از تاثیرگذاران در کریکت هند در نیم قرن گذشته

Virat Kohli باید یکی از با نفوذ ترین اطفال به بازی برای هند است. ‘گذار’ است نه یک کلمه استفاده می شود اغلب در یک زمینه ورزشی. آن را تا بیش از یک جنبه به آن — نفوذ در درون تیم و نفوذ در بزرگتر عمومی در خارج آن است.

بسیاری از بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده اند یکی از گروه های, اما تعداد کمی از هر دو. اگر جوانان در دهه 1970 به عنوان مثال در اطراف رفت و با ضخامت خط ریش و موی بلند آنها پرداخت ادای احترام به امثال فرخ مهندس ببر پتودی, B. S. چاندراسکار, S. Venkatraghavan و سلیم احیا و انکشاف دهات. بالیوود, ستاره ها و اطفال مجموعه مد ، هنگامی که کودکان در اطراف راه می رفت با خود قلاده های مطرح آنها امیدوار به جذب برخی از M. L. Jaisimha را هدیه فوق العاده به عنوان یک رودخانه بیش از حد.

پس از آن آمد Sunil Gavaskar — تاثیر و نفوذ او بود عمیق تر و طولانی مدت و اغلب رنگی تفکر یک ملت. اما بیشتر از آن بعد از آن.

Respecter بازی

زمانی که Kohli بود در کشاکش برای نقش رهبری بسیاری از فرض او اثر منفی داشته است. آن را آسان به این اشتباه. آن را شکست خورده به حساب دو عنصر مهم در تکامل خود. یکی که خود را گاه به گاه خشن و رفتار در زمین آمد و در این روز زمانی که او خیلی جوان بود بهتر می دانند و دو او بود که همیشه یک respecter بازی و سنت های آن است. منتقدان آن را دشوار است برای آشتی دادن دو Kohlis — تهاجمی بازیکن و دیرینه سنتی. اما لبه های خشن شد و به راحتی هموار گشت و هند بود کاپیتان آنها می تواند افتخار.

زمانی که Kohli ریش تغییر شکل و اندازه, بنابراین بیش از حد آیا کسانی که از هم تیمی های خود و یک تکه خوبی از 20-به-32 جمعیتی در کشور است. اما آن را فقط که البته. Kohli به تناسب اندام و خود را مثال آورده و در مورد برخی از اصلح تیم به دست گرفته اند و زمینه را برای کشور است. دیگر نمی شد دونده اسکورت توپ به مرز و یا تیز شانس بودن مجاز به مرگ است.

در 1960s و 70s شاید حتی بعد کریکت کاپیتان تمایل به منعکس کننده که. و یا شاید در آن راه دیگری در اطراف.

ببر پتودی های آکسفورد تحصیل نواب بود aspirational شکل ظاهر یک یا دو شکاف بالاتر از بقیه تیم خود را یا در واقع بقیه کشور است. او به سابق تفاوت برای او کار می کنند (آن را آسان تر به فرمان از ارتفاع) در حالی که دومی عدم تشابه اطمینان می داد که او دو بار از دست این انتخابات به Lok سبها.

Bishan بعدی که نفوذ در این زمینه قابل توجه بود به عنوان کاسه و بعد از آن به عنوان کاپیتان اغلب به یاد همه بازیکن و چه کریکت’ ایستاده بود.

بزرگ و تاثیر گذار

با Gavaskar آمد وسط کلاس زبان انگلیسی-تحصیل بازیکن با یکی از با کیفیت نسل قبلی مشابه بازیکنان فاقد — اعتقاد خود. نه برای او و استاندارد در پاسخ به سوال پرسیده شده از تور اطفال در انگلستان به عنوان مثال بود که معمولا در جواب به این ترتیب: “ما به اینجا می آیند برای یادگیری است.” Gavaskar رفت و به تدریس حتی اگر او نبود در واقع می گویند که.

دو ماه پس از یک روز بین المللی به دنیا آمد از باران و خستگی در ملبورن Gavaskar ساخته شده و آزمون خود را به پایان رسید و اولین سری در غرب هند با 774 اجرا می شود. سرخپوستان که گذاشته فروشگاه بزرگ اسلام — و نه فقط در کریکت — استقبال او. آنها عاشق آنچه که او دوست داشت را رد کرد و آنچه او را رد کرد. Gavaskar تنظیم دستور کار: Love مستقیم, خفاش, تست عشق, کریکت, نگاه کردن بر روی صلیب خفاش چشم پوشی محدود اور کریکت. هند و گوش. یک روزه کریکت بود نفرت به Gavaskar و با فرمت به ملت. قالب ممکن است ناپدید شده اند تا به حال هند برنده جام جهانی در سال 1983.

Gavaskar نفوذ در تیم مستقیم خفاش جدا شد و در القای حس تجاری خود را به ارزش در بازیکنان است.

او بود — و همچنان به صورت — بزرگ و تاثیر گذار در کریکت هند با درس های جذب شده توسط Kapil توسعه و Sachin Tendulkar نسل.

Tendulkar می توان به پرداخت ادای احترام تقلید برای او بی نظیر است. اما او پسر پوستر از جدید هند ” با آن بیشتر درآمد قابل تصرف.

همکاران او Sourav Ganguly و ماهندرا سینگ Dhoni شد اثرگذارندهها که کمک به گسترش این بازی فراتر از سنتی مراکز در شهرستانها بزرگ است. یکی از دامان لوکس دیگر از پایان مقابل از اقتصادی طیف در عین حال هر دو نقش های کلیدی در, نشان می دهد که ‘هند’ شامل ‘بهارات’ بیش از حد.

Kohli تمرکز

Kohli است که با تمرکز بر برنده شدن در حفظ هند موقعیت در بالای جدول امتیاز و با در نظر گرفتن این تیم به فینال جهان, آزمون قهرمانی در سال آینده. مانند Gavaskar او می بیند پنج روز آزمون به عنوان بهترین بازی را ارائه کرده است اما مدرن به اندازه کافی و با استعداد به اندازه کافی برای ایجاد یک علامت در کوتاه فرمت های بیش از حد.

Kohli به خوبی ممکن است مرد قدرتمند ترین در بازی امروز موثر بر هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند است که رئیس گذار شورای بین المللی کرکت. و او 34 میلیون دنبالکننده در توییتر — یک عنصر جدید در کل معادله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>