رفتن صرفا توسط Shan وینسنت د پل ارتباط شما انتظار او را سریع زبان, از خود راضی ، اما بیش از یک تماس تلفنی تورنتو اقامت برای تلفن های موبایل آرام و اندازه گیری در فکر است. او گریز از مرکز سری از ‘Mridangam Raps’ به ضرب گلوله او را به شهرت جهانی به ویژه در جنوب آسیا جامعه و پا زدن خود را آغاز اولین تور هند این هفته است.

او به تازگی débuted این Mridangam Raps سری زنده در VH1 مافوق صوت در جشنواره پونا با او همدست Yanchan (Yawn-sin). Yanchan نقش mridangam — ضربان شما انتظار می رود به شنیدن در سبهادر کنار konnakol. به جز این konnakol در اینجا این است که به جای شان را raps. ببنج سر خود را به ضربه چشم بسته او پرتاب میله های زندان در مورد نمایندگی براون خواننده های رپ, Tamil فرهنگ و تجربه مهاجرت.

دومی به شکل بخشی جدایی ناپذیر از سومین و آخرین آلبوم: آهنگ از آن او خواهد شد در تور هند. “ساخته شده در جففنا ترین سرگذشتی کار من تا کنون انجام داده ایم. آن را می گوید داستان من از سریلانکا به کانادا در جنگ در سریلانکا من کاتولیک تربیت در تورنتو ، من لمس کرده اند بر این چیزهایی که در کار قبلی من اما این اولین بار است که من در نهایت داستان من و ارتباط با من تامیل و قهوه ای به مخاطبان می گوید:” شان.

فرار از جنگ

شان بوده و زمانی که پدر و مادر او تصمیم به ترک جففنا در سال 1986 درست زمانی که سری لنکایی, جنگ داخلی بود دم. “ما نقل مکان کرد به مونترال به عنوان پناهنده و بدون هر گونه مقالات با تکیه بر شبکه های زیرزمینی از مهاجران,” او می گوید. خانواده اش متکی جنوب آسیا جامعه به آنها منتقل شده از مونترال به تورنتو که کمک خواهد کرد که آنها را در گرفتن گذرنامه شغل و دیگر اتصالات.

جوانترین از پنج پسر خانواده شان به یاد می آورد که چگونه پدر و مادر خود را مشغول به کار و مشاغل متعدد در رستوران ها و کارخانه ها و در یک نقطه “من کل خانواده تحویل روزنامه ها. ما را به نوبت بیدار شدن از خواب در 5 هستم.” در نهایت آنها تاسیس یک فروشگاه مبلمان است که به خانواده و کسب و کار. موسیقی تامیل و یا در غیر این صورت نبود بخش عمده ای از وینسنت خانواده است. “به همین دلیل است که هیپ هاپ بسیار ویژه بود به من. این چیزی بود که من کشف در خود من,” او می گوید.

The mridangam rapper who is re-imagining hip-hop

مانند بسیاری از مهاجر قهوه ای کودکان و نوجوانان در ایالات متحده و کانادا قبل از او هیپ هاپ شد یک هویت برای شان. “من به یاد داشته باشید تماشای یک ویدیو موسیقی توسط DMX و درک وجود دارد که کل جهان متفاوت خام و ریشه در اصالت” او می افزاید. داشتن یک کودک خلاق, که آیا آن را نقاشی و یا نوشتن داستان های کوتاه و تغزل در هیپ هاپ به خود جلب کرد و او را در. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه تورنتو, او شروع به رپ و ضبط فیلم حرفه ای. “من رشد نمی کند تا با هر گونه آموزش کلاسیک. اما با رپ, شما نمی نیاز به هر گونه که قادر به داستان خود را بگویید.”

گرفتن کلاسیک در

بدون در زمینه موسیقی کلاسیک خود را Mridangam Raps به نظر می رسد حتی بیشتر تجربی است. “من تا به حال کار کرده با Yanchan قبل از اینکه در چند آهنگ و یک روز فکر می کردم چرا ما را امتحان کنید فقط raps با او بازی mridangam. ما ثبت تصویری بر روی آی فون و فقط آن نوشته شده. بلافاصله آن را منفجر کرد و ما می دانستیم که ما بر روی چیزی که می گوید:” شان. او حفر کمی به موسیقی قبل از ضبط و یک چیزی که او در بر داشت کاملا متفاوت را تجربه در رپ و Carnatic بود و کمتر در مورد فنی و اطلاعات بیشتر در مورد نگرش است.

“رپ یک فرهنگ که در آن شما در حال لاف زدن و فخر تلاش به شما بگویم بهترین بودن با صدای بلند و ساینده,” او می گوید و اضافه می کند “Carnatic از سوی دیگر فروتن است. شما انجام نشستن بر روی زمین است. بنابراین رپ در حالی که من در ورود به آن جهان من آموخته که چگونه فروتنی و معنوی آن است. شما می توانید آن را بر روی هنرمندان و چهره بیش از حد است که آنها در حال شنود گذاشته به این انرژی بالاتر متصل به چیزی بیشتر.”

با وجود شان را در درک چگونه متفاوت دو جهان هستند فیلم های خود را دریافت کرده اند سهم خود را از توپخانه ضد هوایی از purists محکم مروارید خود را در “الهی” mridangam استفاده بعدی به نفرین های رایج در raps. “این اجتناب ناپذیر است کسی که در جهان به عنوان آنها استفاده می شود برای است که قطع شده می گوید:” شان و نه بیش از حد زحمت. “اما آن است و نه حتی در مورد فحش برخی با تعصبات در برابر رپ و فرهنگ سیاه و سفید و من تحمل است که” او می افزاید.

تور هند

  • مارس 11: بمبئی – کلاس استاد @ واقعی مدرسه موسیقی
  • فوریه 12: Dharavi – کارگاه @ Dharavi سنگ
  • فوریه 14: بنگالور @ Fandom
  • فوریه 22: Chennai @ جهانی Isai جشنواره 2020
  • فوریه 29: Chennai @ Bay146

چالش در حال حاضر برای شان این است که به تمرکز در مورد چگونگی تکامل این سری هم از نظر بصری و صدا و حکیم است. “من نمی خواهم در گیر می شود همان چیزی که به انجام,” او می گوید. Remarking که هند بود رفتن را از طریق یک رنسانس هیپ هاپ, او می گوید: “فرهنگ رپ فیوز با جنوب آسیا کشت بدون زحمت است.” در این تور هند, او به نظر می رسد به جلو به همکاری با هنرمندان او در دیدار اینجا.

در حال حاضر هر چند او وفادار همکار و منتقد در چهار سال Mimi که تف میله در او دندانه دار راه در حالی که او beatboxes. “اگر او دوست داشت هر یک از آهنگ های من, من می دانم این خوب است,” او می افزاید.

شان را در Chennai در جهانی Isai جشنواره در تاریخ 22 فوریه و در خلیج 146, Savera, در مارس 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی