‘شاهزاده عروس” می شود قرنطینه بازسازی با هیو جکمن, Sophie Turner, دیگران

Hugh Jackman, دیگو لونا و عرقچین Feldstein در میان عمده هالیوود اسامی که ستاره در خانه ساخته شده و بازسازی از سال 1987 فیلم “شاهزاده عروس”.

فیلمساز Jason Reitman است helming این بازسازی که به ضرب گلوله کشته شد به طور کامل در خانه توسط هر یک از بازیگران عضو با استفاده از تلفن های خود را. این پروژه را تحسین کرد از فرم کوتاه جریان ویدئو پلت فرم Quibi.

ستاره نکردم بازیگران نیز شامل زوج های جو جوناس و سوفی ترنر مشترک و تیفانی Haddish نیل پاتریک هریس و David Burtka و کریس پاین و آنابل والیس و همچنین جنیفر گارنر, Elijah Wood, Jon Hamm عرقچین و Feldstein, لوکاس هجز جینا Ortega, Jack Black, David Oyelowo, Keegan-Michael Key, Patton Oswalt, Josh Gad, Andy Serkis, Diego Luna, Taika Waititi و Zazie Beetz.

اصلی فیلم بر اساس نویسنده ویلیام گلدمن را 1973 رمان با همین نام می گوید داستان از یک عمله به نام دلقک همراه با همراهان دوست در طول راه که باید برای نجات عشق واقعی خود را شاهزاده خانم آلاله از نفرت انگیز شاهزاده Humperdinck.

آغاز ژوئن 29 Quibi را آزاد فصل از فن ساخته شده در فیلم هر روز به مدت دو هفته گزارش انواع.

بازیگران را تجارت نقش سراسر صحنه هر پرداخت ادای احترام به “شاهزاده عروس” در راه منحصر به فرد خود.

علاوه بر این, اصلی, مدیر Rob Reiner بازی خواهد کرد “پدربزرگ” و Fred Savage خواهد تلافی نقش خود را از “نوه”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>