آنها می گویند قوانین به معنای شکسته شود. ما می گویند نیست. برای برخی از, به طور ناگهانی-در اعمال اجتماعی فاصله یک راه عجیب و غریب به بازی بازی های ذهن. Misanthropes ممکن است یک انگیزه قوی برای پارتی, کودکان و والدین درایو ممکن است هر یک از دیگر تا دیوار. اما در حالی که انزوا و عدم اطمینان در مورد coronavirus می تواند تلفات در سلامت روان ما — تنهایی و اضطراب درباره آینده و نگرانی برای عزیزان و — آن را نیز می تواند یک زمان به کشف لذت های ساده. افراد خلاق در سراسر جهان در حال به اشتراک گذاری چگونه خود انزوا نیاز نیست همه بد; آنها آن را انجام تمام زمان به فرو رفتن یادگیری ایجاد کنید. و آنها در حال گسترش کمک به دست دادهایم آنچه که ما می توانید سعی کنید در روز به حفظ سلامت عقل و حس خود را دست نخورده.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

نصیر الدین شاه, بازیگر-فیلمساز

من شده است با ابتلا به آنتونی بورگس کتاب من هنوز به عنوان خوانده شده. چند وجود دارد بهتر است نویسندگان به زبان انگلیسی; من می خواهم پیشنهاد دادن به او و برنارد شاو امتحان کنید. خواندن و صرف وقت با خانواده به جای شراب خواری-تماشای برخی از سری. من نیز [مسواک زدن در] شعر اردو و آموزش خودم را به خواندن و نوشتن اسکریپت پس وقت آن است که [نزدیک سه نمره و ده و احتمالا آلزایمر!] که یکی باید یادگیری چیزی جدید.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Adil Hussain, بازیگر

با شاخه های لغو شده من بیشتر به تماشای فیلم در خانه. من صرف بیشتر وقت آزاد من خواندن در انتظار اسکریپت. من تماشای فیلم و سریال [توصیه شده توسط بسیاری از دوستان] در آت سیستم عامل است. جانشینی; Nadine Labaki به شهر کفرناحوم; بلندترین صدای در, مدیر عامل شرکت, فاکس نیوز, Roger Ailes — آن راسل کرو در یک عملکرد فوق العاده پس از, ذهن زیبا. من در بر داشت این مستند پول کثیف و خونریزی لبه بسیار آشکار است. من هم کار من راه را از طریق یک دیسک سخت با سرپرستی من استاد بازیگری در ماه است. من تو را دیدم این فیلم چینی فوق العاده از 2013, بلبل, به کارگردانی فیلیپ Muyl. من فکر می کنم موبی برخی از زیبا-سرپرستی فیلم.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Twinkle Khanna, بازیگر-نویسنده-مقاله نویس

خود منزوی است نه منحصر به فرد برای افرادی که نوشتن; من تا به حال مدت زمانی که من در تلاش برای پایان مقاله. تنها معمای این بار: شما باید یک خانه پر از مردم رقابت برای کنترل از راه دور و فضای میز. من در تلاش برای انجام یک آزمایش جالب که در آن ما می تواند همه را در فضا و در عین حال کارهایی هم انجام دهید. بنابراین من با خواندن کتاب بر اساس فیلم و سپس تماشای فیلم با خانواده من. ما در حال تماشای رویاهای الکتریک در آمازون نخست تصویری و من بازخوانی گلچین توسط فیلیپ ک دیک. به اندازه کافی عجیب من هرگز به اطراف کردم به خواندن RK Narayan را Malgudi روز, بنابراین من سفارش یک کپی از سوامی و دوستان و پس از آن را ببینید که در روز نخست به عنوان به خوبی. پس از اف اسکات فیتزجرالد , گتسبی بزرگ بخشی از پسر من البته کار ما هم به تماشای فیلم. من تا به حال Satyajit Ray را Feluda اتوبوس در حالی که برای و برنامه ریزی برای انجام همان [آن را بخوانید و سپس به تماشای اقتباس] بنابراین ما می توانیم همه بحث در مورد آن با هم. من گوش دادن به پادکست ها مانند تخته سنگ تاریخچه راز از آینده در حالی که من راه رفتن سگ من. من در بازدید از ون گوگ در نمایشگاه تیت در سال گذشته اما در حال حاضر می خواهید را به یک تور مجازی از یک در آمستردام. بسیاری از موزه ها باید تورهای مجازی بنابراین این خواهد بود که زمان برای سفر به دنیای هنر بدون ترک نیمکت خود را. و در نهایت من را امضا کرده بود تا برای یک کلاس با مارگارت اتوود — چون من عشق ورزیدن به او — و در حال حاضر من فقط ممکن است پیدا کردن زمان برای انجام آن است.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Richa Chadha, بازیگر

