پایدار تجدید نظر از اقیانوس هند

اگر چه فعال در این کنسرت مدار قبل از شیوع کروناویروس دهلی نو-بر-فیوژن راک در اقیانوس هند واقعا ثبت بسیار بیش از دهه گذشته است. آخرین آن انتشار آلبوم شد Tandanu در سال 2014 که در آن گروه ملحق شد توسط ستارگان خط از هنرمندان مهمان.

آن است که بسیار دلگرم کننده توجه داشته باشید که در اقیانوس هند به تازگی منتشر شده و نسخه خود را از نصرت فاتح علی خان قوالی ‘Diyan Akhiyan Udeek‘. یک واکنش فوری به این تعداد است چرا که نوازندگان تصمیم به بازسازی یک آهنگ ؟ اما این گروه با توجه به آن چرخش خود را حفظ تنها اصلی قلاب خط.

مستقل به جریان اصلی

بر خلاف نصرت مقاوم و قوالی اقیانوس هند مردد برای progressive rock احساس کامل با سرعت ثابت و بی پروا ساخت و بسیار گرم سرب گیتار توسط Nikhil رائو. خواننده رهبری توسط Himanshu جوشی, کمتر قدرتمند اما اگر یکی نیست امتحان کنید و مقایسه دو آهنگ آن کار می کند. ‘Diyan Akhiyan Udeek‘ است که اولین نسخه از این پیشنهاد, آینده, اقیانوس هند, آلبوم, آن, آنها در حال حاضر شروع ضبط. این یک راه خوب برای علامت 30 سال از گروه تشکیل شد در سال 1990 و به آرامی رشد کرده و از زیرزمینی لباس به یکی از ترین هند-تحسین موسیقی گروه.

خواننده-نوازنده بیس Rahul Ram, قدیمی ترین عضو در زمان خط بوده است بخشی از این گروه رام 1991 و یکی از نیروهای محرک همراه با گیتاریست Susmit Sen درامر Amit Kilam و اواخر خواننده-tabla بازیکن Asheem Chakravarty.

جنبه های مختلف ساخته شده اند اقیانوس هند منحصر به فرد است. یکی صدای آن مخلوط هندی عامیانه و نیمه کلاسیک با ریشه های راک و جاز منقول ، با آن مخاطبان اصلی رشد هر دو در هر دو هندی و موسیقی غربی آن ترکیبی از سنتی و معاصر آسان بود مربوط به.

ثانیا اقیانوس هند شده است یک موفقیت بزرگ در زندگی ، هر چند خود آلبوم باران کویر, Kandisa, Jhiniکه جمعه سیاه , موسیقی متن فیلم, 16/330 Khajoor جاده و Tandanu بسیاری از پیروان این واقعیت بود که مردم سنگ همراه در کنسرت, که همواره بسته بندی شده. ‘Kandisa’, ‘Maa ریوا’, ‘Jhini’, ‘بهر’ و ‘متن’ مورد علاقه های شما چند ساله هستند با مخاطبان خود را.

در نهایت در اقیانوس هند به خوبی می تواند توصیف به عنوان رهبر غیر-فیلم هندی-زبان راک موسیقی مبتنی بر چیزی است که بیش از دو دهه بعد از تکامل به امروز مستقل در صحنه موسیقی. اعمال مانند Advaita, Swarathma, Agam, Parvaaz, Raghu Dixit و Thaikuddam پل باید بعد از استفاده ترکیبی از موسیقی غربی و موسیقی به طور موثر هر چند متفاوت در هر مورد.

زنده ماندن

پس از Chakravarty گذشت در سال 2009 و پس از آن Sen ترک چهار سال بعد این گمان وجود دارد که آیا اقیانوس هند خواهد آخرین طولانی است. خوشبختانه, جوشی, رائو و tabla بازیکن Tuheen Chakravorty پر در شکاف به راحتی و Ram و Kilam بصورتی پایدار و محکم برگزار می شود و همه چیز با هم برای گروه.

این گروه همچنان محبوب زندگی می کنند اما ضبط شده کمتر شد, محرومیت فیلم هایی مانند Masaan و سکوت. در چهارمین دهه ما در انتظار موسیقی بیشتر جواهرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>