‘مومیایی’, ‘تنتن و میلو” و 10 دیگر فیلم ماجراجویی برای تماشای طول قرنطینه

شما هم بزنید دیوانه در انزوا? آلمانی ها به طور طبیعی باید یک کلمه برای آن — fernweh که ترجمه را به یک تمایل قوی برای سفر که در آن لطمه می زند! قبل از اینکه شما دست از شماره تلفن خود را در رسانه های اجتماعی مانند ریتا ویلسون, شاید شما می تواند چک کردن این سرگرم کننده swashbuckling فیلم فلفلی با فوق العاده ساده تاریخچه انسان شناسی, اسرار و گنج. چگونه ایندی کرک یک کد است که حل شده است برای هزاران سال? به دلیل وجود یک B در هر دو و همچنین به خاطر او است که هریسون فورد که شما به یاد داشته باشید آیا Kessel اجرا در کمتر از 12 parsecs. در اینجا یک لیست از فیلم ماجراجویی از ’80s, به noughties که شما را در یک سفر بر سحر و جادو چرخش کشتی…

Raiders of the Lost Ark (1981)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

ماجراهای ایندیانا جونز باستان شناس است که او haring آن از پرو به نپال و قاهره با توقف در unnamed سلیمان به خوبی از روح و گاه یک کلاس درس است که نفس نفس خطر ناک. تندرست بولدر هنوز هم شما را پر می کند با شوک و ترس جان ویلیامز نمره محرک نازی ها مناسب ماهواره و اثرات gobsmacking. هریسون فورد کامل با گاو شلاق و فدورا به عنوان ایندی میشود فیلم هموار, روش سوارکاری, بیش از مضحک بیت است.

استیون اسپیلبرگ به دنبال Raiders of the Lost Ark با ایندیانا جونز و معبد رستاخیز (1984) که در سریلانکا دو برابر هند و Amrish Puri بود خیلی مناظر جویدن به عنوان بد مولا رم. آن را دشوار است به هضم سرد مغز میمون و تمام. ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی (1989) آورده نازی ها عقب مقدس و شون کانری به عنوان ایندی پدر. مناقشات سیاسی بین پدر و پسر بودند سرگرم کننده و رز قرمز سنگها از پترا احساس آخرتی. Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) نقل مکان کرد و عمل به ’50s. کیت بلانشت دوست داشتنی بود به عنوان شر روسیه عامل ایندی می یابد و خانواده وجود دارد شایعات ایندیانا جونز 5.

سرگرم کننده واقعیت: نویسنده جورج لوکاس Alaskan malamute بود به نام ایندیانا و الهام بخش بود برای Chewbacca.

Romancing the Stone (1984)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

Romancing the Stone کارگردان Robert Zemeckis و عاقبت The Jewel of the Nile (1985) کارگردان Lewis Teague ستارگان کاتلین ترنر به عنوان رمان نویس رمان خوان وایلدر, مایکل داگلاس به عنوان عجیب و غریب پرندگان قاچاقچی Jack T. کلتن (سیاسی نادرست من می دانم) در حالی که Danny DeVito است بددهنی رالف. وجود دارد یک نقشه گنج تلاش برای یک افسانه gem, سفر به Cartagena یک تمساح حریص و همه فن حریف خائنانی — در تمام مواد ضروری برای rip-خروشان سوار در فیلم.

شاه سلیمان معادن (1985)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

شده اند وجود دارد بسیاری از سازگاری هنری رایدر نحیف 1885 رمان شاه سلیمان معادن اما این یکی استفاده می شود به هوا در تلویزیون اغلب. ریچارد چمبرلین که در زمان ما از آن به عنوان تضاد کشیش رالف د Bricassart در مینی سریال The Thorn Birds (1983) به عنوان ستاره swashbuckling Allan Quatermain. این فیلم به کارگردانی جی لی تامپسون همچنین ستاره شارون استون به عنوان جسی که استخدام Quatermain برای پیدا کردن پدرش. وجود دارد جواهر معادن و جادوگران شیطانی ملکه سبا گنج آدمخوارها و حریص آلمانی. سنگ و چمبرلین تلافی نقش خود را در عاقبت Allan Quatermain and the Lost City of Gold (1986).

