‘مهم وابسته است Kaamyaab’

که آیا آن را Lata Mangeshkar صدای warbling ‘Maar دیا جای’ یا آهنگساز فیلم Gustavo Santaolalla فراموش نشدنی, رشته ها, مدیر Hardik مهتا همیشه در حال نواختن موسیقی در مجموعه خود را برای Kaamyaab. “دیدن ؟ من همیشه یک بلندگو با من,” او می خندد با اشاره به بلندگوی قابل حمل نشسته بین ما به عنوان چت در مورد آخرین فیلم.

اولین ویژگی Kaamyaab منتشر شده در تئاتر این هفته پس از سفر جشنواره مدار و اکران در جشنواره بین المللی فیلم بوسان. این dramedy حول محور Sanjay Mishra Sudheer یک 65 سال است کنار بازیگر که تلاش می کند دست خود را در اقدام دوباره زمانی که او متوجه می شود او باید یک نقش را کامل شسته و رفته فیلم شناسی از 500 اجرای برنامه. برای مهتا فیلم ادای احترام از انواع به کسانی که بناست چهره های محبوب در 80s و 90s که داستان ماند در حاشیه قهرمان داستان. “من فکر می کردم که چرا نمی توانم بگویم یک داستان در مورد این چهره من رشد کرده میبینند ؟” می گوید: مدیر “[از] باب Christo که می تواند یک قاچاقچی خارجی [به] رازک خان [که به نظر می رسد] جویدن paan.”

تعمق به آشکار typecasting این “شخصیت بازیگران” چهره مهتا می گوید که در تلاش برای اتلاف فیلم قرقره و ذخیره کردن طول می کشد برای سرب بازیگران در کنار بازیگران خواهد بود بازیگران بر اساس ویژگی و یا دیالوگ ساخته شده است که آنها را محبوب – کاهش تعداد طول می کشد آنها را به صحنه خود را راست. “برای کمدی آنها را بازیگران Mehmood یا Mukri و اگر [خواستند] میخواره آنها تماس Keshto Mukherjee,” او می گوید. در حالی که Kaamyaab ارائه می دهد یک نور دل درمان بازیگران این محل در جریان اصلی فیلم هندی سینما نیست مدیر برخورد با موضوعات از خشم در این داستان ؟ او اذعان می کند که داستان به او آمد چند سال پیش هنگامی که او را دیدم رامش Goyal در بهترین اتوبوس. “او [با] Aamir Khan در Sarfarosh (1999) [و در اینجا] او در جنگ با هادی می گوید:” مهتا پیدا کردن تصویر حقیقی. در طول تحقیقات خود را برای اسکریپت مدیر صرف زمان با تعداد زیادی از بازیگران از جمله Birbal, Manmauji و اواخر Viju Khote. اما چیزی Goyal ذکر ماند با مدیر, “او گفت: “arre همهمه toh kaamyaabi ke kinaare سلام reh gaye, yaar (من رشته در بانک ها از موفقیت های دوستان).”

خاطرات سینما

اگر چه این فیلم را به عنوان الهام گرفته شده است و این بی کس احساسات و دلتنگی های مشابه 80s, اردو عناوین Kaamyaab همچنین اعلام بازیگران’ موفقیت – ماندگار بودن قطعات از مخاطبان خاطرات Hindi سینما. این به این خاطره که بافت خود را به مهتا درمان از روایت است. “[فیلم] است که در مورد حافظه از جریان اصلی سینما – ارتباط بین دستور زبان هندی سینما و مخاطبان آن می گوید:” مهتا توضیح است که ادای احترام به “شخصیت هنرمندان” قرض همان زبان است که حک شده فضای خود را در جریان اصلی سینما – از موسیقی معمولی به تصاویری که مختصر برای احساسات و نقاط طرح.

مهتا عشق برای بالیوود آشکار است. اما او به دنبال عشق خود را برای فیلمسازی پس از ترک کار خود را به عنوان یک لبنی تکنولوژیست برای Amul در سورات برای تبدیل شدن به یک copywriter. مهتا روی لئامت دادن به عنوان یک copywriter او متوجه است که عشق خود را برای هنر – از عکاسی به موسیقی و نوشتن – آمد و با هم در سینما. “آموزش به عنوان یک فیلمساز است که علاقه مند به هنرهای دیگر می گوید:” مدیر. هر چند او در ادامه به برنده جایزه مستند کوتاه Amdavad ma معروف (2015) و Amit Sial و Khushboo Upadhyay-starrer امر (2017) به دنبال فیلمسازی مخاطره آمیز به نظر می رسید. هر کس در اطراف او خرید یک ماشین برای رفتن به آمریکا و حل و فصل کردن. “اما من تا به حال به آن می گوید:” مدیر قبل از chuckling “به طوری که یک روز آنها را از همه نظر در Facebook گفت:” Shah Rukh Khan ارائه فیلم خود را?'”

تغییر جزر و مد

مهتا کارگردان فرایند ارائه موسیقی و عکاسی به رسم اجراهای پیدا کرده است راه خود را در مجموعه بعدی خود را بیش از حد – ترسناک-کمدی بازیگران, Rajkummar Rao و Janhvi کاپور Rooh Afza. برای بازیگران و خدمه او نقش وهم آور موسیقی متن از ماهی تابه را Labyrinth (2006) و شکل آب (2017). مهتا نیز همکاری نوشته True Detective-سبک نوآر پلیس درام Patal Lok است که آمازون سری.

با توجه به اینکه Kaamyaab این تریلر تا به حال حل و فصل در یوتیوب روند صفحه هنگامی که آن را منتشر شد, من از مهتا اگر او احساس می کند جزر و مد است منتقل شده است. است که شخصیت هنرمندان در نهایت خود را به دلیل ؟ “من نمی دانم” او پاسخ pensively “هر کس به تماشای همه چیز در یوتیوب. [و اگر] من نمی توانید انتظار یک شماره [از بینندگان] مانند Baaghi 3من خوشحال هستم [آنها] در همان روز. این نشانه – در حالی که Baaghi 3 است که خود را قهرمان این مهم وابسته است Kaamyaab.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>