مواد مخدر, bling, سرسپردگان, خیانت و آهسته حرکت عکس در یک گانگستر ، پیشگامانه. گای ریچی را آخرین آقایان است بیش از حد بالا و قابل پیش بینی فیلم. طرح عجیب و غریب روایت است غلط انداز و تصاویر هستند دراماتیک اقدام است که با صدای بلند و لهجه ها کاریکاتور مانند و تستوسترون است تراوش. اما همه آنها گرد هم می آیند در یک شوخ شیوه ای اگر نه فوقالعاده اصلی است.

آغاز آقایان مجموعه تن برای آینده ساعت و نیم — این یک فیلم قرار می دهد که باراک اوباما ، ریچی را kitschy گانگستر موش و گربه تعقیب نمی تظاهر به دقیق تر از آن است. تمرکز این فیلم در مورد چگونه برای گفتن یک داستان از خود داستان و در آن موفق است که انگیزه. هیو گرانت باز می شود این فیلم به عنوان یک لزج تلخیص روزنامه نگار را به باج خواهی ماری جوانا شخص مهم در میان یکدسته و فرض نقش یک راوی. از طریق یک فیلم-در-یک-فیلم روایت ما وارد دنیای مواد مخدر, قاچاقچیان, فربه, سرسپردگان, اموزش ساخت رپ, ویدئوها, براق, اتومبیل های زیرزمینی ماری جوانا آزمایشگاه و البته چینی بد. روایت اغلب wallows در آن افراط ساخت داخل, جوک و مراسم تجلیل از گانگستر, فیلم پرتاب در اطراف نژادی گستاخ نام مستعار و جشن ‘پسران پسران” دنیای اسلحه های بزرگ و اتومبیل. من درک می کنم آن یک مدرسه قدیمی فیلم گانگستری اما ما قطعا می تواند بهتر شخصیت زن از کاملا بی اهمیت Michelle Dockery به عنوان روزالیند.

آقایان

  • کارگردان: Guy Ritchie
  • بازیگران: Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, هنری گولدینگ, Michelle Dockery, Jeremy Strong ادی مارسن, Colin Farrell و هیو گرانت
  • خط داستان: یک شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر می خواهد بازنشسته شود اما جذب blackmailers و کج و بازرگانان.

پس از یک گیج کننده نیم ساعت اول وجود دارد برخی از سرگرم کننده بود و این عمدتا به دلیل این فیلم را یک آستر و شخصیت های گریز از مرکز. به عنوان مثال: “در فرانسه آن را غیر قانونی به تماس با یک خوک ناپلئون اما که نمی خوای من متوقف شود.” مثل این یکی اعطا می شود به مطلق سرگرم کننده ترین خطوط و ظهور به عنوان به یاد ماندنی ترین شخصیت در این فیلم است. پس از بازی پوشش پسر عاشقانه برای چند سال آن را نه, خنده دار, برای دیدن اعطای بازی حواس پرت پیچ خورده بود. Matthew McConaughey پخش مواد مخدر خداوند با همان brooding به نظر می رسد و حداقل عبارات. وقتی که می آید به رواقی صورت, Colin Firth آن بهتر است. دیوانه غنی آسیایی,‘s هنری گولدینگ و Charlie Hunnam, آسان بر روی چشم اما جرمی قوی چشمگیر است به عنوان پیچیده و ظریف میلیاردر علاقه مند به خرید McConaughey را در گنجه کسب و کار. آنچه در این فیلم فاقد تازگی آن embellishes با جزئیات و خصلت. اگر چه من نمی تواند کمک کند اما ضجه و زاری بیش از فقدان اصالت در مفهوم آقایان یک مورد کلاسیک از حد وسط به خوبی انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی