این دادن و گرفتن از فیلیپ Zarrilli هنر

دور اندیش مشهور بین المللی تئاتر شخصیت فیلیپ Zarrilli گذشت در آوریل 28, پس از چهارده سال نبرد با سرطان است که بسیار کمی برای جلوگیری از خود روح سرکش و unflagging تعهد به عمل خود را. طولانی وابستگی های حرفه ای با دانشگاه اکستر و Llanarth گروه منجر به یک بدن موثر از کار که straddled آموزش و تمرین با امکانات بزرگ و یک منبع بی نهایت الهام بخش برای دانش آموزان, همکاران و همسالان به طور یکسان. علاقه او به کاوش و توسعه فرهنگی شیوه های او در سراسر جهان از جمله هند است. آن شده است یک انجمن از بیش از چهار دهه به عنوان اولین غربی به طور جدی مطالعه kalarippayattu آغاز سال 1976 تحت هدایت Gurukkal Govindankutty Nayar در تریواندروم. در ماه ژانویه این سال او صحنه را Noh-با الهام از بازی گفت: توسط باد در بین المللی تئاتر جشنواره کرالا و صرف هفته در مذاکرات و کارگاه های آموزشی و آموزش; تقویت ارتباط با یک منطقه که در آن او تا به حال در مجموع حدود هفت سال از زندگی خود را. در قلبی ادای احترام زمان همکار Kaite o’reilly می نویسد: “او گفت که او احساس تمام است که اتفاق افتاده است که ماه یک دایره کامل تبدیل یک اتمام بود و او پر از قدردانی است.”

ریشه در دستورات معاصر

دانشجویان سابق خود در اکستر و در سنگاپور فرهنگی تئاتر موسسه شامل چنین هند پزشکان به عنوان Sankar Venkateswaran, Sreejith Ramanan Anirudh Nair و محیط Takalkar — همه آنها در توسعه سبک متمایز با discernibly مشترک حساسیت. Takalkar در اکستر برای کارشناسی ارشد در تئاتر جهت در 2009-10. “آن زمان من در حالی که به درک فیلیپ تاکید بر مطلق فیزیکی تای چی یا کلاری و به درک که چگونه قدرت خود را روانی و فرآیندهای فیزیکی خواهد خدمت من مشخص متن محور سرمایه گذاری می گوید:” پونا-مدیر بر اساس آن نمایشنامه مانند گورستان, این Mathemagician یا اصلی Huun یوسف Aur Yeh Hai Mera داداشبهره مندی از یک فارغ سکون اقتصاد از کلمات و حرکات بدن, ‘صحبت’ تا آنجا که صدای و ظریف تنکی ضرايب ارائه — امضای جنبه های او نسبت به Zarrilli را تحت تاثیر قرار. “او آرام اما استادانه با مداخلات خود را در استودیو و به همان اندازه جذاب و خوشگذران پس از ساعت ها” به یاد Takalkar.

Nair از 2008-09 دسته ای به طور مشابه به یاد Zarrilli به عنوان کسی که تحت فشار قرار دادند و او را به سوی خود ریشه های فرهنگی در کرالا است. آن را مضحک در حال تدریس هندی, فرم توسط یک یهودی آمریکایی استاد اغلب با استفاده از حالت سنتی آدرس و Nair به یاد یکی گفتن حادثه با یک درجه تفریحی “هنگامی که پدر من کاهش یافته است توسط یکی از جلسات ما فیلیپ نگران بود او با لهجه چاق نمی شود تا ابتدا, اما در واقعیت آن بود که پدر من و من که به طور کامل در دریا با دستورالعمل است.” نگه داشتن کنار سوابق فرهنگی آموزش Nair احساس تندی از فرم Zarrilli معرفی شده که coexisted معاصر تمرین با عمق قابل توجه و دقت چپ یک احساس عمیق را در حرفه خود. آن را دارای نعمت غیر مترقبه است که Nair را برای ساخت یک پربار هنری انجمن تاسیس مشترک واژگان با Venkateswaran که آموزش دیده تحت Zarrilli در سنگاپور است.

پیچیدگی فرایند

در اطراف این زمان در سال گذشته روتلج کتاب منتشر فرهنگی بازیگری و مجری آموزش, آموزش دستی Zarrilli co-ویرایش با اشاره pedagogues T Sasitharan و Anuradha Kapur. این کتاب مجموعه ای از مقالات بازجویی پیچیدگی فرآیندهای فرهنگی در قرن بیست و یکم است و بدون آن نیروهای مخالف است. “ما قادر به پیدا کردن ظریف فضایی است که در آن ترکیب حجم برای مقابله با هر مشکل و مساعد جنبه از آموزش چنین می گوید:” Kapur. “بسیار منحصر به فرد به Zarrilli روش این است چگونه وجود دارد حتی دست ‘و’ بین ریشه های شکل او را در آغوش گرفت و خود معاصر عمل مشخص شده توسط عمیقی فردیت” او می گوید. این یک تغییر رادیکال از, می گویند شیوه ای که در آن یک فرهنگی پیشگام مانند پیتر بروک ‘مونتاژ’ فرهنگ در کار خود را.

در یک مصاحبه روشنگری با هندو را Renu Ramathan در اوایل سال جاری Zarilli گفت: “به نظر من زندگی یک فرایند برخورد و مذاکرات است . . . من به ارمغان آورد با هم kalarippayattu و تای چی به تمرین. این فرایند مذاکره است [همواره] در حال وقوع در داخل بدن و از طریق بدن-ذهن کسانی که [آموزش] با من.” خود را بی امان تمرکز بر روی بدن خود و آشکار سیستم گردش خون ادامه داد: تا پایان. به عنوان o’reilly توصیف آن “او سوار را در یک نفس . . . این فضا در بین پایان یک چرخه قبل از ضربه بعدی استنشاق آغاز می شود. این زمان آمد هیچ استنشاق. آن را ‘خوب مرگ او — تسکین درد-رایگان unsentimental.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>