آموزش های او در لندن در سال 1986 بازی های کشورهای مشترک المنافع هنگامی که خبر شکست که هند را تحریم این رویداد در ادینبورگ. به طور طبیعی P. T. مان را در هم شکسته شد.

“این بازی بودند فقط چند روز دور من و من بسیار نا امید شده بود, من در فرم بسیار خوب پس از آن و در انتظار دو مدال طلا در 400 متر و 400 متر با مانع. و من تا به حال دیده بسیار سخت برای ماه ها در لندن” گفت: مان در یک تلفنی چت با هندو در روز دوشنبه.

هند تا به حال از جیبش در اعتراض بریتانیا ایستاده در آفریقای جنوبی آپارتاید سیاست. یک ماه بعد در سئول در بازی های آسیایی در ماه سپتامبر مان در رفت و برنده چهار مدال طلا و یک نقره.

“البته وضعیت فعلی متفاوت است… یکی می تواند درک عدم قطعیت در طول این سال بازی های المپیک توکیو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. زندگی انسان ها بسیار با ارزش تر از هر چیزی در ورزش” گفت: Usha طلایی دختر آسیایی دو و میدانی در ’80s در.

“بازی های المپیک می توانید صبر کنید. هنگامی که شما ببینید این اتفاقات در اطراف شما به ویژه وضعیت در ایتالیا که در آن جان هزاران نفر را از دست داده اند, شما احساس عاطفی.

“ما اقامت مثبت و امیدوار است که این دور خواهد شد به زودی. ما خوشحال هستند که تلاش می شود که در اینجا ساخته شده است برای اطمینان از ویروس کشنده نیست و رسیدن به مرحله سوم,” او گفت:.

با کانادا و استرالیا برای بیرون کشیدن از این در ماه جولای به بازی های المپیک است و اکنون تقریبا مشخص است که توکیو 2020 خواهد شد که به تعویق افتاد. کمیته بین المللی المپیک نیز به فکر یک مرحله است.

اواسط 2021 ایده آل

Usha احساس داشتن بازی های المپیک در اواسط 2021 ایده آل خواهد بود.

“کسانی هستند که می خواهند بازی های المپیک برگزار می شود که خاص چهار سال چرخه اما با توجه به coronavirus وضعیت من احساس می کنم آن را باید به سال آینده به تعویق افتاد و همه کشورها باید قادر به ارسال خود را به بهترین ورزشکاران گفت: Usha.

“بازی های المپیک چیزی است که ما باید در یک عجله به را حتی اگر وجود دارد یک زن و شوهر از مثبت coronavirus موارد در بازی اگر آنها برگزار شد و این تا پایان سال آنها را بزرگ تاثیر منفی.”

شنا (در فوکوئوکا, ژاپن, جولای 16-Aug. 1) و دو و میدانی (Eugene, ما, Aug. 6-15) را مربوطه خود را در مسابقات قهرمانی جهان سال آینده و مان احساس می کند که این 2021 مرداد ماه دوره می تواند مورد استفاده قرار گیرد به بازی های المپیک به جای.

“اگر ما در بازی های المپیک و قهرمانی جهان در همان سال آن را بسیار دشوار خواهد بود. فرض کنید ما در جهان در ماه اوت و پس از آن بازی های المپیک در ماه دسامبر از آن خواهد شد بسیار دشوار است چرا که آب و هوا خواهد بود بسیار متفاوت در ژاپن,” او توضیح داد.

“همچنین ما باید شنا و دو و میدانی جهان هر دو سال در حالی که بازی های المپیک برگزار می شود هر چهار سال یک بار. اما هل دادن بازی های المپیک 2022 (به عنوان کارل لوئیس پیشنهاد کرده) خوب نخواهد بود. خواهد شد که بیش از حد طولانی به تعویق افتادن که مورد نیاز است. 2021 انجام خواهد شد.”

او همچنین احساس المپیک تحصیلی دوره باید تمدید شود با توجه به تاریخ جدید و کسانی که تا به حال ساخته شده از کلاس زودتر باید جایگزین شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی