زندگی و زمان ‘تاجر آنتونی Fernandes’

در حالی که در بورکینا فاسو راوی Prakash Pujari بود که تحویل به هند در دوشنبه زندگی می کردند با نام آنتونی Fernandes بود که به او داده می شود خود را در عالم اموات مربی Chhota راجان در سال 1994. Pujari کوتاه به نام تونی فرناندز و از آن استفاده می شود تا او فرار کرد به نپال پس از بمبئی جرم و جنایت پلیس شروع به جستجو برای او برای دخالت خود را در یک سری از پرونده های جنایی.

پس از فرار به نپال با همکاران Pujari تهیه گذرنامه جعلی صادر شده از Mysuru از طریق یک عامل و رفت به بانکوک در تایلند و پس از آن به اوگاندا که در آن او ادامه داد: راکت اخاذی.

زمانی که Pujari احساس کرد که پلیس هند شد و نزدیک کردن او معطوف به بورکینافاسو و در آنجا زندگی می کردند به مدت 12 سال در حال اجرا, هتل, پوشاک و کالاهای الکترونیکی کسب و کار قبل از گرفتن گذرنامه از کشور است.

Pujari معطوف به سنگال سه سال پیش. با استفاده از نام ویکی Fernandes او آغاز شده است مهاراجه رستوران’ ارائه غذاهای هندی.

با استفاده از بورکینا فاسو گذرنامه او سفر به بسیاری از کشورها از جمله مالزی و اندونزی و حتی به ایالات متحده آمریکا ADGP (نظم و قانون) Amar کومار Pandey گفت:, و اضافه کرد که تحقیقات برای تعیین هدف خود را از بازدیدکننده داشته است.

در حالی که در بورکینا فاسو Pujari خود را ادامه داد راکت اخاذی در هند.

او است که نام بیش از 97 مورد در سراسر عمده متحده در هند از جمله ماهاراشترا گجرات کرالا و کارناتاکا.

‘آیا شما از هند؟’

های جزئیات این عملیات به امن خود را بازداشت و استرداد او به هند Pandey گفت که او و تیم او رفت و به امن خود را بازداشت Pujari که مشخصه متزلزل خواسته آنها را در زبان هندی “آیا شما را از هند ؟ چگونه شما آمده اینجا؟”

“ما به او گفت که ما آمده اند به او را به عنوان او به نام” ما Pandey گفت.

در طول توزیع بیش از روند Pujari آگاه بود در مورد این روش و تحت استرس است. پس از توزیع بیش هند تیم او را به اعتماد به نفس او پیشنهاد چای به او احساس راحت است. به دنبال این Pujari همکاری در این سفر بدون هیچ گونه سر و صدا او نقل شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>