‘بی گناهی فایل های چکیده: Netflix تکان دهنده واقعی جرم و جنایت, درام, روی, ترسناک, پشت, غیر عمدی محکومیت

Levon بروکس بود که در دهه بیست سالگی خود را زمانی که او را متهم به تجاوز به عنف و قتل یک دختر بچه سه ساله آفریقایی آمریکایی در Noxubee County, Mississippi. او زندانی برای 18 سال در حالی که مقصر واقعی گردش در اطراف شهرستان در نهایت ارتکاب کاملا مشابه جنایت در یکی دیگر از کودک از همان محل. تا به حال واقعی مجرم زندانی شده است اولین بار, دومین قربانی خواهد هنوز هم زنده است. بسیاری اتفاق می افتد در طول 18 سال است. یکی از جوانان می گذرد برداشت تغییر… و چه در مورد زمان از دست رفته پشت میله های زندان پس از محکومیت غیر قانونی? خانواده فرو ریختن و دلخراش داستان های شخصی دنبال کنید. Levon تا به حال تنها 10 سال به زندگی پس از او تبرئه: “این عادلانه نیست” پیتر Neufield, co-founder of New York مبتنی بر بی گناهی پروژه می گوید از سایت تشییع جنازه او.

Seveal داستان هایی در خفا انجام دادن در گرد و خاکی چین از بسیاری از فایل های مورد; آمریکا سیستم عدالت کیفری است که بدون آن معایب و سهم عادلانه از فساد و سنگدلی.

پس از موفقیت ببر شاه که بود و همچنین در true crime ژانر Netflix آخرین docu-سری بی گناهی فایل هایمسیرهای پیاده روی داستان هایی با دادن یک نگاه اجمالی به چگونگی مستقر در نیویورک نه برای سود سازمان بی گناه پروژه عمل می کند. سازمان تاسیس شده توسط وکلا بری Scheck و پیتر Neufield (که یکی می شود اغلب در نشان می دهد) در سال 1992 با این نسخهها کار برای سرنگونی غلط اعتقادات. استدلال آنها: “این تمام حرفه ای; آن را به کل سیستم; آن را در کل روش. این همه آشغال.”

‘The Innocence Files’: One of Netflix’s most important true-crime dramas

‘بی گناهی فایل های: یکی از Netflix و مهم ترین و واقعی جرم و جنایت, درام

سری شات در یک فیلم مستند در سبک است که رشد می کند در یک بعد از شاید نیم قسمت طول می کشد در مورد رویکرد در حالی که به دنبال به عوامل مختلف است که احتمالا می تواند منجر به یک اعتقاد غلط. و هر یک از این موارد آشکار به عنوان روایت در مقابل مخاطبان مملو از داستان های شخصی است که آنها را سایه ای از واقعیت است. ضبط صوتی مصاحبه بریده بازجویی سوابق, عکس از صحنه های جرم و جنایت ثبت خاطرات و ویدئوها از دادگاه محاکمه همه دقت بافته شده را به روایت.

بی گناهی فایل

  • ژانر: واقعی-جرم و جنایت/ درام
  • فصل: 1
  • هیچ. از قسمت: 9
  • طرح: داستان های شخصی از هشت گناه,,,, مردانی که به اشتباه محکوم سیستم عدالت کیفری در امریکا

سه علل احتمالی غیر قانونی حبس — سوء استفاده شواهد پزشکی قانونی (اعطای وام یک نگاه دقیق تر به consistencies در “نیش علامت’ شواهد) ; کاذب شاهد عینی شهادت و سوء رفتار در تعقیب — به نظر می رسد آنچه در این مجموعه با تمرکز بر سه بخش است که نه قسمت. سه نفر اول به کارگردانی راجر راس ویلیامز مجموعه جامد سابقه به آنچه در زیر از نظر نحوه روایت زحمت ازدواج در حال حاضر با یک نگاه اجمالی از گذشته: در نتیجه تحقیقات گسترده.

هر چند مقدماتی توالی کمک امکان آن را تبدیل به یک طرفه داستان صحبت تنها از بی گناهی پروژه نقطه نظر آن را به سرعت تبدیل به اطراف نشان می دهد یک متعادل تر ، پزشکی قانونی odontologist که متخصص مشاوره منجر شده بود به شش شناخته شده غیر قانونی و محکومیت در ایالت می سی سی پی, Dr Micheal غرب در یک نقطه اعلام کرد و نه به طور چشمگیری که نیش علامت تجزیه و تحلیل نمی توانید به اشتباه. در اولیه چند قسمت نظرات خود را داشته اند وزن به همان اندازه. اما از آن است که در طبیعت انسان به دیدن یک villian در هر داستان: جنگل Allgood (منطقه وکیل منصوب شد به هر دو موارد قتل) و دکتر غرب و سپس تبدیل به معمولی خائنانی برای مخاطبان در بخش اول.

این مجموعه تا حد زیادی باقی می ماند کردن جزئیات اسفبار و معده-تبدیل تصاویر, اما واقعیت این است که چنین جرایم بسیار واقعی هستند ممکن است کسل کننده برای ضعیف می سازد. اما-true crime/جرم علاقه مندان می توانید شیرجه رفتن در سمت راست بدون دادن آن فکر دوم.

این ممکن است یک Mindhunter , مطمئن, اما آن را نشانی از ترک یکی با طولانی افکار. برخی از داستان های شخصی (که عمدتا دوباره برای dramatisation در نشان می دهد) ویرانگر به حداقل می گویند. برای دیگران که ممکن است به عنوان علاقه مند واقعی جرم بی گناهی فایل حداقل فراهم می کند بینش به نقاط ضعف در یک سیستم است که با زندگی مردم: در این معنا آن است که بسیار آموزنده است.

بی گناهی فایل های در حال حاضر در جریان Netflix

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>