این ‘هند 2’ تراژدی: چگونه امن است آن را به کار بر روی مجموعه ای از Kollywood فیلم ؟

اگر شما فکر می کنید که در سراسر سنگین تجهیزات فیلمبرداری شد شماره یک منبع خطر در یک فیلم را دوباره فکر می کنم. ضربه به نوبه خود از وقایع بر روی مجموعه ای از Kamal Haasan آینده فیلم هندی 2 در EVP فیلم شهر در Poonamallee در هفته گذشته — که منجر به سه از دست زندگی است که تنها یک شاخص کلی عدم ایمن بودن شرایط کاری در سینمای تامیل.

 

دلیل آن این است cavalier نگرش صنعت منابع ادعا می کنند. بحث به هر stuntmen در ارتباط با سینمای تامیل و شما به احتمال زیاد به شنیدن کلماتی مانند veeram (شجاعت) و thunichal (پهلوانان) در شما پرتاب. چه اين نگرش منجر به یک محیط کاری که در آن مردم از ترس به در نگاه کردن بر اساس و یا نه در حال ارائه یک فرصت برای بودن “مردانه به اندازه کافی”, خود را به مخاطره اندازد زندگی به حدی است که می تواند تلقی احمقانه است.

رقص با مرگ

و در آینده بازیگر در تامیل فیلم می گوید این نویسنده است که او “بسیار خوش شانس” نه دچار ضربه مغزی پس از ضربه به سر به علت یک خطای انسانی است که می تواند اجتناب شده است به طور کامل.

“من بازی دشمن, در این فیلم, و بنابراین در مبارزه دنباله قهرمان میدارد مدفوع در این نزدیکی هست و بازدید من در سر. بر اثر مدفوع قرار است برای شکستن به قطعات اما مدیر هنری پیچ آن را. او در سمت چپ واقعی مدفوع به جای من و من گیر کرده بود پشت سر من سخت است. من احساس بی حس و من فقط نشستم تو سر من. خوشبختانه من نه دچار ضربه مغزی و یا آسیب های دیگر اما پشت سر من بود و تورم برای چند روز می گوید:” بازیگر bemoaning این واقعیت است که فیلمسازان به ندرت ارائه شیرین کاری دو برابر برای تازه واردان و بازیگران تلاش برای ایجاد یک علامت در فیلم.

جریان اصلی تامیل بازیگران و شخصیت هنرمندان باید اظهار داشت که این فرهنگ در تامیل فیلم این است که واحدهای تولیدی به ندرت اولویت زندگی و اندام بیش از کار و محصول. بازیگر Vishal که دچار آسیب فیلمبرداری یک شیرین کاری توالی برای آخرین فیلم عملفکر می کند آن است که “لازم است به خطر” برای سوت شایسته لحظه بر روی صفحه نمایش. در واقع او به بازار عرضه شده این فیلم بیان کرد در چند مصاحبه که او رنج می برد بیش از “100 صدمات” ساخت آن است. بازیگر Vishnu Vishal که دچار حرفه ای-تهدید و آسیب در حالی که تیراندازی آینده فیلم Kaadanاست که قبلا رفته در ثبت به سند خود “بهبود معجزه آسا”. حتی بازیگر Ajith شد در اخبار به تازگی برای رنج یک تصادف دوچرخه در مجموعه ای از آینده خود Valimai.

در غرب بازیگرانی مثل تام کروز و جکی چان مشهور برای اجرای خود مانع و مجروح شدن خود را بیش از چند بار در این روند در نظر گرفته دورافتاده. در اینجا نقاط دورافتاده هستند و همه ما باید.

چنین شیوه های بیگانه به فیلم خارجی خدمه زمانی که آنها در همکاری با تامیل فیلمسازان. می گوید جگوار Thangam شیرین کاری استاد و رئیس جمهور فعلی از فیلم و تلویزیون تولید انجمن صنفی جنوب هند است که در حالی که کار بازیگر Rajinikanth زبان انگلیسی فیلم Bloodstone (1988) آمریکا stuntmen حاضر به غواصی کردن صخره در Hogenakkal آبشارها. “آنها از تخت خودداری کرد. آنها گفتند که نه پرش به دلیل این بود زندگی-threateningly مخاطره آمیز است. اما مبارزان ما شروع به پریدن کرد. Rajini آقا می داند این داستان است.” چرا stuntmen احساس اجبار به خطر? “این است که به ما نشان می دهد veeram,” او می گوید و می افزاید: “علاوه بر پسران ما نمی خواهد می گویند هیچ.”

عبور باک

موضوع دیگری آورده به جلو توسط هند 2 تراژدی عدم علاقه در میان فیلم های تولید تا مطمئن شویم که فیلم های خود را. چند که تنها موافقت به انجام این کار اگر حق بیمه آنها پرداخت ارسال حداقل تاثیر بر تولید بودجه. جبران بسته doled چنین بیمه نامه در مورد مرگ و میر و پس از اینکه در معرض طولانی کشیده کردن روند ارائه مقدار کمی به خانواده های قربانی است. جبران بسته های ارائه شده توسط تهیه کنندگان پست غم انگیز حوادث نیز مقاله بیش از این واقعیت است که آن را طول می کشد دور گزینه های حقوقی و مراجعه به دور از خانواده های قربانیان.

تولید کننده تی سیوا از Amma خلاقیت است که یک عضو از کمیته موقت که مدیریت امور در فیلم تامیل تولید کنندگان شورا می گوید که این مسئولیت مربوطه صنایع دستی اتحادیه های کارگری تا مطمئن شویم که اعضای خود را برای اطمینان از ایمنی محل کار. “به عنوان یک تولید کننده مسئولیت های ما به پایان می رسد با ارائه تجهیزات. آن است که تکنسین که باید برای درخواست تجهیزات ایمنی اگر او به آن نیاز دارد,” او می گوید.

Thangam اضافه می کند که فیلم کارکنان فدراسیون جنوب هند (FEFSI) بدن چتر است که نشان دهنده تمام فیلم تکنسین در جنوب صنعت فیلم نه ارائه می دهد و به سیاست های بیمه عمر در آن اعضا نام به عنوان یک استاندارد اتحادیه و یا تعاونی جامعه عمل و نه لابی با تولید کنندگان شورا یا انجمن صنفی تولید به حکم قرار دادن غرامت کارگران بسته به قرارداد تکنسین نشانه با یک شرکت تولید شده است.

با بیشتر ذینفعان صنعت متعهد به عبور از باک توسط امید بستن برای سرزنش ناکارآمدی در بخشی از هند 2 واحد تولید برای عامل صنعتی جرثقیل با “تحت واجد شرایط اپراتور” به عنوان یک عامل در این فاجعه از باز کردن راه برای بحث در مورد سازنده این راه و روش برای بهبود ایمنی از فیلم و تکنسین های قراردادی کارکنان آن می شود که محیط کاری امن در سینمای تامیل است که یک هدف است که مایل دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>