پزشکی مشاور برای استیون سودربرگ را “سرایت’ در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus

اپیدمیولوژی ایان Lipkin که به عنوان پزشکی مشاور در استیون سودربرگ هالیوود, درام, سرایت, دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

این فیلم در مورد گسترش بسیار مسری و کشنده ویروس آمده است در آگاهی عمومی به عنوان جهان چنگ زدن با کوروناویروس. این فیلم قابل پیش بینی است که با بهره گیری از افزایش محبوبیت.

Lipkin, 68 نشان داد او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در مصاحبه با فاکس کسب و کار. او گفت که او تا به حال یک ایده که در آن او در تماس با این ویروس است اما به استادانه درست شده بیشتر گزارش Hbo.

“من می خواهم بگویم در این نمایش امشب این تبدیل شده است بسیار شخصی برای من است. چون من COVID از دیروز. آن را پر از بدبختی است. اگر آن را می توانید به من ضربه می تواند ضربه میزنن. این پیامی است که من می خواهم برای انتقال او گفت:” در طول مصاحبه.

“این فوق العاده مهم است که ما هماهنگ هر چه محدودیت های ما در سراسر کشور است. ما متخلخل مرزهای بین کشورها و شهرها و مگر ما سازگار ما not gonna get پیش از این چیزی که چه در نیویورک و شیکاگو و واشنگتن انجام شده است بسیار مفید و من می خواهم برای دیدن که اجرا شده به طور گسترده در سراسر ایالات متحده,” او گفت:.

Lipkin که در خدمت به عنوان مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی یکی از چهره های پیشرو در مطالعات علمی از ویروس نیل غربی و کوروناویروس سارس در اوایل 2000s.

او همچنین در بازدید از چین در ماه ژانویه در طول coronavirus برک آوت وجود دارد و تا به حال از خود جدا خود را برای دو هفته. Lipkin هشدار در مورد ویروس تبدیل به یک بیماری همه گیر است که آن را تبدیل به گسترش به کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

Lipkin موافقت کرده بود به کار بر روی سودربرگ این فیلم به دلیل فیلمساز وعده داده شده را به دقت نشان دهنده علم در پشت گسترش یک ویروس است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز twebsite تعداد کل coronavirus موارد ایستاده در 436,159 در سطح جهان است. این بیماری همه گیر را کشته است 19648 نفر در سراسر جهان از آن برای اولین بار پدید آمده در چین در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر