به ‘دوستان’ مراسم: چیزهایی که ما در لیست علاقه مندی های برای راشل, مونیکا, قمر جوی چندلر و راس

از دوستان مراسم اتفاق می افتد و ما نمی توانیم هنوز هم نگه دارید. طرفداران در سراسر جهان در سراسر نسل بیدار به اخبار و رسانه های اجتماعی پر است از نوشته های بینی چه ویژه قسمت به پخش HBO حداکثر خواهد بود.

این مراسم خواهد بود unscripted و تنظیم شده است از ویژگی های این سری از سازندگان دیوید کرین و مارتا کافمن و همچنین به عنوان تمام بازیگران, جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر. پس از آن بعید به نظر می رسد که بازیگران را در شخصیت’ به عنوان راشل, مونیکا, قمر جوی چندلر و راس, و ما فقط می تواند آنها را در رفتن به سفر کردن خط حافظه با نمایش-دونده بحث در مورد که در آن شخصیت ها به پایان رسید تا نکته حل نشده در نقاط طرح و….

هنوز هم فقط این ایده بسیار از دیدن شش هم پس از نزدیک به 16 سال (سری آخر آخرین قسمت 2 پخش شده در مارس 6, 2004) است که به اندازه کافی برای ارسال goosebumps برای طرفداران که هنوز شراب خواری-سازمان دیده بان نشان می دهد و با دوستان مجموعه را به حرکت از Netflix به HBO Max (WarnerMedia جریان خدمات) به زودی مراسم مادر همه تبلیغات برای جریان جدید, سایت این است, زمان مناسب.

حتی بهتر از قسمت ویژه خواهد بود ضبط اصلی صدا در برادران وارنر زیادی وجود دارد دلیلی برای انتظار ما می توانیم آنها را روی هم انباشتن بیش از یک قهوه در Central Perk یا مونیکا آپارتمان!

همه آرزوها مطمئن است به برخی از مرتب کردن بر اساس ارتباط با مورد علاقه خود را در قسمت, اما در اینجا برخی از چیزهایی که ما قطعا می خواهید برای دیدن. ما می تواند بیشتر هیجان زده ؟

1) Lisa Kudrow آواز می خواند ‘بد بو گربه’ برای ما

‘Smelly Cat’... one more time

‘بد بو گربه’ یک بار دیگر…

بیایید آن روبرو هستند, این, باید, باید و احتمالا اتفاق خواهد افتاد. هر چند موضوع آهنگ i’ll Be There for You توسط Rembrandts است محبوب تر, آهنگ, Phoebe Buffay نمادین ترکیب اصلی است که به ارمغان می آورد بهترین خاطراتی. Lisa Kudrow حتی پیوست تیلور سویفت در مرحله یک تفسیر از ميخواست چند سال پیش… و اگر او می تواند آن را انجام دهد برای او خوب ما قطعا پس از آن سزاوار تر است. زن یک گیتار در حال حاضر!

2) آنیستون و شویمر حل و فصل ‘ما در یک break!’ بحث را یک بار و برای همه

‘We Were On A Break!’

‘ما در یک Break!’

آنها احتمالا نمی خواهد اما نمی شود آن را حماسه اگر آنها حتی صحبت در مورد آن ؟ هر چند راس و ریچل را پیدا خود را با خوشحالی همیشه پس از به سمت آخر (حداقل ما فکر می کنم آنها هنوز هم با اما گلر-گرین و یک زن و شوهر از دیگر خواهر و برادر به بوت شدن) خود را زودتر از استراحت در فصل سوم birthed یکی از معروف ترین خطوط و استدلال — به سرچشمه از همه با تشکر از چوپان از زیراکس فروشگاه. زندگی واقعی زوج استفاده کرده اند آن را بی وقفه بیش از چند دهه در دعوا و طرفداران هنوز هم بحث بر سر که درست بود: برخی از بسته شدن در نهایت خوب خواهد بود… نه ؟

3) پیدا کردن که جوی به پایان می رسد تا با

Joey doesn’t share... his life with ANYONE?

جوی به اشتراک بگذارند… زندگی خود را با کسی ؟

این یکی از بزرگ است. هر چند طرفداران ناراحت شدند که جوی بود تنها دوست باقی می ماند تنها زمانی که نمایش به پایان رسید آن را به معنی باز کردن جهان از امکانات برای Matt LeBlanc شخصیت در پس از آن (و تنها) spin-off به دوستان تا کنون جوی. نشان می دهد ترسیم سفر مورد علاقه Tribbiani بعد از حرکت به هالیوود که در آن او به نظر می رسد برای اطلاعات بیشتر اقدام فرصت و پس از یک بی دست و پا در دو فصل اجرا لغو شد. اما نسبت به پایان فصل دوم Joey نشان داده شده است که در یک رابطه متعهد با بعدی همسایه درب الکس گرت (بازی های برگزار شده توسط Andrea Anders) اما آیا زن و شوهر گذشته است ؟

4) یک جایی که همه آنها امتحان هر یک از دیگر در هر یک از دیگر

‘The One With The Embryos’

‘یکی با جنین’ | عکس های اعتباری: NBC

به عنوان یکی از بهترین قسمت در نمایش تاریخ با یک جنین (دوازدهم در فصل چهارم) شکست اعتبار ” پرونده در آن زمان است. در این قسمت به شرح زیر است دو داستان. یکی که در آن قمر موافق به مادر جانشین برای او برادر فرانک جونیور و همسرش آلیس شوالیه. دیگر خنده دار چیزهای بی اهمیت مسابقه به میزبانی راس بین تیم های چندلر و جوی علیه مونیکا و ریچل در چگونه به خوبی آنها را می دانیم هر یک از دیگر: برای شرط که در حفظ و افزایش در طبیعت و در نهایت منجر به دختران خود را از دست دادن آپارتمان پرطرفدار برای پسران.

کورتنی کاکس و Matt LeBlanc نشان داد بعد از آن این بود که خود را در قسمت های مورد علاقه از سری و از آنجا که نمایش به پایان رسید دوستان آزمونها را تبدیل به یک ضربه فوری در تلویزیون نشان می دهد, مصاحبه ها و احزاب بیش از حد که در آن طرفداران تکرار فرمت. چندین مشاهیر که دوستان superfans (مانند خواننده Charlie Puth بودن سوال توسط کورتنی کاکس در چیزهای بی اهمیت از نمایش به تازگی) تنظیم اینترنت تشویق مصرف مداوم آنها را. بنابراین آن را تنها عادلانه است که اصلی شش سوال در مورد نشان می دهد و یا حتی بهتر — با توجه به همه آنها جوانه های خارج از صفحه نمایش بیش از حد در مورد خود.

آیا راشل در نهایت می دانم که چه چندلر کار است ؟

5) چه هستند ‘دیگر’ F. R. I. E. N. D. S تا حالا ؟

Chandler’s ex-girlfriend Janice, played by Maggie Wheeler and James Michael Tyler as Gunther, appeared in every single season of the show

چندلر دوست دختر سابق, جانیس, بازی های برگزار شده توسط Maggie Wheeler و James Michael Tyler به عنوان گونتر به نظر می رسد در هر فصل نشان می دهد

شده اند وجود دارد چند حمایت از شخصیت به فضل نشان می دهد (ما نیستند از جمله پل راد مایک Hannigan بود چرا که او خیلی بیشتر از فقط یک بازیگر) اما بدون شک مهم ترین بودند گونتر (James Michael Tyler) و جانیس (Maggie Wheeler). گونتر را جاودانه له در Rachel ساخته شده برای برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات در تمام فصل ده در حالی که جانیس ” آه. من. خدا!’ است irreplacable. ما می خواهم به این باور است که آنها نقل مکان کرد از مربوطه خود وسواس به چیزهای بزرگتر و بهتر و در حالی که در آن چگونه در مورد برخی از بسته شدن برای برخی از دیگر افراد مشهور, ستاره مهمان شخصیت های مانند بروس ویلیس, ریس ویترسپون یا هیو لوری? به روز رسانی در جوجه اردک و مارسل میمون قدردانی خواهد شد بیش از حد.

