“آخرین چیزی که او می خواست’ نقد و بررسی: آن هاتاوی سزاوار بهتر از این

بزرگترین مشکل با آخرین چیزی که او می خواست و واقعا یکی از اساسی ترین این است که آن را یک چالش به دانستن آنچه در جریان است از گرفتن بروید. آن را کمک نمی کند که عملا هر شخصیت اصرار بر صحبت در اصطلاحات کنایه یا قیاس هر بار با باز کردن دهان خود را.

بر اساس جشن نویسنده آمریکایی جوآن Didion را eponymous کتاب, این فیلم باز می شود با اقیانوس اطلس پست خبرنگار النا مک ماهون (آن هاتاوی) و عکاس خبری آلما, Guerrero (Rosie Perez) که در سراسر پس از قتل عام در Morazan بخش السالوادور در سال 1982. به زودی پس از النا فایل های خود را کپی دفتر در السالوادور است حمله کردند و او و علما مجبور به فرار شد.

برش به دو سال بعد و النا سیاسی است, خبرنگار, درخواست وزیر امور خارجه به پرسش های ناراحت کننده در مورد نیکاراگوئه و برضد هواداران است.

آخرین چیزی که او می خواست

  • بازیگران: Anne Hathaway, بن افلک, ویلم دافو روزی پرز Edi Gathegi, Toby Jones
  • مدیر: Dee Rees
  • داستان: یک خبرنگار می شود بخشی از داستان او در تلاش است برای شکستن پس از موافقت خود را برای کمک به او را بیمار پدر
  • زمان اجرا: 1 ساعت و 55 دقیقه

النا می گوید دختر گربه که در مدرسه شبانه روزی, که او امیدوار است برای دریافت یک شغل در آمریکای مرکزی دفتر اما پس از آن با توجه به اخبار بد است که به جای حرکت به اقدام نزدیک تر است او را مجبور به پوشش ریگان انتخاب مجدد مبارزه است. در حالی که هنوز زیر را در آغوش داستان او کار کرده است در, پدرش, کیر (ویلم دافو) به طور ناگهانی نشان می دهد. در ابتدا در روح بزرگ او به عنوان یک سلاح برای مقابله کامل با یک پرداخت خوب آن است که بلیط خود را از دیک ebullience به زودی تبدیل به وحشت او پس از بستری در بیمارستان. و بنابراین او می پرسد النا برای پر کردن در برای او.

در حال حاضر اگر شما فکر می کنم این بخشی که در آن فیلم می رود به اکتان بالا حالت شما اشتباه خواهد بود. به جای آن را می شود حتی بیشتر غیر قابل درک به خصوص با النا را انتخاب کند. او به نظر می رسد به همه اعتماد و در عین حال هیچ کس.

در حالی که او در حال مبادله قرارداد و پرداخت برای مهمات در کوکائین به جای پول سیاستمداران در واشنگتن شده فکر کردن بیش از او چگونه می تواند در خدمت منافع خود به طور خاص درمان موریسون “مرد در نقطه ای در جهان داغترین نقاط” با بازی بن افلک.

این فیلم است که عمدتا به وسیله آن هاتاوی که در پیشبینی عملکرد جامد بازی “نترس و بیش محور” النا. آن را فقط بیش از حد بد است که او در یک فیلم بهتر.

ولگرد افکار

در حالی که غذا خوردن است که آمریکا بیشتر از دسر پای سیب با بستنی, وزیر امور خارجه به قیاس روی سه از آنها خوردن همان غذا. او می گوید درمان موریسون است که با استفاده از یک چنگال به استفاده از یک قاشق. “خراش به پایین طرف هیچ ماند. هیچ چیز از دست رفته است.” آقا یک چنگال را به کار فقط به عنوان به خوبی. (به جز زمانی که داشتن سوپ البته.)

مطمئن شوید که میز را درست اما نباید آلما دانستن تفاوت بین ‘خود’ و ‘آن’? و در حالی که در مورد این موضوع نباید النا گفته اند ضرب و شتم اثر’ و نه ‘تاثیر’?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>