‘سفر’ — اختصاص داده شده به تمام است که انسان

از آن خواهد شد یک لحظه تاریخی که چنای بر اساس گانش B کومار ‘روح بشریت” منتشر شده است در سراسر جهان در ژوئن 26. چرا که او خواهد بود که اولین موسیقیدان هندی به نوشتن یک سمفونی شعر. یک لیسانسیه از ترینیتی کالج موسیقی لندن گانش است برانگیخته موضوع “خوشبینی و نوعدوستی بود” در این آلبوم است. من تا به حال لذت بردن از نشستن با Ganesh و تیم او بیش از یک تماس ویدئویی به بحث در مورد معنای تفاوت های ظریف فرایند تولید و الهام بخش در پشت این آلبوم.

برای شروع من فکر می کنم مهم ترین سوال خواهد بود ‘چه چیزی الهام بخش شما برای تبدیل شدن به یک آهنگساز’?

من مطالعه موسیقی از آقای عبدل سرکار بازگشت در اوایل دهه 1980 زمانی که من آموخته گیتار کلاسیک. ما با استفاده از به هم کنسرت, جایی که آنها بپرسید بهترین دانش آموزان به انجام. در حالی که من انجام من متوجه شدم این بود که نه من که برقراری ارتباط به مخاطبان اما روح از قطعه. من صرفا رسانه و این چیزی است که الهام بخش من برای تبدیل شدن به یک آهنگساز است.

The creative team: (From left) Georgina Margarite Ezra, Ganesh Kumar, Prem Venkatesh, Anand Madhavan and Muthukumaraswamy

تیم خلاق: (از سمت چپ) جورجینا Margarite عزرا, Ganesh کومار, Prem Venkatesh, آناند مزاوان و Muthukumaraswamy

ساخت این آلبوم زمانی آغاز شد که Dhahara Vidhya بنیاد غیر خیریه اعتماد از چنای به سفارش من برای نوشتن دو ارکستر کار می کند. آن است که شیرین ترین چیز برای هر آهنگساز به کسی اذعان استعداد خود و باور توانایی های خود را.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من امیدوارم که برای رسیدن به از طریق این آلبوم نه دست کم از آن خواهد بود را به صلح و آرامش در حالی که همچنین فراخوانی شور از طبیعت انسان و روح بشر پیش بینی شده را از طریق بخش, الهام بخش, زندگی, داستان افسانه ای, آهنگساز — Ludwig Van Beethoven و ‘Maharaj’ جم Saheb Digvijay سینگ حاکم از دولت princely مغبون Nawanagar, Gujarat.

The album cover

جلد آلبوم

شما اولین موسیقیدان هندی به نوشتن یک سمفونی شعر. چگونه است که احساس می کنید ؟

جهان می داند که اسکار شیندلر انسانی عمل می کنند. اما زمانی که من آمد به می دانم والا عمل Maharaj جم Saheb Digvijay Singhji بوده باشد که در صرفه جویی نه تنها صدها نفر بلکه هزاران نفر از زندگی در طول جنگ جهانی دوم احساس کردم این وظیفه من به خارج کردن این کمتر شناخته شده حقایق تاریخی به جهان و بازگرداندن حقیقت این است که هند هست و همیشه خواهد بود یک ملت با بالاترین ارزشهای انسانی. برای نشان دادن این موسیقی من به دنبال کمک سمفونیک شعر فرم است و من خوشحال هستم که به عنوان یک ابزار در این سرمایه گذاری.

چه داستان پشت خود سمفونیک شعر: سفر و آنچه که پیام شما مایل به انتقال?

این مرحله برای این symphonic poem است مجموعه ای در برابر پس زمینه از جنگ جهانی دوم است. داستان آورده بود به من توجه من حامی آناند مزاوان. آلمان و اتحاد جماهیر شوروی خواست برای از بین بردن لهستان کردن نقشه جهان و قلمرو تقسیم بین آنها است. همه گروگان گرفته شد به سیبری. زیر آن وجود دارد درگیری بین آلمان و اتحاد جماهیر شوروی بیش از زمین است که تا به حال شده است که قبلا اشغال شده توسط لهستانی.

این جایی است که داستان ما شروع می شود با Maharaj جم Saheb Digvijay Singhji بود که حاکم برای باز کردن درب به هزاران نفر از پناهندگان لهستانی و جان خود را نجات داد.

بزرگواری از Maharaj و پرچین داستان جابه جایی ناامیدی و مهاجرت و اسکان مجدد پناهندگان لهستانی از اتحاد جماهیر شوروی در هند چیزی است که الهام بخش من برای نوشتن این سمفونی شعر. آن را می سازد قدرتمند مورد برای گرایشهایی در 75 سالگرد تسلیم بی قید و شرط آلمان نازی به نیروهای متفقین در سال 1945 در نتیجه پایان جنگ جهانی دوم در اروپا.

به ما بگویید که در مورد بخش های مختلف ‘سفر’

‘سفر’ آغاز می شود با یک مالیخولیایی آریا ‘روح از دست رفته,’ به قلم همسر من, Georgina Margarite عزرا به تصویر می کشد متروک وضعیت کودکان لهستانی. اوج این ترکیب این است که گنجاندن بی انتها تامیل شعر از Purnanooru, ‘Undaal اما Ivvulagam,’ نوشته شده توسط باستان پادشاه سنگم دوران Kadalul Maaindha Ilamperuvazhudhi.

بخش اول به نام ‘شب از سفر’ صحبت می کند که دولت از ذهن استفاده کرد. بخش دوم به نام “ورود کامیون’ و این است که پس از بخش سوم به نام “سفری به سرزمین های مختلف’ سفر از طریق افغانستان و پاکستان به نام چند.