کنگو (1995)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

قاتل گوریل شهر از دست رفته از Zinj نادر الماس آبی اجباری سفید شکارچی اسب آبی گرسنه وحشی شبه نظامی و یک انفجار آتشفشان — هر کلیشه پرتاب شده به این فیلم بر اساس یک کتاب توسط مایکل کرایتون. به کارگردانی فرانک مارشال, ستاره فیلم Laura Linney به عنوان کارن راس سابق CIA که منجر سفر به کنگو در جستجوی او نامزد که می رود از دست رفته پس از ارسال یک پیام مرموز. Dylan Walsh نقش پیتر الیوت یک primatologist که گوریل, امی, ارتباط با تبدیل زبان اشاره به گفتار بشر. پیتر بخشی از این سفر به عنوان او می خواهد به بازگشت به امی خانه به کنگو.

فانتوم (1996)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

هر چند Simon Wincer را فانتوم نیست عشق آن كه در انتشار آن رفت و تبدیل به یک فیلم کالت روی VHS و DVD مدار. بیلی زین (بله چرب کال از تایتانیک) نقش اصیل شبح که به پیاده روی در این فیلم که به ارمغان می آورد به زندگی است که همه ما به عنوان خوانده شده از لی Falk ابرقهرمان در Indrajal کمیک. وجود جنگل گشت سوگند گرفته در ساحل (برای کسانی که در اواخر) جمجمه غار در پشت پرده ای از آب و دیانا پالمر فانتوم است ، این طرح شامل جمجمه با قدرت های مخفی دزدان دریایی و همه فن حریف شر از جمله کاترین زتا-جونز به عنوان یک آسمان دزدان دریایی!

مومیایی (1999)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

Brendan Fraser slays آن را به عنوان سرباز-ماجراجو ریک اوکانل در حالی که Rachel Weisz به عنوان Evie این کتابدار است که می خواهد برای نشان دادن Egyptologists او به عنوان خوب به عنوان آنها توسط یک بوق زدن. Arnold Vosloo داغ است به عنوان بازسازی مومیایی Imhotep و جان هانا Evie برادر جاناتان که آغاز جستجو برای Hamunaptra. به کارگردانی Stephen Sommers, مومیایی کرده بود همه چیز را از شوخ طبعی (به یاد داشته باشید هیچ آسیبی همیشه از باز کردن یک کتاب است؟) به لرزش و top-of-the-line جلوه های ویژه. قانون از کاهش می گرداند اعمال شده به عواقب The Mummy Returns (2001) و The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008). اجازه دهید ما نیست صحبت از راه اندازی مجدد در سال 2017 که در آن تام کروز تا به حال دو مردمک چشم به سمت بد.

لارا باغچه: توم ریدر (2001)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

بر اساس بازی ویدئویی سری, لارا باغچه: توم ریدر به کارگردانی سیمون وست بود و بیشتر در اخبار برای دیجیتال کار مورد نیاز برای پاک کردن خالکوبی در آنجلینا جولی که بازی عنوانی شخصیت. جولی gamely فرو برد و به او نقش اشرافی ماجراجو عجیب و غریب لهجه انگلیسی و تمام. عمل نقل مکان کرد و از ونیز به کامبوج (Angkor Wat رو بسیاری از تبلیغات) و سیبری است. این طرح شامل Illuminati, باستانی, آثار باستانی خمش فضا و زمان و ویلیام بلیک شعر. قبل از جیمز باند دانیل کریگ pouts prettily به عنوان الکس غرب لارا معشوق سابق و رقیب ماجراجو. Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) کارگردان Jan de Bont درگیر جعبه پاندورا با Gerard Butler ارائه بازوی آب نبات. 2018 راه اندازی مجدد leeched همه سرگرم کننده از سری.

National Treasure (2004)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

زمانی که نیکلاس کیج نیست برنده اسکار یا دوچرخه سواری با جمجمه او در آتش است بنجامین فرانکلین گیتس, یک مورخ و cryptologist (ماجراجویان هستند multitaskers به طور پیش فرض) به دنبال گنج از دست رفته با آمریکا اعلامیه استقلال برای یک نقشه. کمک به او را در تلاش خود را توسط یک بایگان ابیگیل تعقیب (دایان کروگر) و رایلی پول (Justin Bartha) اجباری کنایه صدای تیز و تند کامپیوتر. Sean Bean است که دشمن یک بار دیگر در حالی که Jon Voight به عنوان بن پدر باعث می شود یک حرفه ای از پدر و مادر شکارچیان گنج—او با بازی Lara Croft پدر به عنوان به خوبی. عاقبت گنجینه ملی: کتاب اسرار, (2007) اره اد هریس به عنوان آنتاگونیست و Helen Mirren به عنوان بن mum پیوستن به حزب.

