با در نظر مداوم coronavirus همه گیر بلیط فروش برای نسخه افتتاحیه ‘صد رقابت به تعویق افتاده است.

“… ما احساس می کنیم آن است که در این زمان مناسب برای به تعویق انداختن باز ما اولویت دوم بلیط پنجره و کلی فروش. ما ادامه خواهد داد به بررسی این و به شما اجازه می دانم که هر گونه اطلاعات بیشتر در دوره به دلیل” گفت: یک بیانیه رسمی در این مسابقات ،

صد 100-ball با فرمت است که برای راه اندازی در ماه ژوئیه با مردان و زنان مسابقات به اجرای همزمان بیش از پنج هفته دوره است.

همچنین به عنوان خوانده شده | صد انگلستان: برابر پول جایزه برای مردان و زنان

اولویت اول فروش بلیط گرفت در ماه فوریه با بانک مرکزی اروپا گفت که اولیه فروش تا به حال پیشی گرفتن از انتظارات. قسط دوم در دسترس برای مشترکین به علت باز در مارس 2 و کلی فروش برنامه ریزی شده بود برای 8 مارس.

سانجی Patel, مدیر عامل, صد, گفت:: “در میان یک بیماری همه گیر است که بر ملت در راه بی سابقه این امر می تواند کاملا نامناسب برای ما به ترویج و فروش بلیط به صد.”

“ما قدر این ممکن است باعث شود برخی از ناامیدی به طرفداران بودند که مشتاق به خرید بلیط در مارس فروش پنجره دسترسی به پرنده زود هنگام قیمت و تامین بلیط ترین در خواست بازی.

“هنگامی که آن را مناسب برای رفتن به عقب در فروش ما از دوره مشابه ارائه بلیط ارائه می دهد قیمت گذاری و در دسترس. مثل بقیه ملت همه ما امیدواریم که که آن را دور قبل از کریکت را برمی گرداند به صفحه نمایش ما در ورزشگاه پارک ها و باشگاه های,” او اضافه شده است.

این کریکت انگلستان هیئت مدیره در حال حاضر اعلام کرد که هیچ حرفه ای کریکت برگزار خواهد شد در این کشور تا مارس 28.

بیش از 22,000 تایید coronavirus موارد گزارش شده تا کنون در بریتانیا در حالی که بیش از 1400 نفر جان خود را از دست داده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی