اولین ماه از سال به ارمغان آورد با آن کشت و باور نکردنی عرضه می کنند مانند فصل نهایی از Bojack Horsemanبازگشت از جنس آموزش و پرورش, Vir Das’ ویژه جدید برای هندو غیره است که آغاز شده 2020 در سمت راست داشته باشید. حتی با اندکی نا امیدی ها مثل داستان های ارواح و دراکولا راه اندازی مجدد آن را لذت بخش ماه از شراب خواری-مشاهده منجر به فوریه که با عنوان توسط آدام سندلر را به شدت تحسین جدا نشده سنگهای.

 

هر چند نه به عنوان محتوای سنگین به عنوان ژانویه این ماه نیز به ارمغان می آورد با آن مقدار زیادی به عشق برای طرفداران romedy آن را به عنوان روز ولنتاین به زودی پس از همه! جدا از انتشار بسیار پیش بینی به تمام پسران: P. S. I Still Love You (عاقبت به ضربه سر و صدا به همه پسران من دوست داشتم قبل) نیز وجود دارد دیگر در زمان طولانی مورد علاقه های شما مانند چیزهای کوچک, بوسیدن, غرفه هنگامی که ما برای اولین بار ملاقاتو غیره به راحتی دیده بان… با یک دوست یا نه.

A still from ‘Little Things’

هنوز هم از “چیزهای کوچک”

با اسکار مجموعه وارد در ماه فوریه وجود دارد مقدار زیادی از ابتلا به این کار برای کسانی که از دست رفته نامزد عناوین مانند ازدواج داستان The Irishman کلاوس و دو پاپ.

A still from ‘The Two Popes’

هنوز هم از دو پاپ’

اما اگر نه از این کار و سپس در اینجا برخی از تراکم میان چیزهای جدید: داروساز اصلی docu-سری است که به دنبال یک شهر کوچک داروساز که به پایان می رسد تا در معرض مواد مخدر بیماری که منجر به کشته شدن مالکوم X ؟ سه مظنون مورد دهه پس از ترور آمریکایی آفریقایی تبار رهبر Malcolm X فصل سوم از آشپز نشان می دهد نشانه بازگشت از جان فاورو و روی چوی در خود مهربان بهترین, در حالی که ساندنس درام-هیجان انگیز اسب سیاهبه کارگردانی Jeff Baena (او همکاری و نوشت: این فیلمنامه با ستاره Alison Brie) است و دیگری شدت مورد پیش بینی ،

تاج محل 1989 و Amit Tandon: خانواده Tandoncies هیجان انگیز هندی بینندگان و همچنین, اما اجازه دهید آن صورت می توانید هر چیزی نسبت به اعتیاد به مواد مخدره در اطراف جدید عکس فیلم ؟ اما آن را نمی کند پس از گرفتن فوق العاده واقع گرایانه سبک از انیمیشن ساخته شده است که رایان رینولدز’ کارآگاه Pikachu مانند یک ضربه بزرگ در سطح بین المللی. به جای آن یک بازسازی از سال 1998 است فیلم های کارتونی عکس: اولین فیلمشده است و با عنوان Pokémon: Mewtwo حملات برگشت—تکامل و زیر کاملا CGI سبک انیمیشن.

در اینجا لیست کامل از جدید Netflix عناوین انتشار در فوریه سال 2020:

فایده 03/02/2020

تیم Kaylie: قسمت 3

ماجراجویی تماس! تاریخ Kaylie ری ری, کهربا, والریا, جویدنی, جکی و بیشتر به عنوان آنها حرکت, دوستی, لاس زنی و خارج از منزل بزرگ.

فایده 04/02/2020

تام پاپا: شما در حال انجام بزرگ!

در این سن غیر قابل عبور مصرف از رسانه ها و که در آن خبر بد سفر سریع از همه جهات تام پاپا است که در اینجا به اعلام شما در حال انجام بزرگ!, که آن هم به عنوان اولین بازی خود را Netflix کمدی خاص است.

فایده 05/02/2020

La boda de la abuela

پس از ملاقات خانواده چند سال پیش زمانی که خود را جشن مادر بزرگ, جشن تولد, همان بازیگران از شخصیت های پیوست برای شرکت در جشن عروسی خود را به خانواده باغبان.

داروساز

به کارگردانی جولیا Willoughby Nason و Jenner Furst (زمان: Kalief Browder, داستان بقیه در قدرت: Trayvon Martin داستان) داروساز نشان می دهد که چگونه یک مرد channelled غم و اندوه خود را به یک جنگ صلیبی است که به کمک را به یک حساب در برابر زورمندان پشت ملت ویرانگر مواد مخدر بیماری همه گیر.

فایده 06/02/2020

Cagaster از حشرات قفس

سی سال پس از یک بیماری تبدیل می شود که آلوده به حشرات گوشتخوار ظهور یک جوان نابود و یک دختر نوجوان جستجو برای مادرش.

فایده 07/02/2020

من Holo عشق

Soyeon است که یک زن تنها منجر به یک بدون زرق و برق زندگی به دلیل prosopagnosia. یک روز او سهوا می آید به داشتن یک نمونه اولیه از Hollo, a state-of-the-art AI هولوگرام دستگاه و زندگی در حال تغییر است.

لاک & Key

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

پس از پدر خود را به قتل تحت شرایط مرموز سه لاک خواهر و برادر و مادر خود را حرکت خود را به خانه آبا و اجدادی Keyhouse که آنها کشف پر است از کلید جادویی است که ممکن است متصل به خود را در مرگ پدر.

اسب دختر بچه

سارا (Alison Brie) است که به لحاظ اجتماعی بی دست و پا هنر و صنایع دستی کارمند فروشگاه که خودش را می یابد محتوای بیشتر در این شرکت از اسب و فوقالعاده جرم و جنایت نشان می دهد که نسبت به مردم است.

که به کشته شدن مالکوم X ؟

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

چند دهه پس از ترور آمریکایی آفریقایی تبار رهبر مالکوم ایکس فعال مدنی عازم یک ماموریت پیچیده به دنبال حقیقت به نام عدالت.

اژدها: نجات سواران: فصل 2

نجات سواران ادامه ماموریت خود را به نگه داشتن ساکنان Huttsgalor امن اما چهره جدید nemesis در مگنوس را فریبنده برادرزاده اکسل.

فایده 08/02/2020

ون هلسینگ: فصل 4

ونسا پذیرای فلسفه های جدید در حالی که اسرار Blak-Tek نشان داد و سام به دنبال شیطانی خود را در دستور کار: احیای فضای.

سردترین بازی

در طول جنگ سرد مشکل نابغه ریاضی جاش Mansky می یابد خود را به پیش نویس به بازی در ایالات متحده-روسیه بازی شطرنج-و یک بازی مرگبار از جاسوسی است.

فایده 11/02/2020

جاده به رم

مکزیکی, مستند, مدیر آندرس Clariond ساخته شده و ساخت مستند در مورد رم. آنها گلوله کل تولید و در عمق مصاحبه با Alfonso Cuaron.

فایده 12/02/2020

به تمام پسران: P. S. I Still Love You

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

این سال جدید و لارا و ژان پیتر دیگر تظاهر به یک زن و شوهر. زمانی که جان آمبروز دیگر دریافت کننده یکی از لارا ژان پیر عشق, حروف وارد زندگی او دوباره او باید با تکیه بر خودش بیشتر از همیشه به عنوان او را در مواجهه با اولین معضل واقعی: می توانید یک دختر در عشق با دو پسر در یک بار ؟

فایده 13/02/2020

Narcos: مکزیک: فصل 2

فلیکس باید به مقابله با آمریکا و عواقب ناشی از اعمال خود در برابر DEA در حالی که در مواجهه با نارضایتی در درون خود سازمان است.

اژدها تلاش خود داستان

دای شخصیت جوان از این سری است که تنها زندگی بشر در این جزیره است. داشتن مطرح شده توسط برنج و با بهترین دوست خود هیولا Gome دای رشد می کند تا رویای تبدیل شدن به یک قهرمان.

فایده 14/02/2020

کابل دختران: فصل نهایی

لیدیا بازگشت به اسپانیا را امتحان کنید و پیدا کردن دختر خود را با کمک از دوستان نزدیک او به همه آنها دست و پنجه نرم کردن با عواقب ناشی از جنگ داخلی.

Isi & Ossi

Isi نیاز Ossi به تحریک او overprotective پدر و مادر و آنها را به صندوق طولانی مورد نظر رویای تبدیل شدن به یک آشپز – اوسی نیاز Isi پول برای تامین مالی یک مسابقه بوکس. آنچه به نظر می رسد مانند یک جامد طرح به زودی توسعه به هرج و مرج عاطفی.

فایده 17/02/2020

Outlander: فصل 5

اقتباس از Diana Gabaldon محبوب سری از فانتزی-رمان های عاشقانه داستان حماسی از دو بار عبور دوستداران بازده برای فصل 5.

گسترش جهان از اشلی گارسیا

یک چند دوربین کمدی about a 15-year-old female نوجوان نابغه که حرکت می کند در سراسر کشور به کار به عنوان یک مهندس رباتیک و زندگی خود را با دایی یک مربی فوتبال دبیرستان.

فایده 19/02/2020

آشپز نشان می دهد: Volume 3

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

جان فاورو و روی چوی در بیشتر سفرهای پر از مواد غذایی بزرگ و جذاب گفتگو با سرآشپزها مشهور

فایده 20/02/2020

La trinchera infinita

اولین فیلم به زبان اسپانیایی از تهیه کنندگان و مدیران HANDIA. یک فیلم بر اساس باور نکردنی داستان واقعی از مول از جنگ داخلی اسپانیا که صرف 33 سال در خانه خود را برای ترس از عذاب.

Spectros

یک پسر نوجوان می آید همراه با سه نفر دیگر از misfit کودکان و نوجوانان به عنوان تبدیل شدن آنها به درگیر در برخورد میان برزیل سحر و ژاپنی شینتو ارواح حمله به محله خود.

فایده 21/02/2020

Gentefied

سه Latinx عموزاده حرکت اختلافات خود را به عنوان آنها کار خود را به نگه دارید پدربزرگ تاکو فروشگاه شناور در خود را به سرعت در حال gentrifying لا محله است.

Puerta 7

یک زن (Dolores Fonzi) تلاش می کند تا برای خلاص شدن از شر آرژانتین فوتبال باشگاه از جرم و جنایت سازمان یافته در اطراف آن است. ایجاد شده توسط مارتین زیمرمن.

آخرین چیزی که او می خواست

Guilted به در حال اجرا یک خطرناک احمق ماموریت او پدر, کیر مک ماهون از طرف النا اهرم لحظه به دنبال تحقیقات خود را, اما در عوض می شود نوک به مخدوش مرکز از فتنه او را در تلاش برای افشای.

نوزادان

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

از طبیعت برای پرورش این docuseries حفاری به علم پیشگامانه است که نشان می دهد چگونه نوزادان کشف زندگی خود را در طول سال اول.

قطعی Techs

قطعی Techs اکشن-کمدی مجموعه ای در برابر جهان از بازی های ویدئویی توهمات به زندگی می آیند. این ویژگی دو نوجوان پارسه که بهترین بعد از مدرسه کار تا کنون – گرفتن فرار بازی ویدیویی “اشکالات”!

Pup آکادمی

یک گروه از صحبت کردن توله سگ حضور در یک مدرسه مخفی که در آن نوزادان تبدیل شدن به سگ و در حال آموزش برای تبدیل شدن به بهترین دوست انسان است.

فایده 26/02/2020

من خوب با این

یک نوجوان هدایت پیچیدگی دبیرستان خانواده و تمایلات جنسی خود را در حالی که برخورد با ابرقدرت جدید. بر اساس چارلز Forsman گرافیکی رمان.

