‘دفتر’ بازیگران ارائه می دهد مجازی خرما برای خیریه

چند اعضای بازیگران محبوب نشان می دهد این دفتر در حال ارائه یک فرصت برای علاقه مندان به دیدار با آنها را در یک مجازی تاریخ قهوه.

آنها با همکاری هم جمع آوری کمک های مردمی سازمان Bryanboy برای آنلاین تاریخ قهوه برای امور خیریه به گزارش انواع.com.

مردم می توانند کمک های مالی آنلاین برای ورود به اجرا برای دیدار با ستاره. درآمد حاصل خواهد شد به انواع Boys & Girls Club, بنیاد خانواده ها فراهم می کند با وعده های غذایی و لوازم اضطراری و فعالیت های در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اسکار Nunez, Creed Bratton, Kate Flannery و Melora Hardin از نمایش ساخته شده با اعلام این خبر در روز شنبه. در علاوه بر این به مجازی قهوه جلسه, ستاره گفت: آنها را به اشتراک گذاری داستان از کمدی آمار نشان می دهد.

“ما در حال رفتن به بسیار سرگرم کننده است. ما می خواهید به دانستن هر یک از دیگر بحث در مورد نشان می دهد من دریافت اطلاعات کارت اعتباری شما چیزهای مانند این که” براتون واقعا شوخی اضافه کرد: “و من به شما بگویم که برخی از آبدار پشت صحنه شایعات بی اساس است.”

“بروید در حال حاضر و پیوستن به. مانند به طور جدی به سمت راست بروید. را ندارد این سخت تر از آن را باید. این چیزی است که او گفت:” اضافه شده Nunez, مرجع محبوب گرفتن عبارت از Steve Carell, شخصیت مایکل اسکات.

 

از دوستان بازیگران ارائه شده مشابه دیدار فرصت برای طرفداران که اهدا به مواد غذایی در امریکا, صندوق, وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و هیچ بچه ای گرسنه است. برخی از طرفداران را فرصتی برای حضور و مداخله “دوستان” مراسم ویژه در HBO حداکثر و دیدار با جنیفر آنیستون, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry و دیوید شویمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>