ورزش در حال بزرگتر شدن است می گوید: کاترین دالتون

به عنوان یک مربی با نهایت سرعت بنیاد کاترین دالتون ساخته شده است که کاملا چند سفر به هند, برگزاری اردوهای, در بنگلور پونا حیدرآباد و دهلی نو است. یکی از چند بیو مکانیک کارشناس مرتبط با سریع پرتاب او انتظار آینده ICC زنان T20 جام جهانی به تعویض بازی برای کریکت زنان.

“وجود انتظارات بالا تا آنجا که کیفیت و نگران است. وزوز احساس می شود در سراسر جهان,” او گفت: هندو از لندن است. “این رفتن. بازی در حال بزرگتر شدن است. با جام جهانی آینده ما در حال رفتن به برخی از فوق العاده کریکت. این زمان هیجان انگیز برای زنان کریکت. وجود دارد جایی برای کریکت زنان است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به رقابتی است.”

کاترین تا به حال بسیار لذت بخش تجربه مربیگری در هند. “من هرگز تجربه هر گونه مقاومت به عنوان یک مربی. زمانی که من به هند رفت من مطمئن بود که من چگونه خواهد بود دریافت شده توسط بازیکنان. بازیکنان گرم به من به سرعت از آنجا که آنها می توانید ببینید آنها می توانند یاد بگیرند که چیزی از من. من خوش شانس بود به درک خوبی از بازی به خصوص از بیو مکانیک بولینگ سریع.”

مانند بسیاری در هند, کاترین هم برداشت تماشای بازی پدر و برادران بازی. “زمانی که من جوانتر بود من استفاده می شود به کار گرفته می شود به محلی ما باشگاه کریکت که در آن برادر من بازی بسیاری از کریکت. من تصمیم به پیوستن و سقوط در عشق با این بازی. من نه ساله بودم که در آن زمان. من فقط رو به کریکت. من هم بازی تنیس و یک مقدار زیادی از فوتبال است. من فقط می خواستم به کاسه سریع چون من می خواستم به انجام همه چیز به سرعت گفت:” کاترین که همچنین بازی فوتبال برای وستهام باشگاه.

“زمانی که من 17 در کریکت camp, من تصمیم گرفتم به کریکت کامل بروید. که نقطه عطف من روشن از فوتبال به کریکت.”

بزرگترین برجسته برای کاترین مشغول به کار بود با دیپاک چهارمحال و زمانی که از او دعوت شد تا در راجستان انجمن کریکت چند سال پیش برای انجام یک کار خاص بولینگ سریع اردوگاه. “من آموخته زیادی را از او در و امیدوارم در گذشته برخی از دانش من به او نیز گفت:” کاترین به نام میدلسکس بازیکن سال در سال 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>