابداع شده بود: Mundanity شد ماجرا از تکرار معمولی تبدیل به یک زمین بازی از امکان و فانتزی شد هر دو بیماری و درمان است. تنهایی احساس امیدوار – بیشتر شبیه به یک به دست آورد ابرقدرت از یک بیماری ارثی. برای یک بار سکوت آواز صدای.

آملی را با شیفتگی عجیب و غریب یک مرد جوان احساس مانند یک چاره اندیشی موقت است. آن نگاه مانند یک رمز قرار دادن تکرار دیرینه سینمایی تصور غلط است که از دست دادن شخصیت تنها می تواند نجات توسط ظهور یک soulmate. در طول زمان, اما من تلاش کرده ام با متناقض مشکلات بزرگسالان همراهی شخصی من تمرکز منتقل شده به Amélie Poulain عشق داستان است. با گذشت زمان, من آموخته ام که جنون نهفته در شکست خورده روش از این رمان است.

جادویی-باور

درونگرا هستند و اساسا مردم نا امید با مفهوم مردم است. آملی رشد با عصبی و دور از پدر و مادر است. در زمان او دور نقل مکان کرد او در حال حاضر پناه گرفته در یک را باور جهانی که در آن هر لحظه یک احساس است. به عنوان پیشخدمت مشغول به کار در یک کافه آملی را disenchantment با مردم خود کودکانه قابل پیش بینی خود را بی فایده معمول – به اوج خود می رسد. او خسته است از مشاهده آنها را به عنوان نقاط گلوله از دوست داشتن و دوست نداشتن. زمانی که او می یابد یک جعبه از کسی پیر سوغاتی آملی انتخاب نام تجاری جدید تعریف واقعیت به عنوان خیالبافانه داستانی که او را نگه داشته نوجوانی شناور. برای تزریق زندگی با دستور زبان از تخیل آملی افزایش بشریت از اسم به صفت. او reunites درجا مرد با خاطرات از دوران کودکی خود را. او نقش کوپید با تحریک یک غیر محتمل عاشقانه بین او شکننده همکار و دشوار مشتری. او احمق تلخ سرایدار را به باور که شوهر او را فرستاده بود یک آشتی جویانه نامه قبل از مرگ او. او الهام بخش او غمگین پدر به سفر جهان. او حتی می آموزد او را بی ادب محله بقال درس.

آملی اجرا این جعلی فریب سرنوشت مانند یک هنرمند بافی نمادها به مجموعه آثار هنری است. او تاثیر می گذارد مردم به طور غیر مستقیم در راه های خلاق است که با او ازدواج کند درونگرا روح انزوا با او برونگرا محبت برای escapade. و در یک شیوه ای است که تجدید ایمان خود را در سرنوشت. او نمی به سادگی ارائه سوغاتی به غریبه; او unsuspectingly اغوا به یک نوزاد تنها به ‘کشف’ جعبه وجود دارد. او slyly incepts ایده ها را به همکار خود و پدر سر با بهنگام شایعات و جهان-trotting به gnomes. او زحمت طرح نامه دست نویس برای خود دربان و سکوهای او بقال خانه به خانه به تنهایی ، با توسل به مانع آملی نشان می دهد سرنوشت به عنوان مهره های بازی دومینو اثر تخلیه می پروراند.

وارد داستان عاشقانه

اما Nino است قطعی در Amélie را ماتریس کمی لذت. آملی قدرت برای تبدیل everydayness از زندگی را به یک بازی هیجان انگیز البته مانع از حرکات. اما این قدرت از بین می رود در طول موش و گربه جستجو برای soulmate. او با Nino هرگز بازی را با توجه به طرح. با دقت ساخته شده و راز از جلسات خود است سوراخ اولیه خود به خودی از قلب است. با وجود تلاش شجاع به چگونگی کامل اتحادیه Nino به رسمیت می شناسد خود را در کافه قبل از او نشان می دهد هویت خود را. یکی دیگر از زمان آملی misreads تماس خود را با یکی دیگر از پیشخدمت. در غرفه عکس او بیش از حد مشغول به اطلاع او. و هنگامی که Nino به نظر می رسد در آستان او تردید و دروغ گفتن به او را پس از یک فاجعه خطا است. لحظه ای بی دست و پا undesigned و او مهر و موم آن را با دانش سطحی از مناقصه pecks به جای همه گیر ،

رمان آملی احساس می کند مانند یک چاره اندیشی موقت به دلیل این خواسته انجام – است که پس از تفکر است. برای بسیاری از مردم پیدا کردن عشق یک رویای به حقیقت می پیوندند. درونگرا آن ساعت زنگ دار است که مختل رویای خود را. آن را مخالف هر فیبر از خود بودن. نیست خیلی در مورد سقوط در عشق به عنوان آن را در مورد صلح با ناامیدی در حال سقوط در عشق است. دستیابی به ندرت مسابقات تا پر اب و تاب سند چشم انداز از پیگیری. این شکاف این است که خطاب در یک صحنه فوق العاده نسبت به پایان فیلم: یک نژند آملی بازگشت به تخت خود را و تصور زندگی او همیشه می خواستم است: او پخت plumcake, Nino اقدام به خرید برخی از مخمر سرعت به طبقه بالا و مخفیانه نوازش مهره پرده های آشپزخانه خود را. اما زمانی که او در واقع به دنبال آن است گربه خود را مسواک زدن دانه – یک تصویر است که جرقه بزند و او را به او را تنها و بیکس حقیقت است. لب های او تیردان با نقش برآب میل. آملی صرف کرده است تا زمانی خواب در مورد او واقعیت است که او را فراموش کرده است به تحقق بخشیدن به رویاهای خود.

لحظاتی بعد Nino می زند در او. دقیقه بعد او چنگال خود را بر روی کمر آنها به عنوان در هر بشکه پایین خیابان در روروک مخصوص بچه ها. Amélie می شود او خوش و خرم. اعتبارات رول. به نظر می رسد با عجله سورئال اما دلیل خوب است. حال اگر این شد ضربه نهایی از آغاز به کاراین قاب را به سیاه و سفید فقط به عنوان توتم شروع به تلو تلو خوردن بر روی میز آشپزخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>