چالش واقعی شروع می شود در حال حاضر می گوید: Vishnu

Yashasvi Jaiswal چهره یکشنبه شب پس از پذیرش Player-of-the-مسابقات جایزه دقیقه پس از ICC زیر 19 فینال جام جهانی به پایان رسید گفت: یک داستان است.

وجود ندارد ذره ای از شور و هیجان در جوانان و صورت. در عوض با وجود اتمام نهایی در برابر بنگلادش و مسابقات به عنوان بالاترین اجرا گیرنده یک نگاه نا امید نوشته شده بود بزرگ بیش از Jaiswal ، درد از عدم برگزاری جام حذفی است که اهمیت به ستاره های آینده آشکار در چهره اش.

در صبح روز دوشنبه اما Yashasvi شد در کمی خلق و خوی شاد با توجه به مربی خود Vishnu سینگ. “زمانی که من صحبت می کرد با او در صبح او بدیهی است که هنوز هم ناراحت با این تیم از دست دادن اما او را دیده است که بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی است که من مطمئن هستم که او قادر خواهد بود برای جشن خود را فردی دستیابی به زودی” Vishnu یک میدان کریکت-تبدیل-مربی گفت هندو.

در سن مناقصه پسر که نقل مکان کرد و از بهدهی نزدیکی بنارس به بمبئی برای تحقق بخشیدن به رویای خود را از بازی کریکت در بزرگترین مرحله دیده می شود بیشتر در زندگی از اکثر بچه های هم سن و سال خود. با کمی حمایت مالی از پدر و مادر خود Yashasvi خواهد خواب در یک چادر در دانشگاه آزاد اسلامی میدان پس از آموزش. در زمان او نیز فروش چات در پیاده رو برای ساختن یک جفتک سریع و کسب یک وعده غذایی.

یک بار Vishnu خال خال او همه چیز را تغییر داد. مربی کشف استعداد خود را کمک به او را به یک خانه و تضمین او حق پشتیبانی — ویژگی های تغذیه ای و — و مهمتر از همه قرار گرفتن در معرض.

هنوز هم با این نوع مبارزه Yashasvi دیده است او اوایل روز اغلب صحبت در مورد بیش از او سوء استفاده در این زمینه است. حتی قبل از رفتن به آفریقای جنوبی با زیر 19 تیم Yashasvi تا به حال نشان داده شده است یک نگاه اجمالی از استعداد در بالاترین سطح شد که او جوانترین لیست دو افسر در جهان — او پاره از طریق یک Jharkhand حمله متشکل Arsalan هارون و شهباز ندیم مسیر درجه یک 203 برای بمبئی در Vijay هزاره جایزه.

Vishnu گفت که او “راضی” با بخش عملکرد — “هر دو با خفاش و توپ” — اما اصرار دارد این فقط آغاز است. “چالش واقعی شروع می شود در حال حاضر. این پایان سن-گروه کریکت و او متوجه می شود که ما باید به کار سخت تر برای رسیدن به هدف واقعی (از هند). من مطمئن هستم که او آن را او و ما باید شروع به کار به عنوان به زودی به عنوان او می گرداند در روز چهارشنبه.”

با وجود ناامیدی از دست رفته قهرمان جام, در حال حاضر, Yashasvi می توانید شادی را در داشتن تبدیل شدن به پنجمین هندی — تمام چهار نفر از پیشینیان خود رفت و در را به نماینده هند در کریکت بین المللی — به تاج Player-of-the-مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر