مرد پشت مهاتما

Vikram Sridhar سفر به بسیاری از ashrams گاندی همراه بود از جمله کسانی که در Baroda, Nagpur و احمدآباد بیش از یک سال گذشته. “در مقایسه با Sabarmati گاندی صرف زمان بیشتری را در پربندر Nagpur و Sevagram,” او می گوید. “من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن جنبه های مطالعه من با مردم است.” Vikram خواهد شد ارائه جنبه های مختلف گاندی و افراد نزدیک به او را در قصه گویی, جلسه, Mohandas به مهاتما گاندی در مارس 18. Vikram علاقه گاندی موجب زمانی که به عنوان یک دانش آموز او را تماشا کمال حسن Hey Ram. “من شده اند به بسیاری از مکان های که گاندی بازدید در هند است.”

The man behind the Mahatma

Vikram نیز تحقیق برخی از افراد نزدیک به مهاتما از جمله شخصی, منشی, Mahadev دسای که صرف 30 سال با او. “دانشگاهیان ممکن است بدانید در مورد او اما نه عموم مردم. در دفتر خاطرات خود دسای است مستند جالب حکایات در مورد گاندی از جمله مواد غذایی خود را در تنظیمات. وجود دارد, عکس های کمیاب نیز هست. خاطرات در گجراتی سوابق گاندی نگرانی برای دیگران. ‘هنگامی که گاندی دیر از خواب بیدار در شب او با استفاده از کفش های ساخته شده از مواد نرم به طوری که به مزاحم دیگران.” دسای به خاک سپرده شد در کنار Kasturba گاندی در Aga Khan کاخ در پونا در سال 1942.

زمانی که گاندی ملاقات ملکه Travancore, Rani لاکشمی بای او قدردانی خود را به سادگی. ‘”من یادگیری به روش ساده’ او به او گفت. این اشاره در مانو Pillai کتاب نیز هست.”

Thillaiyadi Valliammai بودم از آفریقای جنوبی که در مبارزه برای استقلال هند. “Valliammai بزرگ-پدر و مادر بودند از داخل تامیل نادو و کارگران مهاجر در آفریقای جنوبی. اگر چه او تا به حال نه در هند زندگی می کردند او همیشه گفته گاندی که او را برای مبارزه با او مادری. در لندن Shyamji کریشنا Varma مسئول گاندی با توجه به دیگر مکاتب با توجه به اجتماعی و برابری زنان. “وجود دارد یک موزه در Varma در Kutch.”

گاندی مراقبت از Sevagram معلم Parchure بنارس بود که جذام رفت و یک راه طولانی در از بین بردن انگ اجتماعی متصل به این بیماری است. “گاندی نگرش تبدیل فکر و هموار کردن راه برای یک بیمارستان جذام در وردها در نزدیکی ناگپور.”

Vikram می گوید: او همیشه می پرسد کودکان برای مشاهده و خواندن در مورد مردم و شرایط آنها رشد می کنند تا با. “فقط به عنوان افرادی بودند که پشتیبانی گاندی در سفر خود را وجود دارد می تواند یک فرد که می تواند در غنی سازی زندگی خود را.”

Vikram است یک شرکت حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان یک تئاتر پزشک. “منافع من کشش از Ethnology به کار اجتماعی می گوید: Vikram که به داستان سرایی توسط شانس. “در طول یک سفر رسمی به آتلانتا ما تا به حال یک کارگاه قصه گویی با یک میزبان از منابع به هند و فرهنگ عامه. در بازگشت من به اشتراک گذاشته یک داستان از دیدگاه یک تئاتر فرد است. که آغاز کاوش در هنر فرم.”

یک ساعت داستان سرایی عملکرد زوم نیز در دسترس خواهد بود به عنوان یک ضبط به شرکت کنندگان ثبت نام برای یک روز برای ₹150. در مورد نگرانی های ایمنی در زوم Vikram می گوید: “زوم آمده است تا با یک رمز عبور است که می تواند به اشتراک گذاشته شود با افرادی که ثبت نام.”

Mohandas به مهاتما گاندی توسط Vikram Sridhar است در آوریل 18 از 6 بعد از ظهر.

برای resistrations ورود به بیت.ly/MohandastoMahatmaStorytelling

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>