فایده 27/02/2020

تغییر کربن: فصل 2

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

وقتی یک کار به ارمغان می آورد تاکشی Kovacs به هارلان جهان جدید در آستین او نشان می دهد این سیاره در جنگ و عشق از دست رفته کمین در سایه.

پیروان

معروف و موفق عکاس مد Limi نرا ساخته شده است یک حرفه ای گرفتن تحول مردم و شهر امروزی توکیو. برعکس یک جوان بازیگر مشتاق ناتسومی Hyakuta در تلاش برای پیدا کردن هویت خود و اعتماد به نفس است که اثرات خود را در روابط شخصی و حرفه ای به عنوان یک بازیگر.

Pokémon: Mewtwo حملات برگشت—تکامل

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

این فیلم در 22 قسط در تالار فیلم و سریال یک CGI بازسازی از اولین فیلم. داستان را ردیابی خاکستر Pikachu و دوستان خود و دیگر عکس را در همه قدرتمند Mewtwo (یک عکس) و ارتش آن می گردد که به دنبال انتقام است. فیلم منتشر شده در ژاپن در سال گذشته اما به آرامی در دسترس خواهد بود برای انگلیسی زبان مخاطبان تنها در حال حاضر.

فایده 28/02/2020

فرمول 1: درایو برای زنده ماندن: فصل 2

فرمول 1 راننده مدیران و صاحبان تیم زندگی در خط سرعت — روشن و خاموش کردن آهنگ. این مجموعه در حال حاضر بازده برای فصل 2.

توقف

در مکزیکو سیتی, سه خراب دختران جوان با یک زن خطرناک که منجر آنها را در یک سفر پر مخاطره جایی که آنها رشد و یادگیری در مورد خود.

ملکه سونو

عمل بسته بندی شده سری به شرح زیر ملکه سونو بسیار آموزش دیده جاسوسی بالا در آفریقای جنوبی آژانس که هدف این است که برای بهتر زندگی آفریقایی شهروندان است. در حالی که در ماموریت خطرناک ترین و در عین حال او نیز باید در صورت تغییر روابط در زندگی شخصی او.

رستوران در لبه

یک تیم از کارشناسان نوبت شکست اسکله رستوران ها به مقصد متصل به جامعه خود و ارزش خود را فک انداختن مکان.

تمام مکان های روشن

بر اساس بین المللی پرفروشترین رمان های جنیفر نیون تمام مکان های روشن می گوید داستان از بنفش Markey (ال فانینگ) و تئودور سهره (عدالت اسمیت) که دیدار و تغییر یکدیگر زندگی برای همیشه لطفا برای.

به زودی

تاج محل 1989

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

دارام و Rashmi هر دو دانش آموزان در دانشگاه ها و با بهره گیری از اولین خیط و پیت کردن جوانان است. به عنوان دارام می شود بیشتر در مورد پرشور پس از جاه طلبی های سیاسی Rashmi سوالات تغییر در رفتار و حرکت می کند. Angad دوست که هر کس نیاز دارد در حالی که فلسفه خود را در مورد عشق بسیار روشن است که آن وجود ندارد او می افتد سر بیش از پاشنه برای Mamta است که دانش آموز رهبر حزب کمونیست و می ایستد در برابر حزب که دارام است.

La reina de indias y el conquistador

هجده سال پس از اسپانیولی Pedro de Heredia, کارتاهنا بنیانگذار او خیانت و شکست قلب او بومی زن کاتالینا بازده برای گرفتن انتقام است.

Amit Tandon: خانواده Tandoncies

The ‘Pokémon’ movie, ‘To All the Boys: P.S. I Still Love You’, ‘The Chef Show’ and more: The complete list of Netflix titles coming this February 2020

از مرگ عاشقانه در ازدواج به بی عدالتی های مدرن روز, پدر و مادر, Amit Tandon سهام خرد و wisecracks به عنوان یک نبرد زخمی مرد خانواده.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی