اسپانیایی, ستاره آلوارو Morte بهتر شناخته شده در این بخش از جهان به عنوان استاد اسپانیایی, جرم و جنایت, درام, پول دزدیمی گوید: او در تمرین های اجتماعی فاصله مانند بقیه جهان و معتقد است که بشریت ظهور خواهد کرد قوی تر از چالش coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان COVID-19 گسترش در سراسر جهان و میلیون ها نفر از مردم به ماندن cooped داخل خانه های فصل چهارم از Netflix را تماشا ترین non-English drama کاهش یافته و در روز جمعه.

اسپانیا در میان کشورهای بدترین ضربه توسط ویروس با 1,12,065 موارد و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر.

Morte که به تازگی در زمان به Instagram به خواندن Bella Ciaoایتالیایی مقاومت ترانه است که ویژگی های برجسته در این نمایش معتقد است این زمان برای مردم به تأمل در نقش خود به عنوان افراد و به عنوان بخشی از جامعه است.

 

“من در تلاش برای به عنوان مسئول من می روم خانه من فقط برای این واقعا چیز ضروری است. من می دانم بسیاری از مردم وجود دارد کار بسیار سخت و داشتن یک زمان سخت به طوری که بقیه از ما می تواند زندگی عادی خود بازگردند به عنوان می تواند” Morte گفت PTI از طریق تلفن از خانه اش در مادرید.

“من سعی می کنم به زمان حال ما اهمیت آن را سزاوار است. ما باید زمان را به منعکس کننده آنچه که اتفاق می افتد به سعی کنید به مسئول به صورت جداگانه صحبت و به عنوان یک جامعه” بازیگر اضافه شده است.

Morte گفت که هر کس باید سعی کنید و آن را از چیزی مثبت از آنچه اتفاق می افتد سعی کنید برای یادگیری چیزی و سعی کنید برای دیدن آنچه که ما می توانید در جهت تبدیل شدن به یک جامعه بهتر است.

Morte نیز تا به حال یک پیام کوچک برای طرفداران خود در هند: “من در ارسال تمام عشق من از اینجا. تمام قدرت و شجاعت من می توانید از طریق این سلول و مستند. من امیدوارم که این نشان می دهد شما را سرگرم کمی,” او گفت:.

Netflix بکشد, درام بیشتر به زیبایی با عنوان La Casa de Papel (مقاله خانه) در اسپانیایی حول محور Morte شخصیت با گرد هم آوردن یک دسته از حرفه ای دیگر جنایتکاران که در لباس قرمز روپوش مخصوص و سالوادور دالی ماسک به غارت ضرابخانه سلطنتی اسپانیا.

جای تعجب نیست, قرمز, لباس, دالی ماسک و ‘Bella Ciao’ (خداحافظی زیبا) را تبدیل به محبوب طرفداران در سراسر جهان حتی برجسته در املاک سیاسی تظاهرات. اخیر تصویری از یک محله آواز آهنگ در طول این مستند منتشر شد به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

در مورد اهمیت این قوم سرود در نشان دادن Morte گفته است که تلاش خود را به یاد مخاطبان مبارزات بشریت و پیشرفت آن ساخته شده است.

ایتالیایی در اعتراض به آهنگ اول بود آواز زنان مشغول به کار در مزارع برنج و بعد از آن به تصویب رسید به عنوان ضد فاشیستی سرود توسط ایتالیایی مقاومت است.

“من به خوبی آگاه از این آیکون نشان می دهد و چگونه قدرتمند شده اند. ما باید قرمز, jumpsuits دالی ماسک و سرود ‘Bella Ciao’ است که بسیار جالب جزئیات. انسان باید از طریق فرآیندهای است که باید به نحوی مشخص شده تاریخ است. این چیزی است که ما نباید فراموش کنید. برای ما برای قرار دادن این سرود دوباره روی میز است یک راه گفتن به مخاطب است که ما نباید فراموش آنچه ما به دست آورد. ما باید سعی کنید برای رفتن به عقب همیشه به جلو” Morte گفت.

در فصل چهارم نشان می دهد این بازیگر گفت: استاد شروع به از دست دادن کنترل با باند خود را از داخل بانک اسپانیا و دوست دختر خود سابق پلیس Raquel سکس با پلیس است.

“از آن ساخته شده است پیچیده با فعال کردن این شخصیت به کشیده چیزهایی که قلب را چرا که او همیشه می گوید که مغز او توسط یک موتور. او تلاش می کند به هر چیزی احساساتی تحت تاثیر قرار آنچه او می کند. این خنده دار است که برای دیدن او را به سقوط به دام او را محکوم هر کس در مورد” Morte توضیح می دهد.

خود را به شخصیت جالب, 45 ساله با صفات شخصیتی مانند استاد عادت تنظیم عینک خود را زمانی که او عصبی است.

“من عشق را به مطالعه شخصیت های من و عبارتند از نقطه نظر فیزیکی. من تجزیه و تحلیل شخصیت از داخل و سپس اضافه کردن حرکات فیزیکی است که من فکر می کنم می رود همراه با شخصیت. برای استاد من الهام گرفته از خودم از این ابرقهرمان جهان. من برای پیدا کردن عینک خود را به مانند یک ماسک. من در بر داشت یک راه بسیار خاص از انجام آن در این دو جنبش است. من مطالعه زیادی به این شخصیت” او گفت:.

در مورد تغییر نشان می دهد به ارمغان آورده است در زندگی خود Morte ” است که در آن یک کیسه مخلوط.

“در سطح حرفه ای آن اتحادش را تغییر بسیاری از چیزها است. من بسیاری از پروژه ها در جدول در حال حاضر به نشان می دهد. من احساس می کنم واقعا ممنون. اما در یک سطح شخصی آن مشکل است که من احساس می کنم من از دست داده اند گمنامی. ما مشاهده در همه زمان ها. من سعی کنید برای محافظت از خانواده من به عنوان آنجا که ممکن است از آن” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی