مکانیک تهیه و انتقال

برای قطعات گروه تئاتر است که در آن بازیگران هرگز پس از ترک این مرحله چه می شود همه مهم هستند انتقال بین صحنه — چگونه عمل تنظیمات و خلق و خوی segue در تبدیل راه های از یک مجموعه قطعه بعدی. اما اغلب حتی در پروژه های با تمدید دوره از تمرینات انتقال هستند گاهی اوقات afterthoughts قرار دادن به جای بسیار نزدیک تر نشان می دهد-از تاریخ ممکن است در نظر گرفته شود مطلوب با اضطراب مرحله manager. شده اند وجود دارد موارد که بازیگران پرتاب شده است در پایان عمیق به شکل راه خود را از یک صحنه به بعد آنها, البته, شده است تا به وظیفه.

زودگذر انتگرال لحظات

گذار خالص مکانیک یا آن را شامل برخی از صنایع دستی در بخشی از این بازیگر? هنگامی که دو برابر به عنوان یک تقریبا بی مطالعه stagehand یک بازیگر باید نمایش دقت و زمان بندی و توانایی برای تبدیل شدن به بخشی از مبلمان در حالی که همچنین زنده ماندن به عنوان یک شخصیت و یا به سادگی یک شکل در این زمینه هنوز در پردهی معنی. جاروب دور در آورده و یا در غرفه هستند و در اصل مصنوعی و عصا (اگر چه برخی از enterprisingly آنها را به عنوان co-بازیگران) است که به کمک بازیگران به شخصیت آنها بازی کند. اما چند tasking به عنوان یک عملکرد اضافی هنگامی که هنوز هم خانههای گلی خالی بیش از یک شخصیت انگیزه سختی است بخواهید در زمان به خصوص برای کسانی که ممکن است مایل به از دست دادن خود را در یک عملکرد پس از رسیدن به حقیقت فرار روکش از یک ‘اقدام’ مجری. آن را اغلب به نظر می رسد بیش از حد تلاش برای انتقال است که ممکن است در گذشته همه از شانزده فقره است. به همین دلیل است که ما باید تولید دستیاران و محو استراحتی در استاندارد ترین مسئله تولیدات تئاتر.

با این حال محو شدن ناشران در تئاتر در حال حاضر شروع به در نظر گرفته شود با درجه ای از سوء ظن است. چیزهایی که به دست انداز در تاریکی پنهان چهره های سکندری در مورد تب و تاب بودن-نوار آشکارا ترسیم فقط در مورد هر چیزی و یا به سادگی یک پارگی در مرحله دادرسی و فقط زمانی که درام بود شروع به درگیر شدن. مخاطبان به طور فزاینده ای انتظار می رود هر دو غوطه وری و seamlessness به منظور آرام به رضایت بخش تئاتر-رفتن تجربه بین بردن برنج حمالت و پشت صحنه توطئه. آیا آنها حق دارند به عمد این تعلیق ناباوری یک سؤال دیگر است اما معمولا دانشگاه علوم پزشکی مشهد در صندلی مدل از عملکرد تاثیر می گذارد راه ما ایجاد تئاتر ما خیلی بیشتر (خائنانه و یا در غیر این صورت) از ما ممکن است مراقبت از اعتراف.

خوب تنظیم عملکرد

اما چیزی است که به توان گفت در مورد بازیگران’ کار و فرآیندهای قابل مشاهده بودن در صحنه است. اغلب ما متوجه نمی, بازیگران, ‘کار’ از آنجا که ما خریداری چشمگیری به جهان آنها ایجاد کرده اند برای ما فقط با ضربه محکم و ناگهانی از انگشتان دست خود را در یک شیوه ای از زبان. این effortlessness از “بودن” باعث می شود ما بر این باورند که آنها حضور در مرحله تقریبا facile است که در آن هر چیزی است اما از آنجا که حتی بازیگران که نمی رسیدن به هر نوع مهارت در مرحله قرار دادن در کار است. خون-اجازه می آید با چمن. بازیگران مانند sportspeople در واقعیت آنها احساسی از ورزشکاران که گذشتن از طول عمر در آنچه که ممکن است یک بازی را محدود زمان در حال اجرا. مخاطبان سوار همراه برای سفر و گاهی یک عملکرد ممکن است عوارض عاطفی در آنها اما هرگز فیزیکی تلفات. به همین دلیل است که تماشای تئاتر به عنوان نیابتی فعالیت به عنوان هر یک از دیگر. به همین دلیل است که تماشای بازیگران سرحال تا قبل از نشان دادن یک رویداد نمایشی را در خود دارد و حتی یک امتیاز بسیار شبیه چگونه تنظیم از ابزار موسیقی است که شامل یک ارکستر می گیرد در نظر کامل است. کسانی که ناسازگار آغاز به عنوان مهم بخشی از کنسرت رفتن تجربه به عنوان وام های افتتاحیه یک فیلم – ما احساس فریب خورده اگر باز فریم پرش مستقیم به عمل است. در عین حال ما شده جزئی به پرده ها کشیده در بسته و تاریک سالن به دلیل ‘شروع خط از یک بازی است که هنوز هم مقدس و حرمت آن باید حفظ شود. و پس از آن بوده است عبور آن است که در آرامش زندگی می کنند که عملکرد ما را حمل در سراسر. و بله انتقال کمک به عنوان بسیاری از لحظات به مزه مزه به عنوان سنگین ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>