The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Jivraj سینگ (از Parekh & Singh)نوازندگان

چند روز گذشته بوده ایم به نوشتن آهنگ و نواختن سازهاي رسیدن به دوستان و خانواده ورزش و نشسته بی سر و صدا. تماشا کنید:زشت خوشمزه و دیو (Lil Dicky). مواد غذایی+سفر و کمدی خوب حواس او را پرت. بیشتر بدانید: MIT, سخنرانی, ‘چگونه به صحبت می کنند توسط پاتریک وینستون’. آن شگفت انگیز است. همچنین صدای گچ روی تخته سیاه واقعا تسکین دهنده! گوش دادن: Nischay یک لیست پخش P&S تراکم بالا در Spotify در — اینجا همه چیز برای تلفن های موبایل واقعا خوب است. دفعات بازدید: هر چیزی است که تجدید نظر به منافع خود اما نمی تحریک و یا مزاحم شما زیاده از حد است. نوشتن خوب بود و صدای خوب می تواند ذاتا دارای اثر تسکین دهنده.

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Kenny سباستین, طنز

گرفتن نمی شود که مرد (من کمدی ویژه در آمازون نخست ویدیو) مهم ترین فرد در این اتاق (من به زودی-به-منتشر Netflix ویژه) و Bahubali قسمت 1 و 2! و بازی Star Wars Jedi: Fallen سفارش و نیاز به سرعت گرما. آنها آنقدر همهجانبه آنها کمک کند در حالی که دور زمان بی دردسر. من راحتی مشاهده است که معمولا کلاسیک فیلم های هالیوود از 80s و 90s که من با آن بزرگ شده. من به تازگی binged به ایندیانا جونز, بازگشت به آینده, و ماتریکس سری. من عاشق تماشای همسر ویژه مانند Dave Chappelle را Killin”آنها آرام. مورد علاقه من رفتن به پلت فرم یوتیوب است. از زمانی که من 17 من عاشق تماشای ویدئوها از تمام ژانرهای; این است چگونه یاد گرفتم مهارت های من! من نیز با خواندن خلاقیت, Inc توسط Ed Catmull.

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Radhika واز طنز

اکثر مردمی که من می دانم که راه بیش از حد بسیاری نشان می دهد که آنها نیاز به گرفتن. اما اگر شما که نادر بشر است که مواجه شدن با وقت آزاد برای اولین بار در اینجا این است که چگونه شما می توانید برخی از quarantimepass. ورزش: در حالی که این چیزی است که من می خواهم به انجام حداقل من با استفاده از این سلول به ساخت شاگرد ، یوگا سلاح من است ، سعی کنید ‘یوگا برای مبتدیان’ یک برنامه رایگان (مورد علاقه من نوعی) و این روال می تواند کوتاه و شیرین و یا دیگر و sweatier. آن است تا به شما. تماشا کنید: من فقط binged دو نشان می دهد در Netflix بکشد. پس از زندگیترین آینه های خنده دار در مرگ [OK, من می دانم که شاید یک نمایش در مورد مرگ نیست بهترین رککو در یک زمان مثل این اما اگر ما می رویم به مرگ و سپس شما واقعا نمی خواهید به دست این] و آن جمعیت [آن را به خوبی انجام می شود که حتی اگر شما به دور از آن nerd به عنوان آن می شود شما به خودتان پیدا کنید به طور کامل شناسایی با همه چیز است که اتفاق می افتد]. گوش دادن/تماشا کنید: من کمی با وسواس Hollywood gossip. من احساساتی. چرا شما فکر می کنید من outted که کل “انجام یوگا’ کسب و کار به جلو! YouTube خانه محبوب من وندی ویلیامز و هدر مک دونالد. وندی یک تلویزیون نشان می دهد, اما آنها جریان طولانی بخش. همین کار را برای هدر, پادکست, آبدار, حرکت شبیه چمچه زنی. زنان خنده دار هستند و شما خود را كلیك كنید را احمق مشهور هالیوود رفتار. ما بالیوود وبلاگ هرگز رفتار می کنند که بد است.

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Ankur Tewari, خواننده و ترانه سرا

در حال حاضر من بازی بسیاری از Last of Us یک بازی کشتن زامبی در یک جهان پست آخرالزمانی به دلیل آن است که شبیه به آنچه اتفاق می افتد در خارج. من هم پیشنهاد بازی FIFA به دلیل آن را مانند یک بازی اجتماعی; شما می توانید آن را به صورت آنلاین با دوستان خود. این زمان بسیار خوبی برای خواندن کتاب. من معمولا تا غیر داستانی و ویلیام Dalrymple را هرج و مرج یکی از بزرگ برای نگه داشتن شما را از صفحه نمایش و رسانه های اجتماعی که در آن وجود دارد مقدار زیادی از نیمه پخته اطلاعات و هیستری. من خواندن لئونارد کوهن شعلهشده که او آدم — مجموعه ای از اشعار خود را که برخی از آنها ساخته شده اند به آهنگ. من نیز ساخت لیست پخش و قدیمی نوار ترکیبی و ارسال آنها را به دوستان [من یک شیرجه عمیق به ’80s برای تولد یک دوست]. زندگی می کنند و مربا در Instagram.

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Appupen, هنرمند گرافیک

زمانی که من هستم نه من می خواهم به خواندن استخوانآمریکایی سری کتاب های کمیک جف اسمیت. آن است که به راحتی من می توانم از فکر می کنم. برخی از این تاریکی اما آن را نیز یک فانتزی حماسی نوع از چیزی. من هم لذت بردن از هر چیزی توسط Mœbius [نام مستعار استفاده توسط هنرمند کاریکاتوریست و نویسنده ژان هانری گاستون Giraud]. بصری آن است که بهترین جهان موازی و یا فرار ، او کلید که دیگر از جهان که در آن من سعی می کنم برای رفتن. در نهایت وجود دارد فیلم توسط Rolf de Heer هلندی استرالیا فیلمساز. آن را زیبا فیلمسازی.

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Naveen ریچارد طنز

وجود دارد چیزی در مورد آن احساس خوب 90s در فیلم هایی مانند فارست گامپ, Cast Away, you’ve Got Mail و خانه به تنهایی. هنگامی که شما آنها را تماشا و شما احساس می کنید مثل یک بچه دوباره. وجود دارد نشان می دهد به نام جامعه توسط خالق Rick and Morty. آن فوق العاده بود تو رفتگی در دیوار [هر قسمت یک سبک متفاوت] و خنده دار, و چیزی است که مردم نیاز در حال حاضر. در زمان شما می خواهید فرار از اتاق. این نیز زمان خوبی برای گرفتن در موسیقی با کیفیت. برخی از آهنگ های مورد علاقه عبارتند از: “کمی مانند سحر و جادو” توسط شاه برداشت [آن را به شما یادآوری می کند که جهان به گونه ای است که یک جای بد], ‘Lovely Day’ توسط Bill Withers [یک آهنگ صبح] و “راضی ذهن” توسط بابی Hebb [می گوید شما را به لذت بردن از چیزهای ساده در زندگی].

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Raghu Dixit, نوازنده

من صرف زمان با خانواده من برای دو هفته گذشته. من به تماشای عشق Mocktail در آمازون نخست تصویری. این آمار کانادا فیلم و, من را ساخته اند جالب موسیقی در آن است. Ayyappanum Koshiyum یک دیگر است. آن را ساده داستان قدرتمند ساخته شده توسط باور نکردنی اقدام توسط Prithviraj و Biju منون. خوب سری Mindhunter در یکی از بهترین روانی تحقیقاتی پلیسی در اطراف. التیام یک فیلم مستند (در Netflix بکشد) اگر شما نیاز به چیزی به شما الهام بخش در زمان مشکل به عنوان این. و در نهایت وجود دارد پانچ برادران – Live at Paramount تئاتر در یوتیوب. یکی از بهترین های زنده عمل می کند, آن است که یک تحریک کننده کنسرت تصویری توسط یک باند انجام زندگی می کنند.

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

جایا bret michaels, فعال

من شده اند با تماشای پول های کثیف در Netflix بکشد. آن است که مرا به فکر کردن در مورد چگونه بسیاری از آنچه که اشتباه است در جهان از جمله راه ما درد و رنج در حال حاضر این است که در مورد از دست دادن و یا تمایل برای پول است. قطعا آن زمان به rejig ذهن ما و اولویت های ما است. Vikram Sampath به من کتاب جدید خود Savarkar. شده است وجود دارد بسیار مخالفت با آن توسط افرادی که نه خواندن آن را – آن را تنها مواد آرشیوی; آنها در حال گرفتن نیست هر کسی طرف است. این فقط واقعیت است و ما باید بدانند که حقایق قبل از اینکه ما را در تصمیم گیری و یا فرم نظرات. من رفتم به یک روشن متحرک به تازگی و تمام مخاطبان بود و نه حتی آماده به حتی فکر می کنم در مورد نگاه کردن به آن عینی است. من نمی خواهم که مرتب کردن بر اساس چیزی که من خواندن است که در حال حاضر.

The living room edit: Artistes on how to social distance and chill

Alicia Souza, illustrator

من تماشای , نمک, چربی, حرارت, اسیدهای Netflix بکشد نشان می دهد بر اساس ثمین نصرت بهترین-فروش کتاب. آن است که غذای مورد علاقه من نشان می دهد. فصل دوم Sumukhi Suresh Pushpavali است که در آمازون نخست تصویری. من می دانم و دوست دارم شخصیت. و وجود دارد جوانه زدن نشان می دهد. مجموعه شرح زندگی علامت Corrigan و جرمی ‘Jez’ Usborne دو ناکارآمد دوستان که به اشتراک گذاشتن یک آپارتمان در لندن است. آن است که مورد علاقه من کمدی انگلیسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی