این اطفال به وزارت کویمباتور کالج پزشکی بیمارستان می شود قبل

آراویند یک تردید به لرزش دست در هنگام دیدار ما در اطفال وزارت کویمباتور کالج پزشکی بیمارستان (CMCH). “آن پوشش داده شده است در رنگ,” او می گوید. آراویند یکی از داوطلبان فعال در نقاشی دیوار در بیمارستان.

این پروژه بخشی از Vannam ابتکار توسط NGO Chandran را Yuva بنیاد در ارتباط با سری کریشنا Adithya دانشکده هنر و علم است. “ما می خواستیم برای ایجاد دیوار زنده برای بچه ها.

S. Shasikala

ما امیدواریم که که این باعث می شود آنها را خوشحال و تسهیل خود را بازیابی سریع می گوید:” S Sasikala این بنیاد رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. “من فکر کردم در ژانویه و صرف یک ماه نهایی چه خواهد شد بر روی هر دیوار. دانش آموزان در حال حاضر نقاشی بخش ها و راهروها در سه طبقه. وجود دارد حدود 450 آثار هنری در کل.”

یک نقاشی نشان می دهد یک کودک نقاشی یک نهال دیگر از کودکان و نوجوانان جمع آوری زباله است. آگاهی اجتماعی به نظر می رسد این موضوع است. Sasikala موافق است. “من دور مانده از کارتون های محبوب آگاهانه. من امیدوارم که این تأثیرات آنها به مسئولیت اجتماعی, شهروندان,” او توضیح می دهد. NGO شروع به آماده شدن دیواره هفته گذشته است. یک تیم 10 نفره داوطلبان — transgenders و افراد با نیازهای ویژه — تمیز و جلب خطوط برای نقاشی. “ما شناسایی افراد با علاقه به هنر” او می گوید. آنها را در زمان 10 روز به پایان برساند. فاز دوم پر در رنگ های گرفته شده توسط بیش از 300 دانش آموزان “همچنین اعضای Chandran را Yuva باشگاه است که توابع در 10 موسسات آموزشی” Sasikala توضیح می دهد.

Volunteers at work

Venkat S مشغول نقاشی ببر. “من شده اند در اینجا از دیروز. این احساس خوبی است برای دیدن کودکان لبخند هنگامی که آنها را ببینید ، یک دختر بچه با استعداد من یکی از نقشه های دیروز,” او می گوید. یکی دیگر از داوطلب Rohith M اضافه می کند که بسیاری از والدین آنها تبریک گفت و آنها را ارائه تنقلات. Gethciyan T می گوید که رنگارنگ دیوار تشویق تا پنج ساله پسر لوی Joyson یک است که بستری برای تب. “من به او بگویید که داستان بر اساس این نقاشی در حال حاضر,” او می گوید. چهار سال Sugitha ب من نشان می دهد نقشه های خود را. مادر او Krishnaveni می گوید: “او پرسید: اگر من می تواند او را به خرید لوازم هنگامی که او را دیدم داوطلبان کار می کنند.”

این است Vannam دوم پروژه. “سال گذشته ما نقاشی دیوارهای Ukkadam اتوبوس ایستاده و موضوع تامیل فرهنگ است. ما نقاشی معابد رقص اشکال و مواد غذایی از منطقه است. ما قصد داریم به رنگ دیوار از بانک خون و بخش برای افراد با نیازهای ویژه در CMCH به زودی می گوید:” Sasikala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>