من به تماشای همه چیز من فکر می کنم من باید گرفتن و برخی از نسخه های که من از دست رفته, مانند, Ayushmann,-starrer دختر رویایی و مدیر Rohena گرا است آقا. من نیز بالا تعمیر و نگهداری در Hotstar هر چند من کمی دیر به حزب. مانند بقیه جهان شاهد بودم سرایت و در حال حاضر من تماشای همه گیر. من نیز با خواندن یک کتاب توسط [صربی فعال سیاسی] Srdja Popovic به نام طرح برای انقلاباست که در مورد خنده و فعالیت. من با بهره گیری از دیگر سرگرمی, بیش از حد, مانند باغبانی در بالکن. من به مقدار زیادی از کار من را پشت سر گذاشته بود و من در نوشتن کتاب من در نهایت [بر یک خارجی مبارزه در بالیوود]. من مشغول به کار در یک زمین برای ارائه یک نمایش شب گذشته برای چیزی است که علی [فضل] و من در حال تلاش برای راه اندازی. راحتی فیلم:Mr هند. جزئیات:زندگینامه یک یوگی به دلیل آن است که در مورد معنویت و شادی. تماشا کنید: فیلم های مستند در, سلامت, محیط زیست و توسعه پایدار مانند آنچه سلامت و Cowspiracy: پایداری راز.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Rasika Dugal,بازیگر

من برنامه ریزی فعالیت های خاص برای خودم. یک چالش در حال اجرا — 3 متر در روز به مدت 10 روز. من همیشه ترس از ارتکاب به یک چالش بنابراین این یکی از جدید برای من است. من دو روز پایین بیایید ببینید که چگونه من کرایه. این است که در علاوه بر این به طور منظم تمرین/کلاس یوگا (ما همه ممکن است نیاز به ایمنی خوب به زودی). من شروع کلاس های موسیقی از دوشنبه. من دوست دارم آواز; آن آرام من. من هم امضا برای یک دوره رایگان آنلاین در edX — در دین جنگ و صلح است. با تمام است که اتفاق می افتد در کشور ما, من احساس ناامیدی هرگز مانند قبل. دانشگاهی بینش polarisation و مذهبی جنگ ممکن است کمک کند. در ضمن من پخت و پز — تنها مهارت من احساس می کنم من imbibed ژنتیکی. من هم از خواندن پرونده از اسکریپت ها و تماشای یک فیلم و یا یک سریال هر روز. داشتن فقط به پایان رسید که جاسوسی, من در حال حاضر تماشای باور نکردنی. من توصیه می کنم من از دست رفته بدن منیک درام/فانتزی, انیمیشن, فیلم. به زیبایی نوشته شده و ماهرانه visualised آن طول می کشد شما را از طریق یک سفر از تنهایی و عشق در یک شهر است. ازدواج داستان دیگری است. من فکر می کنم این موضوع [یک ازدواج اشتباه رفته] هر چند نسبتا شایع است یکی از سخت ترین را به تصرف خود در سینما. در عین حال این فیلم باعث می شود شما احساس نا امیدی و غم و اندوه و سردرگمی از عدم ازدواج به عنوان اگر شما در آن است. و در نهایت Gulon rang mein bhare. در حال حاضر در بالای لیست خود را از مورد علاقه های علی Sethi نسخه (از Coke Studio season 12) از فیض احمد فیض غزل. جالب آن نوشته شده بود زمانی که او در زندان در راولپندی در سال 1954.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Santosh Sivan, فیلمبردار-فیلمساز

من همه به تنهایی در بمبئی, تغذیه ماهی های من, انجام, تراس, باغبانی, خواندن و مرور. من تماشای وب سری چکیده: هنر طراحی در Netflix بکشد خواندن کنجکاو حادثه سگ در زمان شب و گوش دادن به موسیقی جهان.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Kajal Aggarwal, بازیگر

در میان پادکست, من لذت بردن از گوش دادن به [هندی آمریکایی کارآفرین و سرمایه گذار] نیروی دریایی Ravikant. من دوست دارم که چگونه او در مورد آموخته های خود را می دهد و پیشنهادات خود را. این اعتماد به نفس می آید از محل دانش و زمان سرمایه گذاری در خواندن. چیز شما باید بدانید در , پادکست توسط Josh Clark and Charles W چاک برایانت فوق العاده جالب است. من [اغلب گرفتن] Ted Talks و یکی از مورد علاقه من انگیزه بلندگو است Brene قهوه ای است. من هم گوش دادن به Simon Sinek. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در مذاکرات فوق العاده وجود دارد خارج وجود دارد. من دوست دارم گوش دادن به کتاب های صوتی به خصوص در حالی که پخت و پز, کار کردن [انجام قلب من] و یا هر گونه فعالیت که نیاز نیست من 100% با توجه. گوش دادن به این در حالی که خود را تکمیل کارهای دنیوی است یک راه عالی برای چند کاره هستند و آن را جالب.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Anurag Kashyap,فیلمساز

شما باید چیزی soppy دلیل است که شما صورت خود را لمس برای پاک کردن اشک. و یا حتی ترسناک به دلیل است که شما صورت خود را لمس. من پیشنهاد پلیسی و درام: مراقبانسری; تمام فصول Breaking Bad; جانشینی;stand تا کمیک; و کل بدن از کار مورد علاقه خود را به مدیران.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Taapsee Pannu, بازیگر

راستش من فقط نواز در فیلم که من از دست رفته به تماشای در سال گذشته و خواندن تمام اسکریپت ها [که] من به عقب بر گردیم با پاسخ. من به ندرت به تماشای فیلم چند بار; من احساس می کنم شما در حال اتلاف وقت در زمانی که بسیاری از آنهایی که جدید شما می توانید تماشا. توصیه من به خانه نشین: سازمان دیده بان میهن.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

بینا پل, ویرایشگر فیلم

من تماشای, احساس خوب, فیلم. آن زمان به احساس افسردگی و غم انگیز است. من انتخاب شامل هالیوود کلاسیک مانند کازابلانکا, صبحانه در تیفانی, نیش, تعطیلات رومی, حدس بزنید که’s آمدن به شام ، پس از آن وجود دارد برخی از واقعا خوب فیلمهای ایرانی به شراب خواری دیده بان — آثار مجید مجیدی, عباس کیارستمی و جعفر Panâhi. قدیمی, فیلم های هندی همیشه مورد علاقه مانند راهنمای, Umrao Jaan و DDLJ. آن را نیز زمان خوبی برای گرفتن برخی از فیلم های مستند در Netflix بکشد.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Geetu Mohandas بازیگر-مدیر

من نه کسی که شراب خواری ساعت. من لذت بردن از تنهایی من, و, وقتی که من در شکستن من لذت بردن از خواندن. در حال حاضر من دوباره خواندن برای nth زمان Amitav Ghosh را گرسنه جزر و مد. او یکی از نویسندگان مورد علاقه من. در یک زمان من می خواستم برای انطباق خود Sea of Poppies و من به او نوشت و در گوا. او گفت که حقوق کتاب با شخص دیگری. اما من خیلی خوشحال هستم, من قادر به ارتباط برقرار کردن با او. علاوه بر I am fine-tuning من اسکریپت برای فیلم بعدی. آن است که در آخرین مرحله است. در حال حاضر که من دختر Aradhana است و در خانه من ‘من زمان بسیار محدود است. من را به نگه داشتن او مشغول اند. او مجاز است تنها یک ساعت از تلویزیون مشاهده. بنابراین من واقعا مشغول است.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

راجیو Menon,مدیر

من در حال اجرا بود نویسندگان اتاق که البته قرار داده شده است در خود نگه دارد. اما من هنوز هم به نوشتن. این بار نیز با توجه به من یک شانس برای گرفتن کتاب های داستانی. من فقط به پایان رسید مردی به نام Ove توسط Fredrik Backman آن نور خواندن. جدا از موسیقی من شده است گوش دادن به ‘سیاره’ [هفت جنبش orchestral suite] توسط انگلیسی آهنگساز Gustav Holst. از UK Top 40, my میدارد که “خیره کننده چراغ” توسط The Weeknd و جدید جیمز باند تک آهنگ ” هیچ وقت به مرگ توسط بیلی Eilish. آن را کاملا متمایز از قبل Bond theme آهنگ ها, و من دوست دارم از آلبوم به عنوان به خوبی. من موفق به تماشای یک زن و شوهر از Malayalam, فیلم, بیش از حد — Anjaam Pathiraa و Ayyappanum Koshiyum. دومی موسیقی متن فیلم نیز بزرگ بود.

The living room edit: A social distancing to-do list curated by the film fraternity

Manoj Bajpayee, بازیگر

من در گیر Uttarakhand به من شلیک کردم به حالت تعلیق در مدت 10 روز. من نواز در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. من به تماشای این Irishman دو بار. آن است که باید برای بازیگران است. من شگفت زده هستم در مطلق تداوم این افسانه به تکامل در این سن. توصیه من به جانشینی. چیزی است که وجود دارد در مورد نشان می دهد که پس لعنت هیجان انگیز است. جدا از اجرای آن است که عوارض و غیر قابل پیش بینی از رابطه ای که من پیدا کردم خیلی جذاب است. Fleabag نیز باید برای همه, فقط برای دیدن درخشش هر بخش همه در همگام. آن است که یک مجموعه بزرگ به عقب در حالی که شما در حال جدا شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی