موسیقی این فیلم توسط آهنگساز Sandeep Chowta

“زندگی من شده است در مورد ساخت موسیقی فیلم برای 25 سال گذشته می گوید:” آهنگساز Sandeep Chowta.

آخرین آلبوم, از, سینمایی, طاق, Vol. 8, است 15 منتشر شد یکی زیر برچسب Namma موسیقی: ویژگی های آن تام شومان از جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه جاز فیوژن گروه Spyro Gyra و Sujay Harthi, خواننده, از, بنگلور, بر اساس گروه پاپ/راک Peepal درخت در یک مسیر به نام “زاری’.

درست به این آلبوم عنوان هر یک از هفت آهنگ التماس کردن تصاویر خاص از فیلم است.

برای مثال گوش دادن به ‘شورش’ و شما می تواند سخت و فشرده نیست به فکر می کنم از یک نبرد حماسی ،

فرایند خلاق

می گوید: Sandeep “هر دو ماه یا تا من را از یک آلبوم که در واقع در سینمایی ژانر است. بسیاری از قطعات موسیقی است که من می خواهم در یک فیلم هرگز آن را. وجود دارد خواهد بود طرح که کامل نیست و یا فقط کمی اسکلت. من تصمیم گرفتم که به جای ناراحت بودن, من فقط با قرار دادن این موسیقی است.”

و اضافه کرد که “سینمایی به صدا در می آید بسیار به طور طبیعی” به او و به همین دلیل او شده است قادر به قرار دادن هشت جلد در هفت ماه او می گوید: “این به طور معمول کار می کند در معکوس هنگامی که شما در حال کار بر روی یک فیلم را به خاطر شما با توجه به وضعیت و پس از آن شما کار می کنند نسبت به آن. این است که اساسا مانند یک بوم نقاشی است که من از آکورد و سپس من آن را ساخت.”

در مورد اینکه آیا او کسی است که فیلم های مورد علاقه موسیقی متن به توصیه Sandeep می گوید: “اگر از من خواسته شد در این 10 سال پیش من تا به حال مجموعه های مختلف از آلبوم ها. اما در حال حاضر من فکر می کنم من می خواهم نام آهنگسازان و نه از فیلم. شما باید برای گوش دادن به جان ویلیامز برای شنیدن تکامل خود. او یک پیانیست و محدوده خود از جنگ ستارگان برای گرفتن من اگر شما می توانید باور نکردنی است.

“Ennio Morricone که گذشت یکی دیگر از آهنگساز بزرگ. هانس زیمر (شوالیه تاریکی) که حاکم بر صحنه در حال حاضر باور نکردنی است که در حال هری گرکسون ویلیامز (مریخ) و Alexander Desplat (شکل آب). اما برنارد هرمن (مرد پشت روانی‘s نمادین نمره) جان ویلیامز و جری گلد اسمیت (سیاره میمون ها) هستند که من گوش دادن به طوری که آنها هنوز هم می تواند در سمت راست بالا برای من است.”

The music of the movies, by composer Sandeep Chowta

Sandeep دسته ای از آلبوم ها در آینده: “یک پروژه با نام AO موسیقی است که برخی از فوق العاده نوازندگان. من مشغول به کار با آنها را برای نزدیک به هفت سال در حال حاضر. ما را از آلبوم هر دو سال خواهد بود و قرار دادن دوباره این سال است. این ویژگی Varijashree Venugopal از بنگالور که فوق العاده خواننده و فلوت بازیکن. من با همکاری یک نوازنده گیتار Alwyn فرناندز به نمره برای رانچی و من نیز در انجام این نمره برای یک فیلم هندی.”

این که آیا به اندازه کافی اهمیت داده می شود به پس زمینه نمره در فیلم های او می گوید: “من استفاده می شود به آن می گویند یک کار بیهوده, اما من معتقدم در حال حاضر با OTT سیستم عامل وجود خواهد داشت به اندازه کافی کار برای همه ما است.”

هر چند او معتقد است که در آن خود را به دلیل گرفتن در برخی از اماکن در حال حاضر او می افزاید: “هیچ کس واقعا می پرسد در مورد سابقه و هدف نمره. من خوش شانس بود چون من تا به حال Satya و شرکت. مگر اینکه مدیر نیز نقش مهمی در دادن نمره یک پیش زمینه نوع موقعیت در فیلم شما ممکن است هرگز آن را بشنود.”

این آلبوم در دسترس است در تمام جریان سیستم عامل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>