مدرس بازیکنان تثلیث است مجموعه ای به تور آمریکا و کانادا

یکی از مدافعان از موسیقی جهان Muthuswami Dikshitar استفاده می شود برای سفر از kshetram به kshetram با باند خود را از شاگردان و تشکیل آهنگ بی مطالعه. به همین دلیل است که بسیاری از آهنگ های خود را بحث گسترده از معبد, معماری های مختلف خدایان و دیگر چنین مشاهدات. قطعات کمتر شناخته شده حقایق تاریخی مثل این است آنچه را نویسنده Seetha راوی داستانی جهان شامل تثلیث موسیقی های Carnatic — Thyagaraja Swamy, Muthuswami Dikshitar و Shyama Sastry — در قالب داستان های کوتاه. آن است که در نوامبر سال 2018 است که این به هم پیوسته جهان در زیر ترجمه Prabha Sridevan زمان به مرحله در قالب تئاتر آمیخته با زنده موسیقی در یک نمایش با عنوان تثلیث. و در حال حاضر مدرس بازیکنان تثلیثیک کامپیوتر Ramakrishna کارگردان است تمام مجموعه به تور ایالات متحده و کانادا بیش از ماه های مارس و آوریل.

“من تا به حال در ابتدا خواندن Seetha راوی داستان های ترجمه شده توسط Prabha Sridevan در هندو یکشنبه مجلهدر سال 2017 بیش از سه دوره متوالی روزهای یکشنبه” به یاد می آورد Ramakrishna که در ادامه به تدبیر آنها را به یک روایت که می دهد یک نگاه اجمالی به هر یک از این نوازندگان زندگی می کند. داستان در واقع قادر به اعطای وام یک تجربه متفاوت است زیرا آنها ترکیب کاملا متفاوت انجام ژانرهای هنری — زنده موسیقی و درام با توجه به مدیر. آن را تحت فشار قرار دادند امکانات تئاتر موسیقی بیشتر است. تصمیم به بازیگران Carnatic نوازندگان در نقش های عمده ای بود که آزمایش دیگری که مشغول به کار در این بازی را به نفع. “و این نوازندگان که خود را مؤمن زیر را در موسیقی, دایره. ما Vijay سیوا بازی Muthuswami Dikshitar, Gayathri Venkataraghavan به عنوان Lalitha (همسر Shyama Sastri) و S Sunder به عنوان Thyagaraja می گوید:” مدیر.

پس از اجرای موفق در چنای در نوامبر 2018, تثلیث در ادامه به صحنه چندین بار در سالن های مختلف در شهر و در حیدرآباد. “در طول Margazhi فصل بسیاری از افرادی که متعلق به خارج از کشور احساس کردند که بازی به خوبی کار می کنند به خصوص برای دومین و سومین نسل از هند مهاجر در خارج از کشور می گوید:” Ramakrishna, و اضافه کرد که بسیاری از کودکان از نسل جوان در حال آموزش در موسیقی و دیگر کلاسیک هنرهای نمایشی به خصوص در ایالات متحده است. و از آنجا که این بازی است که در فارسی آن را می شود همه در دسترس تر برای همه نوع از مخاطبان است. “ما بسیاری از بازخورد گفت: انگلیسی ها به نظر نمی رسد خارج از محل. زبان نیست و تبدیل به یک مانع و این باعث شد تا حد زیادی به موفقیت این نشان می دهد” می افزاید: Ramakrishna.

جالب Ramakrishna شده است کارگردانی و پنج غیر آواز محلی بازیگران از هر یک از شهرستانها آنها را به تور از طریق اسکایپ در طول سه ماه گذشته. آنها را یکپارچه با این تیم پس از رسیدن به این شهر است. “این یک رمان ورزش برای من,” او می گوید. “با توجه به محدودیت های مالی, ما قادر به گرفتن تمام بازیگران. ما در حال سفر با شش خوانندگان و چهار شخصیت های دیگر از هند و منابع دو خواننده از ما که سفر خواهد کرد با گروه,” او می گوید:, و اضافه کرد که این شده است یک بازی هیجان انگیز, ورزش برای اولین بار در مدرس بازیکنان.

بازی در کل دارای نه بهینه سازی شده است و در هر راه. بیشتر آهنگ ها و مطالب اضافه شده به گسترش بازی 30 دقیقه آن را دو ساعت و پنج دقیقه. “در ما هنجار دو ساعت است و ما تا به حال همچنین متوجه شدم که این آهنگ ها که بسیاری از مصرف کنندگان می گوید:” Ramkrishna. علاوه بر این, بیشتر, تاریخ ثبت در مورد مدافعان اضافه شده است به این روایت است. هر چند داستان متفاوت هستند آنها بافته شده با هم توسط یک sutradhara که سفر را از طریق آنها. در حالی که گاهی اوقات او یک بخشی از داستان; گاهی اوقات او نیست. اما جذاب ترین واقعیت است که روابط هر سه با هم است: “هر سه نفر از آنها متولد می شوند در تهیروورور و باید در زندگی و اطراف تانجاوور در همان زمان” نتیجه گیری مدیر.

تثلیث برگزار خواهد شد در تورنتو, هوستون, Austin, آتلانتا و شیکاگو, لس آنجلس, San Jose, فیلادلفیا, نیوجرسی و دالاس از 7 مارس تا آوریل 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>