یک مرد از بسیاری از قطعات ماهش Manjrekar در حال حاضر ساخت امواج در وب مدار. پس از عملکرد چشمگیر به عنوان یک مربی کریکت در Netflix بکشد سری , انتخاب, بعد, Manjrekar است که قدردانی خود را برای ایفای نقش به عنوان یک پیری در شاد علی را Pawan & Pooja در MX Player.

ویرایش گزیده ای:

چه شما قبول Pawan & Pooja?

من دوست داشتم مفهوم و نقش. نه به ذکر بازیگران بزرگ شامل امثال Deepti دریایی, گل Panag و Sharman Joshi. به عنوان ساقه پیشرفت من متوجه شدم من ساخته شده حق انتخاب. داستان در مورد سه زوج مختلف در زمان حاضر که عوارض در زندگی خود را. به طوری که آنها Pawan و Pooja در سه نسل متفاوت است. هر چه سن شما همیشه وجود دارد عوارض در هر رابطه است. افرادی که می گویند که باید یک رابطه ایده آل در حال دروغ گفتن است. ما در حال صحبت کردن در مورد دو تا از افراد مختلف در ارتباط است. چگونه می تواند وجود داشته باشد هیچ عارضه? کل ایده ساخت یک موفقیت داستان عشق است که پذیرش هر یک از دیگر مشکلات انطباق هر یک از دیگر مشکلات و سپس مرتب کردن عوارض. در این مجموعه ما سعی کرده اند به قضاوت و یا تلاش برای انتهای مبارک. داستان ارائه شده به آنها.

به ما بگویید در مورد پویایی بین شخصیت های بازی توسط شما و Deepti نیروی دریایی.

من به یاد داشته باشید Deepti دریایی از فیلم Ek Baar Phir. او واقعا در آمد در سراسر به عنوان یک نفس هوای تازه در فیلم است. او نیز فوق العاده در فیلم هایی مانند Chashme Buddoor و Katha. او بسیار متفاوت از قهرمانان از زمان. بنابراین من همیشه دوست داشتم رویکرد او به سینما. او هرگز به دریا و انجام کار خود را مسالمت آمیز است. این Pawan و Pooja که من و Deepti بازی برای ازدواج شده است 30 سال. به طوری که آنها ازدواج کردم در زمانی که زنان زیادی ندارد از یک انتخاب است. در راه Pawan است همدستی در نوع زندگی است که او زندگی می کردند. او را دوست دارد اما به عنوان شوهر او بسیار خوشحال دانستن است که او تنها نقطه روشن در زندگی خود. شاید او حتی او را برای اعطا. و پس از آن چیزی اتفاق می افتد که واقعا می لرزد او را.

چگونه می توانم شما ببینید وب به عنوان یک رسانه vis-à-vis سینما ؟

زمانی که من شروع به زندگی حرفه ای من, من می خواستم به یک بازیگر. اما آن زمان وجود ندارد بسیاری از فرصت ها. بنابراین من بسیاری از صحنه بازی می کند. اما امروز بسیاری وجود دارد و کار را برای هر بازیگر خوب. در حال حاضر زمانی که شما در حال انجام web مردم نیست و در واقع زحمت شما قابل فروش بازیگر یا نه. آنها تنها دیدن اگر آن را درست بازیگر یا نه برای این نقش است. همچنین امروز استعداد رو مقدم بر ستاره خود را ارزش. بنابراین آن را یک مرحله به یک بازیگر.

شما یک طیف گسترده ای از فیلم ها در صنایع مختلف. چگونه می توانم شما را مدیریت به اعتصاب تعادل ؟

من در عمل در Kaante چون سانجی گوپتا اصرار داشت من آن را انجام دهد. در آن زمان من تا به حال هرگز فکر نمی کردم که من خواهد بود بازیگری در فیلم. بعد از آن من به یک نقطه که در آن من شدم بیمار و خسته از انجام نمونه Hindi سینما نوع نقش است که آنها می خواستند مرا به انجام. من فکر کردم که من باید انجام دهید مراتی سینما به عنوان من می دانستم که من قادر خواهد بود برای کشف موضوعات مختلف. اما من هم نیاز به پول و بازیگری است که من نان و کره است. بنابراین من شروع به انجام بالیوود صرفا برای پول است. وجود دارد و من نمی افتراق. من فقط از آنها بخواهید آنچه آنها می خواهند مرا به انجام و پول است که من برای آن پرداخت می شود و من فقط تحویل. حتی اگر آنها می خواهند مرا به انجام buffoonery من به آنها که. من compartmentalised که هست. من هم نمیزنند که من انجام یک نقش است که ساده لوحانه به نظر می رسد به من.

شما شده اند به عنوان پرکار به عنوان یک مدیر نسبت به معاصران خود را با وجود داشتن ساخته شده انتقادی و تجاری فیلم های موفق مانند Vaastav و Natsamrat

اجازه بدهید به شما بگویم چه اتفاقی می افتد. من یک فیلم به نام Kaksparsh که من فکر می کنم یکی از بهترین آثار. سال گذشته من در دو بخش فیلم بر زندگی نمایشنامه نویس و طنز پرداز P. L. Deshpande که من دوست داشتم انجام است. به نظر من Astitvaکه من دو دهه به عقب به من بهترین فیلم. سپس من به تازگی انجام شده Panghrunانتشار در ماه آوریل که من احساس می کنم من خواهد بود بهترین کار نشده است. بنابراین من انجام من چیزهای خود را. من نمی خواهم به آن را سازش به خاطر پول. اگر من نیاز به پول من همیشه می توانید بروید و عمل می کنند. این صنعت به جایی نمی فهمم من. شما باید درک کنند که وجود دارد اردوگاه ها در اینجا – من صحبت کردن در مورد قوم و خویش – من صحبت کردن در مورد اردوگاه. و آنها خطرناک هستند. آنها باید این ذهنیت از اجازه دادن به هر کسی آمد به آن اردوگاه. آن کار نمی کند برای من. پس از من با انجام این کار, من نمی اویختن برای احزاب است. من همچنین جلوگیری از جایزه توابع. من فقط نمی خواهم که. من راحت در فضا انجام می دهند فیلم های که من می خواهم به.

شما اعتراض 2014 Lok سبها انتخابات از بمبئی شمال غرب است. آنچه رفت را با نوبت در سیاست ؟

من می خواهم که در حالت ایده آل دوست داشت برای خود من حزب سیاسی با افرادی که در واقع در همان طول موج. من پیوستن به سیاست اما من به زودی متوجه شدم که این چیزی بود که من می خواستم. مشکل این است که وجود دارد چند رهبران اطراف که در واقع تلاش برای رسیدگی به مشکلات مردم است. بیشتر آنچه که ما را به دیدن است که تفرقه بینداز و حکومت و سیاست که در آن مردم در حال استفاده توسط سیاستمداران. در حال حاضر من نمی خواهم به آن را یکی دیگر از ضربه تا زمانی که من به برخی از افراد همفکر که در واقع علاقه مند به پرداختن به مشکلات مردم است. بیایید ببینید که اگر تا کنون اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی