روی هم انباشتن 2020 | قهرمانان هنوز هم خوب نیست با واگذاری فضای صفحه نمایش به زنان می گوید بازیگر Taapsee Pannu

حتی اگر فیلم هندی صنعت شاهد افزایش تعداد زنان گرا, سینما, بازیگران مرد هنوز هم راحت نیست های کمتر فضای صفحه نمایش در مقایسه با زنان خود فروش, گفت:, بازیگر, Taapsee Pannu در روز شنبه.

او در سخنرانی خود در اجتماع افراد یک تیم 2020 در جلسه “Gender Bender: زنان در عصر جدید سینما” و روایت چند نمونه از بازیگران مرد نشان دادن بی میلی به بازی در یک نقش ثانویه در یک فیلم است. Ms Pannu گفت: یک پیشرو, بازیگر در واقع در حال حاضر به کار با او در یک فیلم که در آن او داده شد 40% زمان روی صفحه نمایش. او گفت که او تا به حال توصیه شده است توسط افرادی که او باید انجام دهد این فیلم در “این مرحله در حرفه خود” این بازیگر به نقل از او عنوان کرد و گفت.

خانم Pannu نیز صحبت از چگونه زنان همیشه قرار داده و بر روی یک پایه است که اغلب آنها را محروم از “احساس منظم احساسات.”

‘صدای زن’

“ما در حال حاضر در حال راه رفتن پایین از پایه برای تبدیل شدن به انسان عادی. در فیلم aspirational قهرمان در حال حاضر جایگزین واقعی مردم,” او گفت:.

صحبت از زنان در عصر جدید سینما, فیلمنامه Atika Chohan گفت: “تحکیم صدای زن” بود در یک حرکت جمعی تمام, هنرمندان زن. او همچنین صحبت از چگونه فمینیسم نمی تواند سوار شود در هر داستان اما باید آلی است.

“دیدگاه من این است که فمینیست و من مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک تعادل برابر بین زن و مرد, شخصیت,” او گفت:. نویسندگان مانند او بر این باورند که یک شخصیت زن ادعا می کنند باید صدای او را در فیلم و نه اجازه دهید مردان دور روایت از او.

صحبت کردن در #MeToo جنبش Namrata رائو, ویرایشگر صحبت از چگونگی حرکت کرده بود بیرون آورده و همبستگی و حس خواهری در میان برادری. خانم Chohan گفت که او سپاسگزار به جنبش اما اضافه شده است که آن را تحت تاثیر کار او فرصت و برخی از مردان در این صنعت تا به حال فاصله خود را از او.

‘اجتماعی مطبوع’

تمام سه panellists صحبت از چگونه آنها را مجبور به نبرد با اجتماعی خود را مطبوع. خانم Chohan گفت که او به طور مداوم سوالات خود در محل کار و تعجب اگر او می تواند یک “حامل زن ستیزی.”

صحبت از تبعیض جنسی است که عمیقا ریشه دوانده خانم Pannu صحبت کرد که چگونه او گفته شد توسط یک تولید کننده است که او “زن Ayushmann,.”

“چیزهایی که در حال normalised به چنین حدی بزرگ است که یک تعریف است که در واقع یک تعریف. برای چه مدت طول خواهد من معیار مبتنی بر دستاورد های بازیگران مرد؟”

جلسه تعدیل توسط Namrata جوشی, سینما, ویرایشگر هندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>