‘نقاشی پرنده” نقد و بررسی فیلم: پسر بچه ای که مهار باد

(این نقد و بررسی شامل اخلال گران و برخی از جزئیات گرافیکی)

در ایوان کودکیاستاد فیلمساز آندری تارکوفسکی منی اولین ویژگی ما دیدن روشنایی تصویر از یک پسر در حال بازی در ساحل و نور خورشید که دچار آسیب های روانی با خاطرات مادر خود را در یک رویا در چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین باز کردن توالی در تاریخ سینما. ما با دیدن پسر بیدار شدن از خواب به او فوری واقعیت: او یک جاسوسی برای ارتش شوروی که گرفتار است در تقاطع جنگ جهانی دوم است. ما نیز دیدن آندری تارکوفسکی pawning کردن پسر بچه بی گناهی در ازای بزرگتر تفسیر “نفرت خود را برای جنگ” به عنوان او در یکی از مصاحبه.

اگر پسر از ایوان کودکی تا به حال شده است توسط نیروهای روسی و سرگردان بود در اطراف مزارع شرق اروپا به جای, در جستجوی خانه و امرار معاش در حالی که سکندری بر هزاران حرف که انسان برداشت از مرگ و شکنجه می شده اند متفاوت سفر و نگاه تا حدودی مانند نقاشی پرنده. در سومین ویژگی روسی فیلمساز واسلاو Marhoul به نظر می رسد در جهان از طریق منشور ناشناس شخصیت به سادگی به نام پسر (فوق العاده پتر Kotlar) بررسی حیله گری گوشه ذهن انسان آوردن در مورد مقدار نیاز بدبینانه نگاه در بربریت زندگی است. وجود دارد محدود دیالوگ و فیلم ارتباط از طریق چشم از پسر که در بیشتر قسمت ها باقی می ماند قطع تماشاگر به عنوان Marhoul لایه برداری پوست خود را لایه لایه و خوراک آنها را به کرکسهای او را محاصره.

در باز دنباله ما دیدن پسر, محکم, یک دو رگه و در حال اجرا برای ایمنی خود را از یک گروه از پسر بازیگوش که در نهایت گرفتن; کتک زدن او و مجموعه ای از حیوانات به آتش کشیده. بعد وقتی پسر به خانه می رسد با شکسته دندان پس از تند و زننده برخورد, عمه, کسی که با او زندگی می کند در محل نامعلومی معمولی سخنان: “شما نباید بیرون رفتن در خود است.”

چه گیر کردن مانند انگشت شست درد داشتن sat طریق نقاشی پرندهاست این بخش که روانی ادراک در موقعیت کلی فیلم می فرستد shudders — اگر شما در نظر گرفتن احتمال از آنچه که می تواند اتفاق افتاد به پسر بچه تا به حال عمه اش زندگی می کردند و او به سمت چپ شده است برای زنده ماندن در مانده پودرهای سوخاری در زمین بدون انسان.

عمه به ظاهر گاه به گاه خط و پسر نسبتا عادی زندگی تنها مانده ما گوش دادن به در این سه ساعت طول فیلم است.

بر اساس جری Kosinski را, رمان, نقاشی پرنده — مجموعه ای در برابر پس زمینه از جنگ جهانی دوم — دارای ساختار روایت از یک تصنیف: در مورد پسر (mis)ماجراهای او به عنوان trudges راه خود را از طریق روستاها مزارع; در مواجهه با دهقانان و سربازان a wife-beater و یک کودک آزار که تحمیل درد و شکنجه او در وحشتناک ترین مد. مرگ و کشتار و ضرب وشتم به دنبال او مثل سایه هر کجا که او می رود — “او فقط می خواهید را به بدبختی. او سگ را به خاک و خون می گوید:” یک شخصیت در حالی که یکی دیگر مدعی او ‘شیطان’, است که در قالب.

هر شخصیت او می آید در سراسر هر دو در تلاش برای در اختیار گرفتن و یا رفتار او مانند یک تکه گوشت و او تبدیل به یک شاهد برخی از معده تان شدیدا وحشت. مانند میلر که gouges از چشم یک مرد جوان برای تبادل نظر می رسد با همسر خود. یا دهقانی که به فروش می رساند او را به عنوان یک “یهودی” به نازی مردان است. و یا جنسیت-محروم زن که یوسف در خانه او طول می کشد راحتی.

اما شخصیت ما ملاقات نمی کاملا بد ، را Lekh (لچ Dyblik) به عنوان مثال. او یک پرنده جمع آوری و یکی در میان چهار شخصیت که رفتار او را به آرامی. وجود دارد فوق العاده است که در آن کشش Lekh طول می کشد یک پرنده بیرون از قفس خود به بهانه انتشار آن را از اسارت او به عنوان رنگ و تغذیه آن را به دیگر پرندگان است. صحنه کاهش به گروهی از پرندگان preying در یکی از کوچک: تمثيل در پسر که زندگی است که به سادگی آب پز و صید در اپورتونيست.

نیز وجود دارد یک عاشقانه ضرورت به استناد کتاب مقدس پیامدهای سراسر — “عیسی مسیح بود موضوع را به بی عدالتی درست مثل شما می گوید:” یک کشیش است که نجات پسر از بودن butchered در خیابان ها توسط نازی ها و سهوا می فرستد و او را به زندگی با یک کودک آزار. برخی از این بیت بسیار نگران کننده و باعث لمس ناراحتی.

این پسر بر خلاف مسیح است بیش از حد جوان به تحمل وزن صلیب. حتی شخصیت (ما در حال معرفی به حداقل 10) به نظر می رسد طراحی شده اند که پس از ده فرمان است.

در زیر تمثیل, subtexts و خونسرد درمان شما یک حس آشنایی در شیوه ای که در Marhoul سپرده شخصیت خود را در محل اشتباه در زمان اشتباه است. مانند زمانی که او نجات توسط Labina (جولیا Vidrnakova) که در خانه او کشف پیچیدگی جنسیت و تمایلات جنسی. وجود دارد بیش از حد او منوط به جرایم جنسی و شکنجه روانی. در اولین روز او glares در Labina تقریبا inattentively به عنوان او را ارضا شهوانی او مصرانه از یک مرد در حال مرگ. بعد در فیلم cruellest صحنه پسر باعث می شود یک رویکرد نسبت به او در حالی که او به خواب رفته است اما خود قرار می دهد پسرانه وسوسه به بقیه. آن است که شاید برای اولین بار ما از دیدن او ابراز احساسات خود را. او می توانست یک مادر او برای مدت زمان طولانی و یا یک خواهر. یا فقط Labina زن به او جذب شد.

Marhoul را نقاشی پرنده است که کمتر از یک کار یک مولف است; بصری نماد و یک نگاه بدبینانه شما را در پیدا کردن در یک اینگمار برگمن فیلم; شاعرانه استفاده از چشم انداز David Lean فیلم; و از همه مهمتر تغزلی حسی از یک آندری تارکوفسکی فیلم. Marhoul ممکن است با توجه به بسته شدن به فیلم خود را — “آیا شما حتی به یاد داشته باشید نام خود را?” می پرسد: پدر پسر در زمانی که آنها در نهایت برای ترک خانه در یک اتوبوس.

به عنوان او به آرامی scribbles نام او را در پنجره ما متوجه این فیلم به سختی آغاز شد.

نقاشی پرنده به تازگی منتشر شده در ویدئو بر روی تقاضا خدمات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>