صحرای بزرگ آفریقا (2005)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

هر چند در Clive Cussler کتاب درک پیت دارای چشمان آبی-سبز که فیلم آواتار Matthew McConaughey را ندارد صحرا به کارگردانی Breck Eisner نزدیک به پیروی از کتاب آن است که بر اساس از جمله خوبرو دکتر به عنوان اوا Rojas (Penélope Cruz) و بد تاجر فرانسوی ایو Massarde (Lambert Wilson). با وجود اقدام بدون توقف, جذاب, منجر, فاجعه زیست محیطی, راز بیماری و یک رشته ironclad از انقلاب آمریکا پر از طلا صحرا گران بود با صدای تلپ افتادن.

The Da Vinci Code (2006)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

در حالی که این یک فیلم ماجراجویی در دقیقترین معنای کلمه وجود تلاش های جام مقدس توطئه جوامع مخفی و یک استاد که در دن براون کتاب فیلم بر اساس, است گفت: به شبیه هریسون فورد. به کارگردانی Ron Howard, فیلم ستاره دار تام هنکس و عجیب و غریب مو در دانشگاه هاروارد symbologist رابرت لنگدن. Audrey Tautou بازی سوفی که پدربزرگ قتل لگد کردن شکار برای جام, در میان چیزهای دیگر. Sir Ian McKellen, بسیار سرگرم کننده بود به عنوان Grail مورخ آقا Leigh Teabing در حالی که پل بتانی, بازی مشکل, قاتل, Silas. The Da Vinci Code شد فرشتگان و شیاطین (2009) با تمام دوست داشتنی Bernini هنر و به همان اندازه دوست داشتنی, Ewan McGregor, به عنوان Camerlengo. دوزخ (2016) است ناپایدار میلیونر, یک ویروس کشنده (uh oh) و عرفان خان به عنوان دلال هری سیمز با بهترین خطوط.

سفر به مرکز زمین (2008)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

Brendan Fraser نقش volcanologist ترور اندرسون در این اقتباس از ژول ورن ، وجود جهان در مرکز زمین با سنگهای دایناسورها و آبفشان — همه با نشاط و در 3D. Josh Hutcherson ستاره به عنوان ترور برادرزاده شان. شات در ایسلند که Vernians می دانید مهم پورتال برای رفتن به مرکز زمین, سفر به مرکز زمین شد کارگردان Eric Brevig. عاقبت Journey 2: The Mysterious Island (2012) کارگردان Brad Peyton بود بیشتر از همان. فیل کوچولو بود و لذت بخش. دواین جانسون به عنوان Sean ناپدری و مایکل کین به عنوان شان را زرق و برق دار پدربزرگ نقل مکان کرد همه چیز همراه است. وجود شهر گمشده آتلانتیس, Captain Nemo خاطرات (هندی) عظیم زنبور عسل و انفجار آتشفشان به پپ تا چیز.

The Adventures of Tintin (2011)

‘The Mummy’, ‘Tintin’ and 10 other adventure films to watch during quarantine

حتی اگر استیون اسپیلبرگ تنها شنیده Hergé است بی باک پسر خبرنگار زمانی که مهاجمان صندوقچه گمشده بود در مقایسه با Tintin, کمیک او را سقوط در عشق با بلژیک comicbook آثار هنری. ماجراهای تنتن و میلوبه کارگردانی اسپیلبرگ بر اساس سه جلد از سری — خرچنگ پنجه طلایی, راز اسب شاخدار و قرمز Rackham گنج. حتی اگر آن را نگرانکننده برای دیدن کاپیتان ماهی را (Andy Serkis) چشم و عدم وجود Cuthbert حساب دیفرانسیل و انتگرال ناامید کننده بود فیلم 3D وفادار بود به نگاه و احساس از Hergé کار است. جیمی بل بازی Tintin در حالی که دنیل کریگ بازی dastardly, pirate, Red Rackham.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید