ایده این است برای تبدیل شدن به صدای بی سابقه: Naezy

Naved شیخ محبوب شناخته شده به عنوان Naezy گلوله به شهرت زمانی که Ranveer Singh به تصویر کشیده یک شخصیت بر اساس زندگی خود را در زویا اختر را “خندقها پسر”. قبل از تبدیل شدن به بخشی از گفتمان او در حال حاضر معروف در میان مستقل دوستداران موسیقی به دلیل رپ آهنگ مانند “Aafat” و “Meri خندقها Mein”. ترانه های او عمدتا مربوط بشرح حال شناخته شده برای بیان آرمان ها و سرخوردگی از زندگی مردم در محله های فقیرنشین و خیابان. اولین آلبوم خود را “مغرب” است و آهنگ ها است که بحث در مورد مسائل اجتماعی از جمله نابرابری اقتصادی, بی ثباتی سیاسی و زندگی مردم ساکن در خیابان های محله های فقیرنشین. در اینجا او در مورد چگونه زندگی پس از تغییر “خندقها پسر” چه تعریف خندقها رپ و چرا جوانان مربوط به موسیقی خود را.

ویرایش گزیده ای:

چه چیزی شما را مجذوب به آمده تا با “مغرب”?

من در انگلستان و در حالی که تنها به تازگی به هند است. تجربه وجود دارد به من متوجه است که ما بسیار تحت تاثیر فرهنگ غرب در هر حس. من از خودم پرسیدم که اصالت? در طول زندگی من متعلق به هند است اما چه شده است که چیزی است که منحصر به فرد است ؟ هیپ هاپ صحنه در هند آمد از کشورهای غربی است. من می خواستم برای ترجمه این ایده. غرب ترجمه شده به زبان اردو است و مغرب که شد این آلبوم عنوان. من شروع به نوشتن آهنگ است که نشان دهنده ایده مرکزی. آن را بازتابی از آنچه که من را دیده اند در زندگی من و هر چه افکار من هستند. آنها ستون در حالی که برای من قرار داده و آن را در خارج از طریق این آلبوم.

برخی احساس می کنید خندقها رپ خود را از دست دادن معنای اصلی?

پس از دیدن موفقیت خندقها رپ برخی از نوازندگان در حال تلاش برای تقلید از ما. اما از آن است که هر کس تکه ای از کیک. آنها در حال تلاش برای آن را به یک آیتم قابل فروش آن نیست. ارزش است که نشان دهنده آن بسیار عمیق تر از آن است که چگونه نشان داده شده است. من فکر می کنم ایده اصلی این است برای تبدیل شدن به صدای بی سابقه. از طریق این آلبوم من در تلاش برای قرار دادن نور بر روی مسائل که در آن ایده خندقها رپ می ایستد. مردم در حال ساخت خندقها رپ به عنوان یک نکته جالب اما آنها نه آگاه از مسائل که مربوط به زندگی مردم در محله های فقیرنشین. من نمی خواهم آن را به تبدیل شدن به کاملی.

چگونه سفر خود را از زاغه به ستارگی ترجمه شده به نوشته های خود را?

اصلی من الهام بخش من است زندگی خود را. من می خواستم به خودم اثبات کند و به همین دلیل من سعی میکرد با وجود شکست. من به حمایت از خانواده و همسایگی من که هل من برای انجام کاری. پس از تبدیل شدن به معروف من نقل مکان از محله من برای Bandra. اما در حال حاضر زمانی که من بازگشت به Kurla من می دانم که زندگی را تغییر نداده و برای مردم زندگی می کنند وجود دارد. آنها الهام بخش من به رفتن نگه دارید. با این آلبوم آن را یک فرصت برای من به یک باز گشت به من بود و نه آزاد کردن مقدار زیادی از موسیقی است. هواداران ناراحت بودند و من می خواستم به آنها را خوشحال طریق معنی موسیقی است.

آیا معنی دار موسیقی و چرا شما فکر می کنم جوانان مربوط به رپ شما را ؟

این بسیار مهم است برای ایجاد موسیقی است که معنی دار به جای گوش دادن به آهنگ های تجاری که در آن آنها تنها به صحبت کردن در مورد دختران, مهمانی, و داشتن سرگرم کننده است. موسیقی ما عمیق تر است و آن را در مورد زندگی. همین دلیل است که افراد مربوط به آن است.

در یکی از آهنگ های من می گویند درآمد نمی توان معیار برای شادی. در چشمان من یک فرد ثروتمند است که با بهره گیری از زندگی خود و مهمانی نیست اما برنده کسی است که به بازگشت به خانواده خود و نقش خود را با مسئولیت برنده است. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد محیط اطراف و محیط اجتماعی آن را یک نوع بیداری که باعث می شود آنها را آگاهانه در مورد زندگی خود را.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم موفقیت “خندقها پسر” تغییر کرده است زندگی خود را ؟

وجود نقاط خوب و وجود دارد برخی از نقاط منفی نیز هست. در حالی که من با بهره گیری از شهرت و پول و شناخت من همچنین دریافت مقدار زیادی از نفرت از مستقل رپرهای. مردم در حال نگاه کردن به من به عنوان یک تجاری رپ من درگیر شدن در چیزهایی است که من نمی خواهم به انجام است. همچنین حریم خصوصی من ربوده شده است. من می توانم آزادانه پرسه زدن در اطراف. بخش خوب است که ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای استفاده از هر چه شناخت ما باید برای خدمت به تمام هیپ هاپ صحنه را در راه بهتر.

چگونه می توانم به شما فکر می کنم که ایده هیپ هاپ بوده و جذب شده اصلی منطقه ای صدای?

ما بیان بیشتر و بهتر است زمانی که ما با رپ ما در زبان های منطقه ای به عنوان آن می آید از قلب است. کل صحنه آغاز شده و با موفقیت از “Aafat” که تغییر چشم انداز از رپ و سپس “Meri خندقها Mein” به ایده چگونه منحصر به فرد می تواند خاص است. در حال حاضر برخی از مردم هستند رپ در ماراتی تامیل مالایالام آسامی و بنگالی. ما ممکن است الهام گرفته از غرب است اما ما در حال حاضر ایجاد یک پایگاه قوی از حساسیت های رپ با ما ریشه در فرهنگ و سنت است. ما نه به طور کامل زیر آنها را. ما در حال صحبت کردن در مورد زنان در راه بد ما نمی گیری صریح و روشن از آلبوم و ما در حال قالب گیری از آن در راه است.

شما چه فکر می کنید در مورد جوانی از هند ؟

من یک مقدار زیادی از ایمان در هند است. به عنوان شما می توانید در اطراف هند جوان هوشمند است به فکر می کنم در مورد مسائل واقعی و است که چرا آنها در حال مبارزه برای عدالت است. من فکر می کنم افرادی مثل ما باید راه حق نمونه برای جوانان است. ما باید به آنها بگویید که تطبیق با شیوه های جدید زندگی به این معنا نیست فراموش کردن ریشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>