احساسات منجمد در زمان تسلط هر طرح ساخته شده توسط چنای بر اساس کاریکاتوریست Kapil شانکار. میان دو نفر از دوستان گرفتن تلو تلو خور در یک نوار وجود دارد uproarious خنده با مادر بغل کردن کودک نو پا خود را وجود دارد به سختی خفه یکی. با یک دختر و پسر راه رفتن در کنار او زبانى را در دست خود را به عنوان اگر امید به آن را نگه دارید وجود دارد ظریف تنش است.

زمانی که این شهر را مستقل نوازندگان و کمدین کمربند خود را خلاق محتوا در مقابل چشمان او وجود دارد این است که تنها آنچه Kapil (@artsy.kp) تماس “پرنیان”. آن را متفاوت از عملکرد به عملکرد او می گوید. اما بدون توجه به آنچه در آن است او معمولا دارای سه دقیقه یا کمتر به ضبط آن بر روی کاغذ. “زمانی که من را از یک کمیک استریپ معمولا آن را به من طول می کشد یک ساعت. در اینجا هر چند پرنیان بسیار واقعی من باید زمان بسیار کمی برای به تصویر کشیدن آن را,” او می گوید. و در آن نهفته است چالش هنر زندگی می کنند.

طراحی یک عملکرد به عنوان و هنگامی که آن اتفاق می افتد — کامل با خلق و خو مواضع و خصیصه های ذاتی آن است — یک عمل است که هنرمندان در چنای به آرامی گرم کردن به. Kapil, 20 انجام شده است آن را از سپتامبر سال گذشته تا کنون از او به همراه یک دوست به یک فرفره در Zostel و دیدم دامنه برای هنر در این وضعیت است. “من تا به حال هیچ چیز دیگری به انجام,” او می پرسم و می افزاید: “…اما من برخی از کاغذ و مکانیکی مداد و پاک کن.”

The rise of live painting as a performance genre in Chennai

از آن پس Kapil متعهد است به روی کاغذ همه چیز از خنده دار خودانگیختگی و بی دست و پا مبادلات از یک کباب به dimly روشن soulfulness آکوستیک دوئت. “اولین چیزی که من گرفتن زبان بدن است. هر کس یک تعریف موضع و یا حرکت. پس از من گرفتن که من می توانید پر کنید و در بقیه اوقات فراغت,” او می گوید. که پس از انجام این طرح نیاز نیست لزوما آن را به مرحله بعدی. تنها آنهایی که او راضی است و با در حال امضا کردن و حتی کمتر دیدن نور روز در Instagram.

The rise of live painting as a performance genre in Chennai

سازگاری با خلق و خوی

بر خلاف Kapil اما زنده و دیگر هنرمندان در این شهر لذت بردن مخاطب است. Lotuzhead یک هنرمند خیابانی و muralist مستقر در چنای شده است از نقاشی بر روی دیوار پس از سال 2016. این با توجه به آنها نیز شکل زنده نقاشی که در آن هنرمند به مخاطب که ولگرد بر روی صحنه از روی کنجکاوی. امروز هنرمند می تواند خال در مقابل بوم خالی (عمدتا در چرم نوار پارک) پوشیدن یک ماسک خود را brushstrokes برخورد با “پرنیان” از موسیقی doled توسط شهر, indie در, استعداد است.

“حرفه ای من به نقاشی زنده در سال 2017, با جمعی به نام شهری هنرمند شبکه. در ابتدا این ایده پیشنهاد شده توسط نوازنده بیورن Surrao که تا به حال می خواستم یک جزء بصری به اجرای برنامه می گوید:” Lotuzhead (@lotuzhead.می رود.خارج از منزل) که میل شدید برای استفاده از هنر به عنوان عملکرد او به طور منظم نقاشی برای مخاطبان است.

