کلمه خود را ممکن است اشاره به لبه از تجارب ما که در آن ایده ها و مفاهیم به دست آوردن شفاف و مشخص وضوح اما بازی اندام, نوشته شده توسط ویلیام Mastrosimone و به تازگی صحنه در بمبئی توسط مدیر هدایت سامی رسیدن که به تاری از خطوط که ناخواسته شاید به نظر می رسد برای obfuscate مسائل در دست. برای اولین بار انجام شده در سال 1982 این مراقبه در تجاوز به عنف به نظر می رسد مورخ و مشکل ساز اگر چه در آینده در یک زمان #metoo جنبش (و آن مصمم گرفتن از دو طرف) در ادامه به فلفل امواج رادیو و تلویزیون یکی ممکن است درک کنند که چرا theatremakers می خواهید دوباره آن را — آن است که بدون توضیح یک amatueur تئاتر اصلی در غرب است.

Discomfiting دیده بان

این بازی است که هیچ Rashomon — مرکزی رویداد که در آن یک غریبه (Gagan Riar) ضرب و جرح یک زن, Marjorie (Aditi Puthran) که به تنهایی در آپارتمان او است نه کفن در هر نوع ابهام. وجود خشونت و اجبار صریح عدم رضایت حتی قصد قبلی است. بین المللی محصولات از بازی ایجاد یک وعده غذایی از آن شیر به ‘درام’ به صورت تمام آن را به ارزش به طوری که این بازی به دست آورد شهرت مکرر صدمات در طول تمرینات. سامی خود مجرم به سادگی پین Marjorie پایین belligerently اما آن است که هنوز یک discomfiting تماشای شاید پر شور تر از درونگرا و بدون شک مشکل برای بازماندگان که ممکن است در مخاطب است. مرحله بندی تجاوز جنسی را واقعا نمی ولگرد از تحت اللفظی اما حتی در به اصطلاح واقع گرایانه تنظیمات غیر منتظره تصویر ممکن است به خوبی اثبات بیشتر فوتی و فوری و یا روده غم انگیز. زمانی که Marjorie overpowers مرد پرده او را با اشکال-اسپری روابط او و سپس او متصل به یک شومینه فندر بیشتر از عمل به طور ضمنی در محو کردن. که یک تجاوز به عنف نیاز به دیده می شود ‘ به منظور برای ما به این باور قربانی و شاید به از بین بردن هر گونه ذهنیت را در چشم بیننده از آنچه در واقع اتفاق افتاده است تقلیل و رتروگراد.

نیز وجود دارد یک نوع عجیب و غریب از اخلاق سرشار در زیر سطح ایجاد یک هم ارزی بین انسان تجاوزات با مارجوری را vindictiveness که می آید به عنوان یک نتیجه از آن است. در اینجا بحث در مورد راه حل های قانونی اما فاحش شخصی قصاص که ظاهرا کوتوله عمل متعهد توسط یک مرد خانواده است که در لباس یک زن تحریک آمیز به اندازه کافی به ساقه او را برای هفته قبل از حرکت در برای کشتن. Riar است و حتی اجازه رستگاری سخنرانی در پایان و او نقش خود را ‘جذاب cad’ spiel تا حدودی disingenuously و کسانی که در حضور titter بی اراده همراه است. Marjorie را هم اتاقی تری (سالونی Shukla) و پاتریشیا (فاطمه عارف) که در صحنه می رسند و تقریبا به نظر می رسد برای خرید بیشتر به راحتی به هق هق-داستان به جای نسخه خود را از حوادث. Puthran به سردی رفتار نمی کند و او را یک شاهد معتبر و حتی برای آنها و در حالی که آنها مجبور به حمایت از او در زنانه همبستگی وجود دارد کمی همدردی از دست داد. قربانی-سرزنش بخشی از این چمن با آشکار کردن لباس ها در نظر گرفتن یک دست کشیدن دوباره و کهنه تجاوز به قوانین و تهاجمی مراحل قانونی در حال صحبت از به عنوان عامل بازدارنده به دلیل روند — اما که در آن بازی می اید بیرون آورده ironies و تناقضات در این مکالمات با قدرت آن را به سادگی به تقویت وضعیت موجود.

قدرت خام

در مقابل یک بازی کوتاه است که معاملات با عدم رضایت در یک رابطه — Rapunzel 2.0 توسط Tanvi Lehr Sonigra — نیروهای ما برای تعامل با یک شبیه چمن به مراتب بیشتر متقاعد کننده. عنوان آن اشاره به افسانه ای از برادران گریم مجموعه است که در آن یک شاهزاده خانم بزارید موهای بلند طلایی به او اجازه پاسداران صعود تا به او که در حال حاضر نفوذ حتی اگر مانند زیبای خفته بوسه, از آن شده است نگاه تقریبا benignly. در خود ابداع قطعه Sonigra است موهای خود را کوتاه قطع تقریبا در اعتراض به عنوان او تلاش برای قرار میگیرند و دوگانگی میشدند جنسیتی که وعده برای تبدیل شدن به یک راه برای رهایی از گذشته مملو از سوء استفاده و ناتوان کننده ، آن است که یک قطعه که در آن Sonigra خجالتی نیست و دور از برهنگی و می دهد که عملکرد هر دو آن لحظات قابل توجه آسیب پذیری و قدرت خام. این قطعه پس از آن می شود یک سایت برای تطهیر است.

نویسنده ارائه شده دراماتورژی پشتیبانی به Rapunzel 2.0

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی