‘فیلم تفاوت را’

Neena گوپتا معتقد است که سینمای هند تجربه شده است یک دوره طلایی برای مدتی در حال حاضر. بر اساس محتوای فیلم با کوچک و متوسط بودجه مانند ماده 15 در حال انجام و تجاری. پس از تولید در حال از دست دادن پول نیست نویسندگان و مدیران در حال تشویق و فعال را بیشتر چنین فیلم. گوپتا می گوید: این موفقیت Badhaai هو (2018) و قدردانی است که به دنبال به نوبه خود او را به عنوان یک زن میانسال که به طور ناگهانی در می یابد او باردار است که اجازه داده او را به شرکت در این دوره تغییر و رشد است. این فیلم حاکی از احیای, برای, حرفه ای خود را در آوردن سراسیمگی جدید ارائه می دهد. او در نظر گرفته آن را در میان مهم ترین نکات برجسته زندگی حرفه ای خود را. “وجود دارد Saans در یک زمان می گوید:” این بازیگر با اشاره به تحسین منتقدان تلویزیونی سریال از اواخر 90s “وجود دارد و Badhaai هو در حال حاضر.”

یکی از نقش های این فیلم را با موفقیت تولید شد که از Sunaina Tripathi در Shubh منگل Zyada Saavdhan, قسط دوم در Shubh منگل سریال و یک فیلم که در آن او جفت تا یک بار دیگر در مقابل او Badhaai Ho شرکت ستاره Gajraj رائو. این بازیگر در توصیف شخصیت او در فیلم جدید عنوان middle-class دار خواهد شد که تا حد زیادی آنچه شوهرش می پرسد او را به انجام. اما او نیز “کمی مادر هند-مانند” گوپتا خنده. هنگامی که یک بحران مطرح می شود او همچنین کسی است که تلاش می کند برای نجات از این وضعیت و تعادل در همه چیز. “من یک کمی مانند او” او اعلام کرد که وقتی پرسید که چگونه او مربوط عاطفی به شخصیت. گوپتا توضیح می دهد که او بیش از حد است ارتدوکس در برخی از راه و در عین حال بسیار عادلانه و همچنین به عنوان مدرن وقتی که می آید به پذیرش چیزهایی دیگر. “من هر دو در من و این شخصیت Sunaina نیز هر دو در او” او اشاره می کند.

بازیگر توصیف تجربه کار در این فیلم به عنوان یک “خنده شورش” صحبت می کند و از روی علاقه از 40 روز از شلیک در بنارس که در طی آن بازیگران شد مانند یک خانواده است.

او همچنین در ستایش نویسنده-مدیر Hitesh Kewalya نوشت که Shubh منگل Saavdhan نیز برای وضوح خود را از فکر و جهت و به خصوص برای مهارت های نوشتن خود را و اضافه کرد که این فیلم فقط به اندازه کافی punchlines برای آن می شود سرگرم کننده بدون ظاهری بیش از حد بیش از حد برای محتوای آن است. “Hitesh بسیار روشنی در مورد آنچه او می خواست. او نوشته است این اسکریپت به خوبی. آن را کمی مسخره همچنین,” او می گوید.

گوپتا اذعان می کند که این مسائل در اطراف هوموفوبیا است که این فیلم به ارمغان می آورد تا ریشه دار و آسان برای جامعه ما به خلاص شدن از شر اما او نیز با اعتماد به نفس است که این فیلم را یک تفاوت در چگونه مردم و به خصوص پدر و مادر بر همجنسگرایی. “این یک بازی بسیار شاد و مثبت فیلم” او متحده توصیف راه آن دو منجر Ayushmann, و developerworks باید خود را برگزار شخصیت حساس و رایگان از کلیشه ها دیده می شود به طوری که اغلب در جریان اصلی فیلم هندی سینما. “شما سقوط در عشق با این دو نفر” گوپتا ادعا میکند.

با فیلم هایی مانند Vikas Khanna آخرین رنگ, گوالیور و Nikkhil Advani است که هنوز بدون عنوان پروژه و سری وب مانند Panchayat و Masaba Masaba در مورد دختر, Masaba Gupta قرار است برای آزادی گوپتا مشغول سال پیش. تأمل در درس های آموخته شده از طریق حرفه ای بالا و پایین گوپتا می گوید که او متوجه می شود چقدر مهم رسیدن به محل کار است. “من در تلاش برای انجام آن تا آنجا که من می توانم” او اشاره می کند در حالی که تاکید بر ضرورت حفظ تناسب “به طوری که وقتی کار می آید [خود را] شما قادر به انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>