“من واقعا نمی هر چیزی برنامه ریزی من با موسیقی و خلق و خوی آن سرچشمه میگیرد. همه من باید کنترل بیش از اندازه بوم و مواد استفاده می شود.” چه آهنگ در حال تلاش برای گفتن یک عقب در حالی که آن ریتم و تنور است که کمک به خلق و خوی و محیط ترجمه بر روی بوم. “در یکی از کنسرتهایی من می خواستم به چیزی تیره و مرموز با رنگ اما نوازندگان بودند بازی آهنگ عشق آن شب. سپس من تا به حال برای تغییر سرعت به چیزی بیشتر دلپذیر و عاشقانه می گوید:” هنرمند. اگر این آهنگ بیشتر, خوش بین, سکته مغزی خود را به احتمال زیاد سریع تر و قوی است. از سوی دیگر زمانی که این آهنگ به محیط و دلپذیر یک شیب رنگ ها را می توان خال خال روی بوم.

L Maduvanthi at a gig

برخی از هنرمندان گرافیتی سعی کنید دست خود را در نقاشی زنده اما نه چسبیده به آن صرفا به دلیل حضور مخاطب است. این است که در آن Lotuzhead راحتی نهفته است. نمایشهایش او معتقد است که بخش عمده ای از کار خود را. این واقعیت است که او یک هنرمند ناشناس و می پوشد یک ماسک می افزاید: به این جنبه زحمت. او همچنین تلاش می کند دست خود را در آتش تنفس (بیشتر بر روی بوم) در بین برخی از اجراهای. “من واقعا لذت بردن از جنبه های است که آنچه که من انجام متناسب به عنوان یک نشانه بصری به کل رویداد. من بسیار زرق و برق دار شخص خودم خیلی دوست دارم که در راه می گوید:” Lotuzhead که همچنین تعامل با مخاطبان در زمان درخواست برای نقل قول و یا یک عنصر است که او می تواند پرتاب به, بوم, به تعامل با آنها را. او همچنین سرگرم کردن بینندگان با ساخت در نقطه پرتره از کسانی که علاقه مند هستند.

در دسترس عملکرد

تعامل با مخاطب است و نه تنها درخواست تجدید نظر از هنر زنده; این ژانر نیز آشنایی خود را برای دسترسی بیشتری. LR Maduvanthi 24 ساله طراح گرافیک که در آن زندگی طرح برای SOFAR مباحث معتقد است که نقاشی می کند, هنر در دسترس به خصوص برای بینندگان است. او به یاد می آورد که چگونه او و خانواده استفاده می شود مخاطب در “نقاشی زنده جلسات” به عنوان یک کودک. “جمعیت و پرنیان آنها به مسائل زیادی از هنر است که در اصل یک ابزار برای بیان” می گوید Maduvanthi (@___sp_ace___).

همانطور که برای مخاطبان در تماشای یک نقاشی گشودن کمک خواهد کرد در صورت بصری تعامل با این روند موجب تحریک افکار خود را با توجه به این هنرمند. این نیز آنها را منجر به تفسیر به کار با هم به عنوان یک جامعه است.

“وجود دارد یک حس ترس که آنها احساس می کنید زمانی که آنها را ببینید کسی که رنگ اما بیشتر شما شروع به برقراری ارتباط با آنها بیشتر به شما متوجه است که آنها بدانند و آن را در دسترس می گوید:” Maduvanthi. چگونه اغلب شما را به ارتباط برقرار کردن با یک هنرمند است که زانو را در روند ؟ زنده نقاشی برای Maduvanthi است در واکنش به, مشاهدات بیشتر. و به دلیل آن است که او نیز احساس می کند که عملکرد اتفاق می افتد که در کنار نقش بزرگی در کار است. به تازگی او کار کرده است در تایپوگرافی جنبشی است که از لحاظ فنی حروف انجام می شود به پس زمینه موسیقی است. “همه چیز از سرعت و سبک و با حجم موسیقی تاثیر می گذارد انواع سکته مغزی مورد استفاده از فونت و انتقال تمام موسیقی شما گوش دادن به” توضیح می دهد که هنرمند.

Kapil در مقابل ومیزان بیشتر سازندگان از خلاقیت خود را. اما حتی به این هنرمندان متفاوت در رویکرد خود را و قصد خود را, آنها را پشت سر بگذارید همان نتیجه همان لحظه که هنرمندان خلاق دیدار با مخاطبان خود: منجمد به حافظه سکته مغزی از این دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی