سبزتر شیشه ای از همسایگان’ پنجره

در این سال برنده جایزه اسکار فیلم کوتاه همسایه’ پنجرههای خسته نیویورکر در اواخر 30s کشف کنجکاو حالت از سرگرمی است. چه شروع می شود به عنوان یک مهلت کوتاه از او laidback شوهر و سه دندان درآوردن کودکان و نوجوانان تبدیل به یک اعتیاد است. زندگی در آپارتمان و ساختمان به طور مستقیم در مقابل او جذاب است که زن و شوهر در اوایل 20s. آنها باور نمی curtained ویندوز. در نتیجه برهنه, شیشه دو برابر کردن به عنوان یک صفحه تلویزیون پخش تب جوانان تازه همدم.

او می تواند آنها را ببینید – عشق, زندگی, مهمانی, نوشیدن, رقص, fornicating fornicating برخی بیشتر. عنوان فصل پاس او قلاب است. او نمی تواند نگاه, اما او نمی تواند دور نگاه کنید. او افزایش می یابد و در مرده شب به رعایت آنها است. او حسود از خود استقامت خام میل و انعطاف پذیر علاقه. در حالی که او پاک مدفوع نوزاد و مبارزات او را برای پنهان کردن چین و چروک به نظر می رسد آنها به پرورش بی حد و حصر امیدوارم که او یک بار بود.

قصه های ناگفته

فیلم های بزرگ نشان داد نه با داستان آنها را انتخاب کنید و به بگویید اما وعده داستان آنها را ترک بی حد و حصر. مثلا لولو وانگ برنده جایزه خداحافظی فیلم برداری شده است از منظر خود بی ادعا ترین شخصیت: نسل دوم چینی مهاجر از منهتن که بازدیدکننده داشته است او اجدادی شهر برای کمک به این بازی حفاظت از مادر بزرگ خود را از خبر بد. خانواده مراحل پسر عموی خود ‘عروسی’ به جمع شدن در خانه یکی از آخرین زمان در حالی که بانوی پیر در تاریکی در مورد خود سرطان است. اکثر فیلمسازان ممکن است از مد افتاده خشنود romcom بر اساس outsider: پسر عموی ژاپنی دختر که gamely تقلبی ازدواج خود را به خانواده چینی. اما وانگ مردد تر ریشه موضع به بررسی فرهنگی oddities از زمین.

به طور مشابه وجود دارد چندین سینمایی گزینه های ارائه شده توسط داستان ناراضی “middle-aged” همسر جاسوسی همسایگان. برای استارت تاپیک شدید فیلم در چگونه او سرزده عادت بر ازدواج او. در یک نقطه شوهرش از خواب بیدار به یک تخت خالی و strolls به اتاق نشیمن برای پیدا کردن او تثبیت شده بر روی شیشه قلعه مخالف آنها. در عین حال نویسنده و کارگردان مارشال کاری نیست دنبال این آسان sub-روایت است. او نمی دنبال یک نوع زاویه یا: چه می شود اگر او شاهد چیزی خطرناک است ؟ حمله به یک قتل است ؟

دست دادن قریب الوقوع

به جای این همسایگان’ پنجره است که در یک بار ساده و عمیق: او می بیند در پنجره شکل فریم به همین دلیل است که همه چیز به نظر می رسد مانند یک متقارن پرتره کمال به او. هنگامی که او به زودی متوجه پسر پاک تراشیده سر و بدن ضعیف قاب برگشت می آید. آن است که ملموس معادل یک زن و شوهر های خود را خصوصی ترین لحظه – از دست دادن قریب الوقوع – با جهان در یک عاطفی Facebook پیام وضعیت. و تند و تلخ در صفحه نمایش تصویر.

رکود نشان می دهد آنچه در این 20 دقیقه ای فیلم واقعا: charmingly ساخته شده نقد از یک سن که در آن رسانه های اجتماعی yanked دور پرده از پنجره ها از دقت سرپرستی خانه. او نمی مهاجم فضایی خود را تا آنجا که دعوت خودش به تصور کنید که درجه آنها نفس بکشد. آن را اطفاء شهوت با نگاه, به عنوان آن را به عنوان ذاتی انسان گرسنگی به زندگی vicariously از طریق قابل دسترسی مواجه است.

حسرت مخالف

بسیاری از ما رشد آموزش می خواهم آنچه را که دیگران کرده اند. اما در روند توصیف عجیب و غریب رنگ-شغل دور اتاق ما فراموش می کنیم که ما دیوار خرس ویندوز بیش از حد. زمانی که من به تازگی ضربه به آشنایی قدیمی او نمی تواند متوقف ابراز حسادت برای ‘لیسانس’ شیوه زندگی: روابط نوشتن سفر آزادی. وجود دارد هیچ چیز از او نمی دانستم. این احساس به خوبی دیده می شود. بنابراین من به او بگویید که من تا به حال برای همیشه گاهی برای پایداری او پس از فرمان آگهی خود را در جدول زمانی. من به او بگویید که من حسادت های خود را خود را به خوبی پرداخت کار خانواده او شام خود را خوش تیپ سگ پدر و مادر خود را’ 40-year anniversary ، من حتی به او بگویید که من می دانستم که تاریخ دقیق او پیشنهاد کرده بود به یار دوران کودکی خود را. بود که من به او یادآوری می کنند که خود را در پرده شد شفاف بیش از حد ؟

یکی به اخر مانده در صحنه ای از این فیلم جزء watcher و تماشا: دو مجموعه از چشم که اصلا قلب به سازمان ملل متحد یک دیگر در فرد است. زمانی که عزادار دختر اعتراف می کند که او در واقع به حال مشاهده شده است و bashfully قدردانی – خانواده همه, همراه, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر این ستاره مشهور من تحسین مخفیانه طولانی برای جداسازی در کلمات من. شاید آنها می خواهند من معمولی. همسایه ها پنجره با نتیجه یک شات از پنجره ای که دختر را نگاه اجمالی از گوشه و شکننده او خانه است. قاب کامل: پدر و مادر سه بچه, یک, آینده, کلاسیک پرتره از امید خود را. ما با چپ این تصویر از “همسایه پنجره”. و یک اشاره از چگونه داستان ممکن است نگاه کرده اند از دیگر دیدگاه. پس از همه فیلم ها نشان داد نه با آنچه آنها را انتخاب کنید می گویند اما وعده آنچه آنها را ترک ناگفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>