شکست خورده فرار: Sheikha Latifa را محکوم پرواز از دبی

سه سال پیش در گوشه های منزوی از یک آلاینده در بازار دبی, Sheikha Latifa از امارات را با خط کش رسم با دوست نزدیک Tiina Jauhiainen برای فرار از پدر و چنگال.

نهایی خود را گرفت و مانند یک طرح از یک فیلم: خانم Latifa مبدل ظاهر خود را به عنوان جفت فرار دبی با اتومبیل به ساحل در زمان یک قایق و سوار جت اسکی به انتظار قایق بود که به شاهزاده خانم و همراه او به آزادی است.

اما آن شکست خورده است. آنها دستگیر شدند در سواحل هند پس از یک عملیات توسط نیروهای ویژه و برگشت به دبی.

“آخرین بار (من تو را دیدم او) او لگد زدن و جیغ و او کشیده کردن قایق. او درخواست پناهندگی نادیده گرفته شد,” خانم Jauhiainen گفت: رادیو فردا در مصاحبه ای در لندن در اواخر ماه ژانویه است.

در حکم منتشر شده در پنج شنبه, یک قاضی حکم داد که حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم به حال ربوده خانم Latifa — فقط به عنوان او خواهر بزرگتر او Shamsa از انگلستان تقریبا دو دهه قبل از آن — و قرار او را به درمان غیر.

خانم Jauhiainen به شاهد بیانیه به عنوان بخشی از این مورد و به طور خلاصه به نظر می رسد در دادگاه در لندن به تایید آن درست بود.

“در ساخت یک ارزیابی کلی از شواهد مربوط به Latifa من با توجه به شواهد Tiina Jauhiainen به عنوان منحصر به فرد اهمیت” قاضی اندرو مك فارلين گفت: در حکمی که به توصیف او به عنوان “کاملا چشمگیر فرد است.”

این مربی تناسب اندام برای اولین بار ملاقات Latifa در اواخر سال 2010 زمانی که او شروع به دادن درس خود را در capoeira, یک هنر رزمی در حدود پنج بار در هفته.

آنها نزدیک شد اما او گفت: خانم Latifa بود آرام و خصوصی. از آن سال قبل از خانم Latifa جلب اعتماد در او آشکار او سعی کرده بود برای فرار از دبی در سال 2002 زمانی که او یک نوجوان بود و که او تا به حال پس از آن صرف سه و نیم سال در زندان است.

رویترز نمی تواند به طور مستقل به تایید خانم Jauhiainen نسخه از وقایع که او ضررى به رسانه ها قبل از.

“آن را فقط در سال 2016 زمانی که او شروع به من گفتن در مورد خواهرش Shamsa و فرار او و خود او به زندان گفت:” خانم Jauhiainen فنلاندی ملی.

“من فکر می کنم او خیلی ترسیده بود. او می توانست زندانی دوباره.”

دولت دبی رسانه ها پاسخ نمی دهند به مهر درخواست برای نظر برای این داستان.

سابق, فرانسوی, جاسوس

در تابستان سال 2017 خانم Latifa گفت که خانم Jauhiainen که او تا به حال نشده مجاز به ترک دبی از سال 2000 و تا به حال هیچ گذرنامه خواسته خانم Jauhiainen برای کمک در تلاش برای ترک وطن دوباره.

خانم Latifa حال خواندن کتاب فرار از دبی سابق فرانسه افسر نیروی دریایی و جاسوسی ارو Jaubert چند سال قبل و می خواستم با او تماس بگیرید.

خانم Jauhiainen به فیلیپین رفت برای دیدار با آقای Jaubert و سه تن از آنها شروع به توطئه فرار. برای این دو زن که به معنای مخفی در بحث glitzy دبی, مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید.

“ما را در پیدا کردن یک گوشه می کنیم خاموش کردن تلفن های همراه ما. بنابراین ما در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی” گفت: خانم Jauhiainen اضافه کرد که خانم Latifa به طور منظم تغییر آدرس ایمیل خود را برای جلوگیری از تشخیص.

“این یک کمی ترسناک بنابراین ما نمی خواهیم کسی به استراق سمع مکالمات و یا به دنبال ما و یا هر چیزی شبیه به آن.”

Dubai ruler Sheikh Mohammed bin Rashid al-Maktoum had his daughters abducted, finds a UK court. File Photo.

حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم به حال خود دختران ربوده شده می یابد انگلستان دادگاه. فایل عکس. | عکس های اعتباری: ایسنا

آقای Jaubert گفته رویترز که او قصد فرار با خانم Latifa و پس از آن پرسید: خانم Jauhiainen برای دیدار با او را در فیلیپین در شش یا هفت نوبت به قطار ،

پس از شش ماه آنها آماده بودند برای قرار دادن طرح خود را به عمل است. در فوریه. 24, 2018 خانم Latifa کاهش یافته بود با راننده در یک کافه در مرکز شهر دبی که در آن او و خانم Jauhiainen شده بود جلسه به طور منظم برای صبحانه.

در داخل او به حمام رفت و به تغییر لباس های خود را می انداختند روی تلفن همراه خود را و این جفت ارز در شش ساعت رانندگی از دبی از طریق عمان به سواحل مسقط پایتخت.

“من خواب برای دو شب قبل از روز فرار” خانم Jauhiainen گفت. “Latifa نشسته بود کنار من در صندلی جلو – او تا به حال هرگز نشسته در صندلی جلو اتومبیل او هیجان زده خوشحال است.”

در مسقط آنها ملاقات یک دوست خانم Jauhiainen رو در یک قایق چسبیده به طرف در طوفانی شرایط برای رسیدن به آبهای بین المللی که در آن آنها را بر روی چوب اسکی روی جت و سوار ایالات متحده آمریکا-پرچم قایق Nostromo.

تکاور عملیات

آنها به سمت گوا در هند سواحل غرب که در آن خانم Latifa امید برای سفر به ایالات متحده به دنبال پناهندگی است.

اما در مارس 4, آنها قطع شده توسط تکاور واحد از هند و امارات متحده عربی خانم Jauhiainen گفت.

“ما تا به حال هندی coastguard قایق های اطراف ما وجود دارد هلیکوپتر, هواپیما, کل قایق پر از دود,” او گفت:. “آنها غارت قایق آنها ضرب و شتم خدمه. Latifa ربوده شد لگد زدن و جیغ و بقیه از ما ربوده شدند نیز گرفته و به امارات متحده عربی.”

آقای Jaubert گفت: او کاپیتان کشتی و شاهد حمله. او گفت: هند نیروی دریایی کماندوهای حمله کردند و خانم Latifa کردن گرفته شده است این قایق توسط یک افسر اماراتی. او اضافه کرد که او مورد ضرب و شتم 45 دقیقه اما مشخص نیست توسط چه کسی.

رویترز نمی تواند به طور مستقل تایید حساب خود را.

Raveesh کومار, سخنگوی, هند, وزارت امور خارجه نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در هند به اتهام نقش در عملیات.

خانم Jauhiainen نمی بینم خانم Latifa دوباره. در دبی, او گفت که او را تهدید می کرد که در سلول انفرادی و بازجویی قرار گرفت. او مشخص نکرد که کجا و توسط چه کسی.

“به من گفته شد که من چاقو حاکم دبی در پشت با کمک به (خود) دختر فرار,” او گفت:.

دو هفته قبل از اقدام به فرار خانم Latifa یک 45 دقیقه ای ضبط ویدئو در خانم Jauhiainen آپارتمان که او گذشت به حامیان خارج, دبی, در مورد او شکست خورده به دور است.

که تصویری که در آن خانم Latifa راه اندازی یک excoriating حمله به پدرش ساخته شده بود پس از آن به انگلستان رفت و مبارزات انتخاباتی مبتنی بر گروه بازداشت شده در دبی و ارسال شده است در یوتیوب.

سه هفته پس از گرفته شدن و برگشت به دبی خانم Jauhiainen منتشر شد و به سمت چپ.

با وجود داشتن زندگی در دبی برای 17 سال, کسانی که او را می دانستند دیگر ماندن در تماس با خانم Jauhiainen گفت.

خانم Jauhiainen گفت که اکثر بازدید کنندگان به دبی زندگی در یک حباب از دریا و مراکز خرید و نمی دانم حقیقت در مورد کشور است.

“اگر دختران حاکمان دریافت قفل شده است تا فقط مایل به رایگان چه در مورد بقیه مردم وجود دارد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>