‘نشان می دهد مبهم با کیفیت است که مانند یک نقاشی’

در حالی که اجتماعی فاصله با توجه به COVID-19 بیشتر از همه جا مشاوره داده شده است برای شراب خواری-سازمان دیده بان چگونه به خودتان غوطه ور mindlessly در صخره چوب لباسی تا زمانی که این بیماری همه گیر است که پشت سر ما. اغلب گیر کرده در یک حلقه بی پایان از قسمت ها بر روی کامپیوتر ما و تلویزیون ما به طور همزمان پیام کوتاه و یا پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی تنها به زیرچشمی نگاه کردن از تلفن های ما به عنوان و هنگامی که طرح می شود آوردن. در سطح آمازون نخست ارائه آخرین قصه از حلقههای علمی تخیلی درام به نظر می رسد بیشتر علوفه برای آن نوع از زیاده روی است. اما یک زن و شوهر از قسمت به نشان می دهد و شما متوجه وجود ندارد بسیار اتفاق می افتد از نظر تاب و چرخش و نه ما سوالات که پاسخ داد: اجازه دهید به تنهایی خطاب. سکوت وجود دارد مقدار زیادی از سکوت. اگر شما تا به حال به نگاه کردن از تلفن های خود را تنها برای بزرگ نشان می دهد وجود خواهد داشت مقدار به سمت چپ. اما فریبنده تصاویر را مزه مزه کنیم و احشایی احساسات به احساس.

‘The show's enigmatic quality is like a painting’

“ما انتظار یک راز یا یک پازل را حل کند از نظر پرسش و پاسخ در مقابل داشتن یک تجربه عاطفی که ممکن است فراتر از کلمات می گوید:” ناتانیل Halpern, خالق, نویسنده و showrunner از قصه های از حلقهبیش از یک راه دور تماس تلفنی از ما. زمانی که او مجموعه های خارج برای انطباق با سوئد هنرمند, Simon Stålenhag را wildly موفق جمعیت-بودجه تصویری کتاب با همان نام او روشن بود که او می خواست برای گفتن یک داستان عاطفی در ژانر علمی تخیلی. الهام از Rod Serling را گلچین مجموعه تلویزیونی منطقه گرگ و میش (سال 1959) Halpern می خواستم برای ایجاد یک نمایش با تعداد زیادی از بشریت در آن است. “در کار خود میله خواهد بود نقد جامعه, اما, نیز وجود دارد که اعتقاد بشریت” مشاهده Halpern. آن را بسیار قانع کننده برای دریافت نشان سبز روشن به عنوان هر دو Amazon Studios و فاکس 21 Television Studios مشتاق بودند بر اساس این ایده از جهان همهجانبه از ساختمان که در آن احساسات و تصاویری را مقدم. “قطعا آن را ممکن است تنظیم برای مخاطبان” سهام Halpern. “امید من این است که شما دریافت می کنید دو-سه قسمت از در و متوجه باشید که مبهم با کیفیت نشان می دهد که مانند یک نقاشی است. یک نقاشی است که در مورد پاسخ اما در مورد احساس.”

به retrofuturism

این برنامه شامل گلچینی از هشت قسمت سری منحصر به فرد سازگاری. Stålenhag را حسی اصلی کتاب شامل نقاشی به تصویر می کشد تبانی یک روستایی زندگی در سوئد با فن آوری رمز و راز و آزمایش است. هر قسمت نشان می دهد که با الهام از نقاشی در این کتاب است. “واقعا وجود دارد هیچ نقشه راه برای این نوع از چیزی” نشان می دهد Halpern. بنابراین این فرایند تا حد زیادی وابسته به واکنش احساسی و خلاقانه به آثار و نشانه گرفتن از Stålenhag نقاشی برای ساخت تنظیمات و شخصیت. “من بسیار بصری متفکر و آن را بصری متوسط بنابراین شما باید به مخاطب چیزی ارزش نگاه” او دلیل.

‘The show's enigmatic quality is like a painting’

به عنوان وفادار به عنوان ممکن است به کتاب Halpern اغلب مشورت Stålenhag از طریق فرایند خلاق است. “من می خواهم او را چه به این شبیه است. برای مثال شخصیت با bionic arm آنچه را که او در این جهان است ؟ ” به یاد می آورد Halpern. در Stålenhag کتاب جهان پدیدار می شود که در آن روبات ها زنگ زده و شیطانی آثار باستانی پراکنده در اعماق جنگل و خالی مناظر و فن آوری آزمایش نشان می دهد بزرگتر فلسفی ظهور. Halpern را اقتباس کرده است, استفاده از عجیب و غریب brutalist معماری که به یاد شما را فراموش کرده سوسیالیستی سازه در براتیسلاوا که در آن چیز عجیب و غریب ساختمان ها می ایستد و در عین حال به طرز عجیبی در می آمیزد. “قطعا ما گرفتن ما نشانه از سیمون کار و در اوایل زمانی که من در صحبت کردن با Mark Romanek مدیر خلبان ما بود قطعا بحث در مورد brutalist معماری و retrofuturism از آن است. آن را احساس می کند مانند گذشته و آینده به طور همزمان. چیزی است که وجود دارد منحصر به فرد در مورد brutalist معماری.”

جهان پس از COVID-19

همزیستی گذشته و حال و آینده در همان فضای محدود به نگاه نشان می دهد اما به گسترش زمان. شخصیت ها تجربه زمان در مد خطی که ما آن را می دانم, اما زمانی که حلقه ها و دونفره پشت گاهی اوقات هرگز به بازگشت. “زمان چیزی است که من قطعا فکر می کنم در مورد یک معامله بزرگ” نشان دهنده Halpern. “فیلم و تلویزیون منحصر به فرد رسانه ای برای کشف زمان از آنجا که شما در حال ایجاد این مصنوعی زمان که تئاتر نمی تواند انجام دهد.”

در بسیاری از زمان به نظر می رسد برای آمدن به زنی در لحظه ای که انسانیت هایش با بی سابقه ای مدرن روز همه گیر. “شاید مردم بیشتر خود انعکاسی در حال حاضر به طوری که آنها می تواند منعکس می گوید:” Halpern که امیدوار است این نشان می دهد تسکین دهنده طبیعت کمک می کند تا مخاطبان آرام کردن و فرو رفتن. “من امیدوارم که آن را فراهم می کند برخی از همبستگی و راحتی به مخاطبان” او می افزاید. در حال حاضر در حال انتظار برای دانستن اینکه آیا این نمایش خواهد بود تمدید برای فصل دوم, او مجبور است به فکر می کنم آنچه را که مخاطبان می خواهید در طرف دیگر از این بیماری همه گیر. هنگامی که تمام binging انجام شده است آنچه را که مردم طلب?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید