‘”سیمپسونها” را متوقف خواهد کرد با استفاده از رنگ سفید برای صدای شخصیت از رنگ

انیمیشن کمدی “سیمپسونها” در حال پایان دادن به استفاده از سفید بازیگران به شخصیت های صوتی از رنگ و تولید کنندگان گفت: در روز جمعه.

“حرکت به جلو “”سیمپسونها” دیگر نمی خواهد باید سفید بازیگران صدای غیر سفید شخصیت” آنها گفتند در یک بیانیه کوتاه.

این بیانیه نداد اما این حرکت به شرح زیر سال از فشار افکار عمومی در مورد تلویزیون Fox show هندی فروشگاه شخصیت Apu است که ابراز شده توسط Hank Azaria.

Azaria گفت: در اوایل این سال که او دیگر نمی خواهد بازی شخصیت است که به عنوان انتقاد منفی تجسم هندی-آمریکایی است.

Azaria نیز ابراز شخصیت های سیمپسون ها از افسر پلیس لو و مکزیکی-آمریکایی زنبورعسل ، هری شیرر, بازی های برگزار شده است دکتر هیبرت که سیاه و سفید است.

روز جمعه در بیانیه ای نکرد که آیا Apu یا شخصیت های دیگر باقی خواهد ماند در این سری است.

Bumbling هومر سیمپسون حاشیه دار, دردسر, بارت, نابغه لیزا و نوزاد مگی دستگیر کرده اند تغییر چهره آمریکا برای بیش از 30 سال در طولانی ترین در حال اجرا اسکریپت نشان می دهد در ایالات متحده تلویزیون.

“سیمپسون ها” است که همزمان در بیش از 100 کشور جهان است.

روز جمعه اعلام می آید در میان گسترده حساب برای ایالات متحده در فرهنگ پاپ در مورد نژاد پرستی زیر تظاهرات توده ای در این ماه بیش قتل سیاه آمریکایی ها توسط پلیس.

سفید دیگر بازیگران از جمله مایک هنری از مجموعه انیمیشن “مرد خانواده” و کریستن بل از “پارک مرکزی” نیز گفت: آنها دیگر نمی خواهد صدای شخصیت از رنگ.

“این افتخار بزرگی برای بازی کلیولند در ‘Family Guy’ برای 20 سال است. من عاشق این شخصیت اما افراد از رنگ باید شخصیت های بازی از رنگ. بنابراین من خواهد بود پله از نقش” هنری گفت: در توییتر در روز جمعه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>