اولین-شب-اول-تجربه نشان می دهد

ساعت اعتصاب 12. هر کس دیگری خواب است که من کمرویی تغییر در wi-fi برای شروع کار من برای روز… گمراه شب.

من تماشای اولین-شب-اول-نمایش’ یک فیلم برای اولین بار. Jyotika را Ponmagal Vandhal آپلود شده در آمازون نخست آن را در میان جریان اصلی تامیل فیلم منتشر خواهد شد به طور مستقیم در یک OTT پلت فرم به جای تئاتر. وجود دارد بیشتر از این فیلم به دنبال با آمیتا باچان را Gulabo Sitabo و Keerthy Suresh پنگوئن به انتظارنشسته بودند — حتی به عنوان OTT بازیکنان آن را به مبارزه برای حقوق جدید فیلم.

همچنین به عنوان خوانده شده | سینما پس از COVID-19

که COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر تمام زندگی ما داده شده است. آن را نیز به شدت تغییر راه مخاطبان و داوران مصرف فیلم های خود را.

حتی فقط چند ماه به عقب در اوایل صبح را نشان می دهد در چیزی که برای سینمای تامیل برادری. ترین ستاره های بزرگ و مشتاق-به-می شود-superstars بازیگران احساس غرور بسیار زیاد هنگامی که آنها داده شد 4 صبح اسلات در روز افتتاحیه… آن را احساس مانند آنها وارد شده بود.

اوایل صبح را نشان می دهد

برای طرفداران و منتقدان داستان کاملا متفاوت بود. 4 صبح نشان می دهد بیشتر برگزار شد در تئاتر که دقیقا در قلب شهر به معنای صبح زود معمول است که می تواند برخی از تلاش. من تا به حال تجارب متنوع در تعقیب یک صندلی در چنین نشان می دهد آنهایی که مورد نیاز ثابت زیر با طرفداران باشگاه تئاتر و منابع برای خرید این “معتبر” بلیط. اگر شما موفق به دریافت یک بلیط برای چنین نشان می دهد به این معنی است که شما وارد کرده اند و ترک خورده Kollywood کد.

صحنه های خارج از تئاتر در روز آزادی دیده می شود به باور. وجود دارد خواهد بود, cut-outs از پیشرو ستاره ها و آهنگ ها از فیلم خواهد بود blared از یک بلندگو حتی به عنوان طرفداران رقص و شاد. چای مغازه ها در خارج از تئاتر را قتل و شانس شما لکه بینی یک عضو از خدمه و یا کارگردان فیلم در داخل سالن سینما هستند بسیار بالا است.

همچنین به عنوان خوانده شده | چه کسی ظهور خواهد کرد برنده در نبرد بین تامیل نادو تئاتر و OTT سیستم عامل?

من یک برنامه دقیق در هر زمان وجود دارد صبح زود نشان می دهد. من می خواهم به خواب در اوایل شب گذشته بود. من می خواهم تنظیم آلارم های متعدد و هنگامی که آنها همه رفتن beeping, من می خواهم از خواب بیدار و trudge sleepily نسبت به دوچرخه و سر به سالن سینما که معمولا بیش از 10 متر دور. میان صبح زود سرما, من می خواهم سوار بر, با آرزوی چگونه صفحه نمایش بزرگ خواهد زنده آمده است. من بسیار هیجان زده در زمان و شدت نا امید در طول دیگران است.

به نظر می رسد مثل من باید برای خداحافظی به این برنامه از این پس.

من شک دارم اگر فیلم هایی مانند Vijay را استاد و Suriya را Soorarai Pottruدو بزرگ تامیل فیلم قرار است به زودی آزاد خواهد شد که همان ‘FDFS’ شوق حتی اگر آنها برای انتشار در تئاتر. من شک اگر طرفداران صف برای گرفتن یک نگاه اجمالی از مورد علاقه خود را ستاره و سوت و تشویق هر گاه وجود یک توده لحظه.

برای اوایل صبح هرگز همان خواهد شد دوباره برای طرفداران سینمای تامیل. در حال حاضر ماندن در شب به نظر می رسد سرد جدید.

Srinivasa Ramanujam می نویسد در فیلم ها برای هندو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>