اینجا جایی است که ما در برخورد با تیره های غمگین و متروک ترین بخش از داستان است. در بخش چهارم به نام “رنج و مصیبتی’ که در آن زندگی می کند از دست داده بودند با توجه به کامیون veering کردن مسیر و گرسنگی و پنجم بخش به نام ترحم و غم و اندوه ” که احساسی نتیجه تمام سختی ها و که آنها قرار گرفتند. این بخش است که تنها با بازی با رشته ها. بخش ششم است به نام “ویرانی” که در آن پناهندگان رسیدن به پایین از پایین با احساسی و روانی و سلامت جسمی. که در آن آنها سوال اگر آنها تا به حال خواهد شد را ببینید نور در انتهای تونل.

ما در حال حاضر اقدام به تجربه احساس از امید در بخش هفتم ‘امید’ که در آن پناهندگان در حال پیدا کردن خود را تقریبا در نقطه پایانی. این است که با دنبال هشتم بخش که به معرفی پادشاه ‘به Maharaj جم Saheb Digvijay Singhji.’ نهم بخش است “استقبال گرم” است که در آن هر دو Maharaj و پناهندگان خوش آمد می گوید هر یک از دیگر شادی به عنوان یک پدر خواهد فرزندان خود را. بخش پایانی این است که “در ستایش فضایل از Maharaj’ که در آن ما به تصویر کشیدن ارزشهای انسانی از Maharaj و چه به دلیل از مردم خوب مثل این جهان هرگز متوقف به وجود داشته باشد.

‘افزایش: Symphony in D Minor’ آیا اولین بار است که نوشتن یک سمفونی. چه چیزی الهام بخش شما بود پشت آن است ؟

زمانی که من به دنبال انگیزه و اجتماعی تاثیرگذار تم که می تواند به نفع مردم من یادآوری شد به قول معروف از کنفوسیوس “بزرگترین افتخار در زندگی نهفته است در هرگز سقوط نمی کند اما در افزایش هر وقت سقوط می کنیم.” این به من احساس آن را به ویژه مناسب برای توصیف زندگی لودویگ ون بتهوون یکی از بزرگترین نوابغ موسیقی و کسی که با استفاده از موسیقی خود را به افزایش پس از هر سقوط. این سمفونی ادای احترام برای بتهوون 250 تولد و سالگرد و شامل در میان دیگران, خاطراتی از بتهوون محبوب ترین تم ها مانند باز کردن موتیف آهنگساز سمفونی پنجم اما آگاهانه معرفی یک افزایش پیکربندی (به عنوان در برابر سقوط 3rds اصلی) مفهوم مثبت و پشتکار است.

آن نوشته شده است در شکل سنتی این سمفونی با سه حرکت — ‘Allegro con brio,’ ‘Andante’ و ‘Allegro con moto.’

من سعی کردم در آوردن از این دوگانگی در سمفونی ظهور با نزولی عبارات به تصویر می کشد مختلف می افتد در بتهوون زندگی در حالی که نتیجه پیروز ظهور تلفظ از طریق صعودی عبارات استناد به روح مثبت و پشتکار است.

قطعات خود را اجرا خواهد شد توسط Staatskapelle ارکستر هاله آلمان انجام شده توسط برند Ruf و گروه کر اپرا هلی انجام شده توسط Markus فیشر — افکار خود را در این…

هر دو کار انجام شده و ثبت شده توسط Staatskapelle ارکستر هاله آلمان تحت باتوم از مشهور هادی برند Ruf متشکل از 91 نوازندگان همراه با 31 خوانندگان از گروه کر اپرا هلی انجام شده توسط Markus فیشر. این یک لذت و افتخار کار کردن با آنها و ما بسیار خوشحال با نتیجه پس از همکاری برای 18 ماه گذشته. ما حتی تا به حال زبانی هدایت آهنگ حسن V. Muthukumaraguruswamy ما راهنمای معنوی محقق و رئیس زبانی مشاور به طوری که آنها قادر به خواندن کل آهنگ در تامیل.

آنچه که اهمیت bonus track ‘Undaal اما Ivvulagam’ — a capella در تامیل?

‘Undaal اما Ivvulagam,’ بی انتها شعر از Purananooruشده است خوانده شده توسط Shalini سینگ Balaji و Keshav Vinod Kumar نتیجه دادن یک پیچ و تاب و به نتیجه گیری در این آلبوم است.

لطفا معرفی تیم پشت ساخت این آلبوم

اولین و مهمترین, من می خواهم به ذکر است من حامی آناند مزاوان ستون فقرات از این پروژه است. اوج این پروژه با حمایت اختصاص داده شده تیم هسته ای که شامل دکتر Prem Venkatesh پویا پروژه سرب از اسکاتلند Muthukumaraguruswamy خانم جورجینا Margarite Ezra, ترانه سرا و مترجم و زبانی و مربی.

ما رکورد برچسب Navona پرونده ایالات متحده و شرکت مادر آن پارما ضبط شده که هنگامی که ما در ارائه این ایده از این آلبوم آنها را به خود جلب مفهوم و خوشحال شد به انتشار این آلبوم است. برای یک آهنگساز به رسمیت شناختن بین المللی چیزی است که قابل توجه است. من به صورت جدی تشکر می رود به Dynamedion و GENUIN برای کمک به ما در تولید و ضبط و ما آلبوم.

(‘روح بشریت” نیز منتشر خواهد شد در فرمت دیجیتال در iTunes, Spotify, آمازون, موسیقی و ArkivMusic)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید