روی هم انباشتن 2020 | ما می تواند رسیدن به 190 کشور و میلیون ها نفر از مشترکین می گوید: Manisha Koirala

برای Manisha Koirala, یک بازیگر که حکومت بالیوود در دهه 1990 برگردیم به شوهای پس از یک فرصت مطالعاتی به ویژه در یک OTT (over-the-top media service) پلت فرم مانند Netflix, همه چیز در مورد بازسازی خودش است. “من مطالعه چه بود مشغول به کار در بازار چه نسل جوان بود میل مدیران جدید برای کار با… آن را به یک محیط جدید. من در تلاش بود تا یک فیلم کوتاه [Lust داستان]… من نگران در مورد چگونه مردم را درک و قبول من,” او گفت: “در آن Netflix جلسه’ در دومین روز از ازدحام.

دیجیتال ستارگی

خانم Koirala همراه با بازیگران Mithila Palkar و Priyanshu Painyuli و Srishti Arya, Netflix مدیر بین المللی فیلم هند در گفتگو با Rosella استفان, کاردانی, ویرایشگر هندودر ایجاد ستاره در عصر دیجیتال است.

“اینترنت احساس” است که او اغلب به نام خانم Palkar صحبت در مورد چگونه وب سایت, سری چیزهای کوچک, کردم رو در یک ژرف راه بود که آن را به دست آورد Netflix بکشد. “با یک کلیک یک دکمه ما می تواند رسیدن به 190 کشور و میلیون ها نفر از مشترکین. بودند بسیاری وجود دارد و میل آن را,” او گفت:.

برای کسی که می خواستم به یک بازیگر اما نمی دانم که چگونه برای رفتن در مورد آن در اینترنت, یکی از بسیاری از آزمایش های او تفننی در. او احساس می کند او رشد در آن اتفاق افتاده ارگانیک: “در آن بود در حال ظهور به عنوان یک مشروع رسانه سرگرمی و من بخشی از آن را تغییر دهید.”

برای بنگالور پسر Priyanshu Painyuli شناخته شده برای عملکرد خود را در Vikramaditya Motwane را Bhavesh Joshi, قهرمان, دروازه به دیجیتال ستارگی باز با Netflix فیلم Upstarts. او در بر داشت خود را در حال به رسمیت شناخته شده در تایوان و به رایگان درمان طب سوزنی. او به زودی دیده می شود این شرکت از Chris Hemsworth در استخراجیک Russo برادران’ تولید برای Netflix بکشد. “یک روز شما در حال مشاهده Avengers و دوم بعد شما در یک Russo فیلم برادران… ناگهان شما در پیدا کردن ریسک رفتن و خود را به مخاطبان جهانی… رویای من این است که برای دریافت جایزه اسکار… من در حال حاضر می تواند فکر می کنم که مارتین اسکورسیزی را ببینید کار من و بازیگران در این Irishman 2,” او گفت:.

خانم آریا صحبت در مورد Netflix تعهد به گفتن معتبر داستان در بهترین راه ممکن است در یک زبان است که آن را باید گفته شود ، او به عنوان مثال از یک آینده هندی فیلم در مورد یک خانواده زندگی در کرالا که در آن پدر و مادر از ماهاراشترا و به طوری که آنها به یکدیگر صحبت می کنند در مراتی. بچه ها بزرگ شده اند در کرالا و می توانید صحبت کنید در مالایایی و نیز نشان داده شده است زبان فارسی در مدرسه است.

“Netflix, همه چیز در مورد فعال کردن افراد خلاق و بهترین کار خود را. افراد ممکن است تمایل به یاد داشته باشید pedigreed نام اما پلت فرم نیز در مورد زن و مرد صدای. Maska, Chopsticks, Upstarts آمده اند از افراد جدید است. این یک ترکیب سالم,” خانم آریا تاکید کرد.

به گفته خانم Palkar Netflix بکشد است democratised فرصت برای داستان و قصه گوهای. “محتوای متفاوت و روایات را نداشته اند ممکن است اگر آن را به حال اتفاق افتاده است,” او گفت:. خانم Koirala صحبت از چگونه آن را به حال آزاد حرفه ای فیلم از ترس از بازار و فروش بلیط: “این مورد عالی نمی گم شانس… آن را بسیار با ارزش باعث می شود ما قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو است.”

‘راست-اندازه بودجه’

در پاسخ به مخاطبان سوال خانم Arya گفت که درهای Netflix بودند هرگز بسته به ایده ها و سازندگان. در این سوال که آیا این بودجه معادل آن از صفحه نمایش بزرگ فیلم او گفت: “ما حق اندازه تمام بودجه ما…چه [مقدار] نیازهای مادی موثر باشد.”

آقای Painyuli صحبت در مورد تغییر در ستاره شدن در برابر رسانه های اجتماعی. “اتصال مردم با شما نزدیک تر است,” او گفت:. برای خانم Palkar آن در مورد ارضاء فوری و interactiveness آن را به عنوان اتفاق می افتد پس از پشت صحنه یک تئاتر عملکرد. “مردم سازمان دیده بان ویدیو و بلافاصله پاسخ,” او گفت:.

خانم Koirala صحبت در مورد مدت زمان محدود او خرج می کند در رسانه های اجتماعی و بودن در یک منحنی یادگیری وجود دارد. “زمان با ارزش را به من و من تمرکز بر روی سادگی” او گفت:, همچنین, تاکید, اهمیت گاه به گاه سم زدایی دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>