ما بهترین ذخیره برای آخرین: تصور کنید اگر در حال حاضر-تک براد پیت (او مهمان-ستاره دار به عنوان کلبر از یکی با شایعه) بودند به gatecrash مراسم با تعجب cameo و نشستن در کنار آنیستون… بله اینترنت داشتن یک بحران.

6) بچه ها از F. R. I. E. N. D. S تبدیل شدن به دوستان ،

Would Emma Geller-Green get along with Erica and Jack Bing?

خواهد اما گلر-سبز همراه با اریکا و جک بینگ?

بنابراین ما باید بن (راس و کارول) اما (راس و ریچل), جک و اریکا بینگ (اریکا / مونیکا و چندلر) و سه (قمر / فرانک و آلیس). اما هی وجود دارد می تواند بیش از حد.

می شود آن را امن فرض کنیم که همه کودکان (در حال حاضر-نوجوانان و بزرگسالان جوان) را در تمام ملاقات در برخی از نقطه… و آمار آن را مانند پدر و مادر خود را? دیوید کرین و مارتا کافمن تقریبا-فن fictioning جدید اسپین آف با تمام F. R. I. E. N. D. S’ بچه ها مرور زندگی در حال حاضر روز در نیویورک با تمام هزاره گلایه و نرم افزار دوستیابی: وجود دارد , مدرن, عشق سریال تلویزیونی که باید در واقع اتفاق افتاده است.

7) داستان های بیشتر از پشت صحنه

چه کسی از خوب قدیمی از مد افتاده سفر کردن نوستالژی لین و برخی در مجموعه داستان از زمانی که این باند شدند و در 20s خود را? آن را به خوبی شناخته شده در حال حاضر که شش بازیگران تقریبا در زمان آگاهانه در تلاش برای تبدیل شدن به دوستان در زندگی واقعی (چیزی که به طول انجامید تا به امروز) به منظور در مورد بیشتر شیمی بر روی صفحه نمایش. اما حتی پس از آن همه آنها را مبهوت در ایده جوی و راشل جفت شدن تا در آخر فصل به حدی که در آن Matt LeBlanc به یاد می آورد در یک مصاحبه “اشتباه بود و احساس شدید نامناسب است. آن را مانند من می خواهم با خواهر من. گفتم که راشل. او قرار بود با Ross!'”

 

داده های اخیر خود رجعت داستان ها و عکس ها در رسانه های اجتماعی تعداد زیادی از تصاویر و ویدئوها و خنده دار/ احساساتی حکایات به نظر می رسد در اینده نزدیک. نگه داشتن این بافت آماده شده است.

8) به امید آینده reunions آمده

کل کاتالوگ دوستان و unscripted ویژه در دسترس خواهد بود به جریان در HBO حداکثر زمانی که این سرویس راه اندازی در مه و مراسم ویژه در واقعیت فقط جلال ارتقاء برای سری تعویض آن خانه از Netflix به WarnerMedia سایت. هنوز, آن را هنوز هم می شود یاد تلویزیونی لحظه: چنین شده است تاثیر طنزهای تلویزیونی در تعریف روح از شراب خواری-تماشای به عنوان ما امروز می شناسیم و اخلاق از چندین مشابه را نشان می دهد (How I Met Your Mother Big Bang Theory, جدید, دختر.. به ذکر چند) که به دنبال آن در پی آن است.

 

HBO حداکثر کشیده است یک کودتای بزرگ در تمام شش ستاره هم پس از یک دهه و نیم, اما ممکن است ما امیدواریم که برای بیشتر نگاه اجمالی خود را خارج از صفحه نمایش دوستی در آینده ای نزدیک ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید اما سپس آنها را به ما بگویید آنها خواهید بود وجود دارد برای ما بعد از همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>