‘بخش 2: Warlords of New York’ نقد و بررسی: یک تجربه سرگرم کننده با پیشرفت های جدید

بیشتر من بازی بخش 2 بیشتر از آن ساخته شده من از دست این بازی برای اولین بار. در بسیاری از نیویورک قطعی تنظیم برای بازی. بخش 2 ادامه می تواند در نیویورک به جای کمتر-هیجان انگیز, واشنگتن, DC. با جدید Warlords of New York توسعه به بخش 2 تنظیم خوشبختانه سوئیچ بازگشت به نیویورک کامل با دکوراسیون کریسمس.

تهدیدات مداوم

جهان را بدست آورد که ویژگی های یک بیماری همه گیر است که گسترش در امتداد پشت اسکناس دلار و احساس می کند بسیار در خط با این خبر امروز. این بازی به ارمغان می آورد جدید بیولوژیکی ویروس تهدید به معادله و بازگشت آرون حادثه های آنتاگونیست بازی قبلی. سرکش را بدست آورد که همراه با چهار اسب سوار است و مجموعه ای را در مورد یک حساب در پایین منهتن.

Tom clancy’s The Division 2: جنگ سالاران از نیویورک

  • توسعه دهنده: Massive Entertainment
  • ناشر: Ubisoft
  • قیمت: ₹700 به بعد به صورت مستقل گسترش است.
  • دسترس: تمام سیستم عامل است.

جنگ سالاران به نظر می رسد هر بیت به عنوان موثر به عنوان سلف خود. خیابان ترس هستند با واقع بینانه باقی مانده انباشته بالا, پر از اتومبیل های رها شده غول شکسته زیور آلات کریسمس همه گفتن یک داستان از یک زمان بهتر است. عوامل خود نگاه دقیق, بازتاب, اسلحه, مهارت ها و زره های که شما را انتخاب کنید در حالی که دشمنان در حال متنوع با مشخص نشانه گذاری برای هر نوع. بهترین بخش ؟ اسلحه ها در بازی به خوبی اجرا از hip-آتش به هدف استفاده و شما در واقع احساس John Wick.

نیویورک کمی متفاوت است این زمان در اطراف. پایین منهتن است که هنوز از وضعیتی وخیم از طوفان در نتیجه قابل توجه برخی صحنه های, فروپاشی شهری و درهم و برهمی است. برای کسانی که نسبتا جدید بازی ضربه شما را تا سطح 30 برای گسترش. گیم پلی بازی تا حد زیادی یکسان باقی می ماند با جنگ سالاران که بیشتر از یک بازیکن گردش. برای رسم کردن حادثه شما را به خود جنگ سالاران — شما که با آزادی سرزمین خود است. استاندارد بخش بریده بریده Ubisoft خرد کردن تاکتیک. هر چند آن را بسیار سرگرم کننده تر از بخش 2.

A screenshot of Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York

یک تصویر از Tom clancy’s The Division 2: جنگ سالاران از نیویورک | عکس های اعتباری: یوبی سافت

‘طاقت فرسا اما در دسترس’

جدا از عمل تقسیم در مورد ریاضی. هنگامی که شما به مردم شلیک می بینید اعداد پاپ. این اعداد به حکومت بیشتر اعداد. یک نگاهی به صفحه موجودی است که یک دسته از اعداد و ارقام و آمار را تشکیل می دهند که خود را از آسیب و دفاع صفات است. این خوشبختانه باید ساده تر شده است به شما نشان می دهد تعداد این موضوع با دنده رول محدوده همراه با دستی آیکون. آن را طاقت فرسا اما به طور کلی در دسترس است.

همراه با این توسعه نیز آمده بسیاری از پیشرفت. مهم ترین پست-آخر بازی شد سطح سیستم است که شما را قادر به نگه داشتن بازی از طریق مختلف بخش 2 فصل. شما می توانید کسب و کار ‘مهارت ردیف’ تا 6 استراتژیک دستیابی به سلاح و تجهیزات دیگر. اگر شما در ردیف 6 و سپس اثر خود را از مهارت های انتخاب شده را افزایش می دهد تا 60٪.

A screenshot of Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York

یک تصویر از Tom clancy’s The Division 2: جنگ سالاران از نیویورک | عکس های اعتباری: یوبی سافت

تاریک مناطق شده اند و کارآمد است که در بخش بهترین بخش بازی است. عوامل به شدت آلوده منطقه پر از دشمنان قدرتمند دیگر عوامل و کل بسیاری از لوت است که شما را به عصاره از طریق یک هلیکوپتر اعزام. هر چیزی در اینجا می رود. شما هرگز نمی دانید وقتی که یک عامل که شما فکر خود را متحد خواهد رفت سرکش به سرقت خود را سخت به دست آورده لوت. شما می توانید انتخاب کنید برای رفتن سرکش اگر شما می خواهید, اما شما خواهد بود مشخص شده برای تعقیب جنایتکاران.

یوبی سافت به درک خطرات در مناطق تاریک و بالا برده اند کیفیت لوت با هر گشت.

در حالی که هنوز هم وجود دارد بیشتر از همان رفتن در نسخه جدید از این بازی با اینکه در نیویورک شد و یک تجربه سرگرم کننده حتی اگر آن را برای یک زمان کوتاه است. پیشرفت خوش آمدید به خصوص مهارت ردیف, ساخت, Washington, DC کمی کمتر خسته کننده است.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>